Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

Tommassi3

"Aaah, máte krásný účes a taky úsměv.. Vidíš, Joe, kdybys nosil rovnátka, měl bys taky takový krásný úsměv jako Gwen !!" ;) ()

BoPo odpad!

Temná história akčných hrdinov. Vrhli sa do vôd komédií a strašne trapošili. Stalloneho filmové dno. ()

Pink.Panther

• Sly v presu mezi maminkou a šéfkou. Druhé zhlédnutí s časovým odstupem odhalilo prostou skutečnost, že na tuto lehkou oddechovku netřeba brát můj tradičně přísný metr. Holt taky jeden ze způsobů jak objevit Ameriku. Produkce: Universal Pictures ()

villon17

Mno, jak to slušně shrnout. Dívat se na to jedním přivřeným okem dá, ale člověk by si musel odmyslet tu Stallonovu ostudu. Asi byl přehnaně ambiciózní, možná naivní a chudák si pak nestačil uvědomit, co to udělal za chybu. Místy to ale vypadalo, že se snaží:) ()

Marek1991

Ale celkom sa aj dalo. Milý príbeh. Miestami vtipné, miestami akčné, ale Stallonemu som to, ako sa vraví nezožral. Ak to neuvidíte, tak o veľa neprídete. ()

corpsy

Dávam slušných 5*. Pre mňa osobne najvydarenejšia Stalloneho komédia. Všetko tu sedí ako má. Humor, sem tam akcia. Proste vynikajúca zábava. Len škoda, že tak nedocenená. ()

ConanVJ

Po delší době jsem si to pustil a asi jsem chytl stejnou notu s filmem. Bavil mě a ani babka mi nepřišla tak otravná jako posledně. Na tento film musí mít člověk prostě náladu. Za mě 70% ;) ()

Tryskomyš

Můj oblíbený Stallone tentokrát v trochu nezvyklé roli. Jako maminčin mazánek. Je to vtipné, poučné i dobrodružné zároveň. ,,Ty jsi ho trefila. No a co? Zachránila jsi mi život. To už je poslání matek.´´ ()

kobejn

Toto měl být důkaz, že i Stallone dokáže natočit úspěšnou komedii, jako to dokázal jeho rival Arnold v Dvojčatech, ale dopadlo to jako jedna z největších Slyových proher...od té doby se už o "čistou" komedii nepokusil, pochopil, že to prostě není jeho žánr.. ()

rt12

Po prvním shlédnutí jsem tento snímek šmahem odsoudila. Později jsem na film natrefila v odpoledne TV a nějak se u něj zasekla. Pořád žádná velká sláva, ale původní jedna * byla málo. ()