Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal. (oficiální text distributora)

Candyman6

Arnolduv úsměv vypadá spíš jako když je na kontrole u zubaře, ale vidět ho, jak mlátí Santa Clause, byla pecka :-)) ()

noelgallagher

Tuhle komedii si prostě musím o vánocích vždycky pustit. Úžasná atmosféra vánoc, kterou mám velmi rád a proto dávám plný počet bodů. ()

CzMilo

Netuším jak vy, ale mně se tohle stává....dárky na poslední chvíli. A jelikož se tím pádem dokážu celkem překvapivě dobře vcítit do pozice Arnolda i Sinbada, tak se vždy dobře pobavím u tohoto filmu, nejlépe po vánocích, kdy můžu každoročně srovnávat :-) ()

Ospalek

Moc pěkná vánoční komeide... Nevím co se Vám na tom nelíbí?! Pěkný příběh otce, který chce pro syna udělat cokoliv, aby měl na Vánoce to co si přeje. Velmi se mě to dotýkalo. Pěkný snímek. :-) ()

Simonsa

Ale joo,o Vánocích to jde ,jako děcko mě to bavilo! jinak arnold je fakt komický sám o sobě,a to i v komedii Junior :D ()

luko87

Ja neviem,..... Tento film dosť zhadzujú, ale čo sa týka mňa ja si veľmi rád pozriem každé vianoce. Mám tento film rád. Nehľadám v tom nič hlboké, je to proste vianočná rodinná komédia a to mi stačí. Rozoberať nejako hlboko celý dej a čakať neviem čo je zbytočné. Je to jednoducho o Vianociach, rodine, darčekoch a podobne. Dosť mi vadí, keď tu píše kopec ľudí, ktorí také filmy nemajú radi, ale idú si to pozrieť, len aby tu mohli vypisovať aké je to slabé. Ja nemám rád telenovely a tínedžerské priblbnuté komédie, takže si ich ani nepustím a tým to pre mňa hasne. Pre mňa je toto jednoducho dobrý film a kto má rád Vianoce tomu to odporúčam. Šťastné a veselé! ()

Linduna

když prohlížím ostatní kometáře, je to samá kritika, kritika a kritika. mě se to ale líbilo :). je milé vidět Arnolda i v komedii. všichni tu tvrdí, jak se do komedie nehodí, ale já bych tam nechtěla nikoho jiného! myslím, že ta role mu seděla. upřímně nechápu, proč má film pitomých 47%...bylo hezké vidět Arnolda jako tatínka, shánějící na štědrý den hračku pro syna. nebyla to ale ledajaká hračka,ale hitparáda TURBOMAN! ten se jentak sehnat nedá! konec byl možná trochu přeslazený, ale já se na to o vánocích vždycky ráda podívám a vždycky se zasměju! :) ()

jericho001

Byl jsem na tom v kině a docela se mi to líbilo.O několik let později to dávala tv Nova a ja nevěděl co si mám o tom pomyslet.Dabing jako obvykle jinej než na jakej jsem byl zvyklej a tím pádem a nárazem ty hlášky už nebyly tak jak dřív.Nicméně pár scén je tu dobrých zejména s těmi autíčky na ovládání,polda-pyrotechnik atd.Ale Arnie by se měl raději držet kvéru. ()

mirika39

Celý film o tom, ako sa niekto naháňa, aby zohnal nejakého panáka pre svojho syna pod stromček, a to ako inak, na poslednú chvíľu. Davová psychóza, hromady ľudí čakajúcich pred obchodmi kým otvoria, ako u nás za totáčov a zdravá (alebo žeby až nezdravá) rivalita medzi nakupujúcimi. Krásne presladený koniec, keď chlapček, po tom čo krvopotne získa svojho Turbomana, odovzdá túto bábiku niekomu inému a hovorí: "Už ho nepotrebujem! Veď môj ocko je Turboman!" Nuž, deti to asi baviť bude, ale pre mňa je to obyčajná tuctová americká komerčná blbosť. ()

Drslw

Ale no tak...! Nebolo to až také zlé... Keby si odpustili scénu s lietajúcim Arnoldom na konci, tak by ma tie štyri hviezdičky až tak nemrzeli - ale vzhľadom na väčšinu hodnotení zostávam aj tak na štyroch :) A btw. - ako vianočná komédia je to skvelý výber pre tých, čo už nevládzu anjelikov a pocukrené čokoládky, aké obvykle vytekajú na Vianoce z TV po tri dni... ()

BStone

To se takhle jednou sešli úchylný soused, šílený pošťák, prolhaní Santové, nepříčetný policajt, uříhaný sob a především výborný Arnold, který dle mého názoru komediální talent rozhodně má, a ne malý. Vánoční komedie se vším všudy,která mě vždycky rozesměje. Nemá chybu! 70% ()

OrelCop

No je to sice blbost, ale podívat se na to dá. Párkrát se zasmějete. Ale fakt tak na jedno podívání. Za mě 34%. ()