John Kimble je tvrdý policajt z L.A., už léta pátrá po drogovému dealerovi Cullenu Crispovi. Zdá se, že jedinou osobou, která ho může usvědčit ze zločinů, které spáchal, je jeho bývalá manželka, která není k nalezení. Kimble vypátrá jméno školky v Oregonu, kam chodí její syn. Nic nejde podle plánu a Johna čeká nejnáročnější úkol jeho kariéry, bude muset učit v mateřské školce! Jeho kolegyně Phoebe, která se tam měla ucházet o místo učitelky, onemocněla a on je nucen nastoupit místo ní. Kimble bude se muset naučit získat si respekt u houfu capartů bez toho, aniž by prozradil své pravé poslání. Bandu mrňat, která ho nejprve skoro zničí, nakonec zkrotí a získá si jejich lásku. Poklidná atmosféra ale netrvá dlouho. Na scénu přichází bezcitný Crisp, který si přijel pro syna. (TV Nova)

Gamekeeper77

Arnold určitě patří spíš do akčního žánru, o tom není pochyb, ale tyhle jeho odskoky do komediální sféry vůbec nejsou krokem do prázdna .Role citově neohrabaných muskulátorů mu fakt sednou a filmy jako Dvojčata, Junior, Rolničky nebo právě Policajt ze školky určitě patří do chlívečku slušného nadprůměru. 65%. ()

horor2

Kluci mají penis a holky zase vagínu. A já se u toho odjakživa bavil, aniž bych měl angínu :-) Provařená srdcovka, která potěší, pobaví a po celou dobu stopáže drží v napětí. Tohle už snad viděl každý, ne? :-) ()

Tominni

Průměrná komedie, kde si Arnie střihnul v roli policisty i úlohu učitele v mateřské školce a tam to nakonec i celkem funguje. Jinak film ničím zásadně nepřekvapí, ale taky neurazí. ()

OJan

Někdo tvrdí, že se Arnie do komedií nehodí, ale opak je pravdou, tohle je totiž velmi vtipný film, který mě hodně pobavil, sice musím uznat, že se pár trapných momentů najde, ale i tak super. |75%| ()

ostravak30

Arnold Schwarzenegger v nejedné komedii dokázal, že komediální sklony má. Zrovna s Ivanem Reitmanem spolupracoval na těch nejbizarnějších - Dvojčata a hlavně Junior. Režisér pak holdoval dost ulítlým komediím, ve kterých stavěl akční hrdiny do situací, které samy o sobě byly vtipné bez ohledu na děj. Tedy Arnold Schwarzenegger jako moc hodný chlapec (Dvojčata). Arnold Schwarzenegger jako rodící muž (Junior) nebo Sylvester Stallone s maminkou ve filmu Stůj, nebo maminka vystřelí! A co Michael Jordan ve snímku Space Jam. David Duchovny zase hrál ve sci-fi komedii Evoluce, což byl hodně zajímavý kontrast k jeho vážně míněné roli zapáleného vyšetřovatele UFO v Akta X. Tohle prostě I. R. dělal. Zde tak slavného svalovce postavil vedle dětí. A. S. navíc správně přidal trochu vážnějšího tématu rodiny a ochrany dětí. Nutno říct, že vidět film, kde na jedné straně zastupuje drsňáka, který vybouchá klub a na druhé čte dětem pohádku je samo o sobě zajímavé. Není to bůhvíjaká komedie, jak již několikrát zmínění Dvojčata a Junior jsou kapánek lepší, ale na nedělní poledne či deštivé odpoledne to není vyloženě špatný film. ()

Eraser

Kluci mají penis, holky zase vagínu.  Hmm... naučils je to nejdůležitější. Nemůžu si pomoct, ale asi nejlepší Arnoldova "čistá" komedie (do kterých počítám ještě Dvojčata, Rolničky a Juniora). ()

Seuata

Jestli tohle nebyl komerční tah, tak to neechápu... Průměrný film, možná trošku podprůměrný. Když běží v TV, tak to bohatě stačí, ale stejně se asi koukat nebudu, jedině kdybych neměla nic na práci a tak si pustila náhodně televizi. horší 3. ()

Toumyk

Arnolde, ne! Tohle už nedělej nikdy v životě. No pokud by to byla jenom komedie, nebo jenom akčňák koukal bych se na to jinak, ale toto spojení se mi fakt nelíbilo... ()

moviepill

Podľa mňa to nemala byť vyslovene komédia. Skôr krimi s prvkami komédie. Ale inak je Arnie vo forme, decká podarené a k tomu je vo filme prítomná nádherná hudba. A za "ublitou" Pamelu Reed dávam štvrtú *. ()

rafix

Když jsem byl malý tak jsm si to pouštěl pořád do kola. Podle mě je to dobrá a oddychová komedie. Mě se to moc líbilo. ()

Reiner

Ten film si zaslouží čtyři hvězdy.Jasně, není to nic extra, ale přeci jen vidět Arnolda v akci co by učitele mateřské školy, je úsměvné samo o sobě. Ani děj není špatný. Odpočinkový film devadesátých let natočený stejným způsobem jako všechny té doby. Doby, kdy jsem byl malý a vše viděl jinak. Naivně, stejně jako film, který jsem sledoval :) ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)