John Kimble je tvrdý policajt z L.A., už léta pátrá po drogovému dealerovi Cullenu Crispovi. Zdá se, že jedinou osobou, která ho může usvědčit ze zločinů, které spáchal, je jeho bývalá manželka, která není k nalezení. Kimble vypátrá jméno školky v Oregonu, kam chodí její syn. Nic nejde podle plánu a Johna čeká nejnáročnější úkol jeho kariéry, bude muset učit v mateřské školce! Jeho kolegyně Phoebe, která se tam měla ucházet o místo učitelky, onemocněla a on je nucen nastoupit místo ní. Kimble bude se muset naučit získat si respekt u houfu capartů bez toho, aniž by prozradil své pravé poslání. Bandu mrňat, která ho nejprve skoro zničí, nakonec zkrotí a získá si jejich lásku. Poklidná atmosféra ale netrvá dlouho. Na scénu přichází bezcitný Crisp, který si přijel pro syna. (TV Nova)

Ukko

Průměrná komedie, která neurazí ale ani nijak zvlášť neohromí. Arnold předvádí docela dobrý herecký výkon, scénář je průměrný a happyend kýčovitý, nicméně za hlášku "Kluci mají penis a holky zase vagínu" 3. ()

Mikino00

Ale jo, dá se na to dívat, Arnold je zasazený do netypického prostředí, a tak se nakonec z toho vyklubala rodinná komedie s akčnějším začátkem a koncem. Podruhé už to vidět nemusím, kdo by se z těch dětí nezbláznil. ()

EllienPM

Kluci mají penis, holky zase vagínu. Hláška i zjištění filmu :). Nebo spíš to, že ne každej učitel je pedofilní buzík? :)) ()

mira007

Docela úspěšný pokus Arnieho oslovit jiné než svoje skalní publikum akčního žánru. Rodinné krimi o infiltraci policajta jako vychovatele do mateřské školky bylo námětem originální, ale já to považuju za jeden z nejslabších filmů v jeho vrcholném období. ()

newt17

Dnes už televizní klasika. Když Arnie zařve TICHO a dvacet ďáblíků se rozbrečí, má to pořád svoje kouzlo. ()

JM87

Další z trapných rádoby komedií s Arnoldem, ale abych řekl pravdu, tak vím, že mi to přišlo o hvězdičku lepší než Dvojčata nebo ta druhá kravina s DeVitem, takže 2 hvězdičky:) ()

lardko

Nic moc přišlo mi to jako dost velká blbost strašně nudný všechno co ve filmu bylo tak mi to přišlo strašně nezajímavý. ()

voidindigo

Je to typická komerční americká komedie z 80. let, ale aspoň jsem se několikrát zasmál (zvlášť při scénách ve školce) a nikdy jsem se při ní vyloženě nenudil. ()

Luqi

Z kulturistu spraviť drsného policajta, to ešte ide, ale z kulturistu spraviť komediálneho herca, to veru nie je také jednoduché. Arnie musel odložiť v komických scénach tú svoju kamennú tvár a vyzeral pri tom dosť nemotorne. Na druhej strane, to že obsadili do hlavnej úlohy herca veľkosti XXXL, čím vzniká ešte väčší kontrast medzi ním a deťmi, má svoju (marketingovú) logiku. Keď ale opomeniem tie komické scény, ktoré boli inak celkom vtipné, herci odviedli slušný výkon. ()

Bozvav

Velmi vtipné a na Arniho i herecky povedené. Ve své době něco nového. Děti to bavilo, nás to pobavilo. Viděno po letech a baví více jak kdysi. S nostalgií lze vzpomínat na doby, kdy se neřešila genderová vyváženost, cukr nebyl třídní nepřítel a postavit děti do latě neznamenalo, že na vás pošlou sociálku. Za mne 85%. ()

Untentrauer

Film odehrávající se v krásném městě Astorie. Celkově má film velmi klidnou a příjemnou atmosféru a já bych se nebál ho nazvat rodinným filmem. ()

Chundys

Omlouvam se, zapomněl jsem se představit. Jmenuju se John Kimble a svoje auto mam fakt rád :D... možná je ostuda, že jsem viděl policajta ze školky až teď, ale o to víc se mi to možná libilo :-), takže Zkusil jsem to žádná škoda, Sbohem! ()

tyna97

Joshua: „Jste ženatý pane Kimble?” Kimble: „Ne, nejsem.” (Joshua vyběhne na chodbu.) „Mami, on není ženatej!”.. Velmi příjemný filmík s obrem Arnoldem, kterého jsem do té doby ani jinak neznala, bohužel. Má svoje kouzlo i po tolika letech. ()

zdeny99

Velice slabý film od Reitmana. Zatím vůbec ten nejslabší, který jsem kdy od něj viděl. Že nebude dosahovat kvalit KROTILŮ DUCHŮ, EVOLUCE či inteligentní komedie DAVE, mi bylo předem jasné. Ale aspoň se mohl vyrovnat podobně laděné kriminální komedie se Stallonem, STŮJ, NEBO MAMINKA VYSTŘELÍ! Bohužel ani na tu to nemá. Pár skvělých momentů tu sice, ale v kontextu je to jen průměrná komedie o tajném poldovi ve školce, který hledá mezi dětma potencionální dítě překupníka drog. Pamatovat si tak možná budu jen hlášku, že kluci mají penis a holky vagínu. Navíc Arnold mě zklamal i jako chlap. Jaké milfky mu tam vodili děti (především ta blonďatá čtyřicítka) a on si s žádnou nic nezačne. Naopak je k nim úplně chladný. [25671. hodnocení, 404. komentář, 58%] ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)