poster

Sejměte Cartera

 • USA

  Get Carter

 • Slovensko

  Zastavte Cartera

Krimi / Thriller / Akční / Drama

USA, 2000, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Roman.Ticka
  ****

  Kdo čeká od podobného typu filmu nějaký art nebo hlubší smysl, ať se poohlédne v dennodenní realitě, nebo prostě jinam. Mě stačí oddychová podívaná u věčného tématu boje dobra a zla, byť jen na okamžik, než naškočí závěrečné titulky. Hudba byla hezky napasovaná a vkusná, kamera taky ušla, někdy jí to ujelo až příliš, ale budiž. Sly opět jako citlivá kredenc, ochránce žen a prostě kravaťák, u kterého padám na kolena.....:-) Trefný komentář od Superpera, tak tak. Po dalším shlédnutí přidávám zásadní větu: "Variace na kult Slye."☺(6.11.2013)(14.10.2010)

 • Ellmariachi
  ***

  Film plnej protikladů. Máme si myslet, že Jack Carter je hrozně drsnej borec a že se zapletl s nějakou porno mafií, nebo co to je.A ta má bejt jakože taky drsná. JC jako Sly a ti druzí v podání Mickeyho Rourka, Michaela Caina. To by mělo fungovat ne?Pak tu máme ňákýho borce, šlapku, počítačovýho blázna. Hrozně bohatýho a může si všechny koupit. Smutný je, že žádná z těch postav mezi záporáky nemá nic, proč bych si je měl pamatovat, mít z nich respekt, nebo se jich bát. Šlapka je doslova pátý kolo u vozu, Ten mlaďoch co si užil s neteři .. no budiž, svoje si splnil. Zbohatlej ajťák ukazuje svojí moc pouze tím, že má golfový hřiště a borce co umí dělat kafe. MR má sice svaly a rád je ukáže, ale ve finále dostane od zdecimovanýho Slye na prdel až moc snadno. No a MC? Od prošedivělé hlavy, která by měla zaručovat mazanost čekám víc, než že se nechá chytit u auta a čeká , že Sly nedokončí co začal. Krása, prachy, svaly a rozum jsou zde za jakž takž krásu, ubrečenej golf, něco pro dámskou část publika a senilitu. A zpět k hlavnímu drsňákovi. Když se ho kurňa všichni tak bojej, proč jedinej odpor byl neustálé posílání Slye pryč a ne pořádnej protiúder?! Prostě fakt divnej film. Smutný ale na tom je to, když si člověk uvědomí, že se sice jedná o Slyovu třetí ligu, tak v tý dnešní by si zahrála tu druhou a v pohodě by se mezi Parkery, Taken 2 a jim podobným zachránila. 55 procent a to jen díky obsazení a neteř.(20.8.2013)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Tyler Bates: 1. The Theme From Get Carter - Tyler Bates ,2. Quicktemper - Red Snapper ,3. Descents - Paul Oakenfold and Andy Gray ,4. Memory Gospel - Moby ,5. Enchanted - Delirium ,6. Psyche Rock (Malpaso Mix by Fatboy Slim) - Pierre Henry & Michel Colombier ,7. Diagonal Girl - Mint Royale ,8. Cybersex - Made For Masses ,9. Falling - Soma Sonic ,10. Spirit Of Man - Twelve Tone ,11. Open Your Mind - Future Primitive ,12. Joy To The World - The Accidentals ,13. Jingle Bells - Jellybean ,14. Silent Night - The Accidentals ,(14.5.2011)

 • Pepinec
  ***

  Jedno staré pořekadlo praví, že když není výkon, musí být design. To zde bylo naplněno do puntíku a skutečně zabralo. Nudnou konverzačku, místy okořeněnou road tripy skrz město a občasnou bezdůvodnou boxerskou vložkou, se podařilo zabalit do hávu, který má sklony promíjet. Nekompromisní divák nechť si uberu jednu hvězdu, odpůrce Stalloneho léty a obrnou vytrénovaného štronza nechť škrtne i hvězdu druhou.(5.6.2011)

 • Jizni Tlapa
  ****

  "Jó, doma je doma" Carter je drsňak hraný Slyem přesně tak jak ho milujeme. S ničim se nemaže a pakliže slíbíte cokoliv, třeste se to nesplnit. Může Vám zazvonit u dveří a s noblesou zkřiveného pysku sobě vlastní, pak z Vás, za asistence svého proklatě (křečákama prolezlého) háku vydolovat to, k čemu jste se zavázali. Brilantní kamera (obzvlášť s kapkovitými záběry)! Mobyho hudba, dotažený dabing P. Rímského a skvěle nasnímaná akce jsou ty poctivě nasázené čtyři hvězdy!(6.6.2011)

 • - Mercer Pacific Hotel, ve kterém je Jack (Sylvester Stallone) ubytován, je ve skutečnosti Fairmont Vancouver Hotel. (O´Neill)

 • - Automobilovou honičku doprovází prudká průtrž mračen, kterou v následujícím záběru střídají suché ulice bez sebemenší známky po předešlé průtrži. (Conspi)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 5. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace