Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

Dromed

Zcela souhlasím s komentáři monolog, Shit, Seag, fars, LeSee a dalších. Úplně obyčejná oddechová komedie a i větší blbosti mají daleko lepší hodnocení. ()

ranp

Slye mám docela rád, ale tenhle film si mohl odpustit. Nedovedu si představit, že se nějakej gauner lekne toho, že na něj pistolí míří policajtova máma :-) ()

The Viper

Opravdu velice slabý film bez špetky humoru pohybující se na prahu trapnosti. Bohužel svůj účel to nesplnilo ani v poledních hodinách kdy chce každý člověk trochu relaxu. ()

herr_carter

Ta babka byla docela vtipná, i dabing se na české poměry celkem povedl, takováhle komedie nenadchne, ale ani nezarmoutí.....................moje hodnocení = 6 z 10. ()

kenkaku

Přiznám se, že na film se názor během let měnil. V době vzniku (a v kontrastu tehdejších  blockbusterů jako T2) to bylo zoufalé. Nicméně po čase (řekněme o 30 let později) dostal úplně jiný nádech a tím nemám na mysli nostalgii. Je to prostě film z doby, kdy byl ještě svět v pořádku. ()

Jiří K.

Řeknu vám přátelé, já jsem se bavil, a to dost nahlas. Není to poprvé, co takhle vybočuju z řady, jak pozitivním, tak i negativním hodnocením. ()

xaver

I když je mi jasné, že nastupuju do rozjetého vlaku, je pro mě velice překvapivé, kolik hodnotitelů tento snímek odsoudilo jako naprosto špatný. Přitom je to celkem slušná komedie, kde exceluje Sylvester Stallone. Snad mu někteří nemohou odpustit, že jejich Rambo nebo Rocky má i smysl pro humor. Stejně jako ve filmu Oskar, i zde Stallone prokázal svoje herecké umění. Souhlasím, že děj a zápletka nic moc, ale za krásný humor a skvělé herecké výkony dávám 4. ()

Zagros

Když se řekne Sylvester Stallone, každý si vybaví především Ramba, Rockyho nebo případně další akční věci a tak by to mělo ve filmovém světě zůstat. Osobně mám Sylvestreho rád, ale patří k těm hercům, kteří si vytvořili svoji škatulku, ze které již není úniku. Jednoduše se na komediální role vůbec nehodí a není tak dobrým hercem, aby dokázal přesvědčit v každé roli. Navíc i samotný film stojí za houby, na komedii je málo vtipný a neutáhl by jej pravděpodobně ani silnější komediální kalibr. Stěží je to na jednu hvězdu. ()

iXtr3m3

Dnes už určite trápna komédia, ale vo svojej dobe celkom trefná a vtipná. Slyov sen, kedy skončí medzi všetkými v plienkach, to sa len tak nevidí u herca jeho formátu... :) ()

DocBrown

S timhle filmem budu mit navzdy spojene Colin McRae Rallye. Ten film byl tak zajimavej, ze jsem u neho stihal hrat tuto hru. To myslim dostatecne vypovida, jak se mi libil. R.I.P Colin. ()

AdamesWWE

[8/10] Stoj, lebo mamička vystrelí je najlepšia a moja najoblúbenejšia komédia, v ktorej Stallone účinkoval. I ked´ dej filmu je sám o sebe dosť priemerný, tento fakt zatienuje skvelé spracovanie. Priemerne dlhá stopáž 87 minút je dostatočne dlhá aby si po celý čas udržal slušnú úroveň zábavy. Herecké výkony v tomto filme sú špičkové, pre Stalloneho (ne)náročná pohodová úloha, nezabíja tu žiadnych mužov ťažkými zbraňami ale hrá tu dobrého policajta, ktorý má súkromné aj pracovné problémy a k tomu mu príde na návštevu jeho milovaná mamička v podaní Estelle Getty, ktorá bola do filmu výborne vybraná a svoju úlohu zvládla bravúrne. Humoru je tu dosť, situačný humor, veľa vtipných momentov medzi Stallone a Getty. Sem-tam sa tu objaví aj akcia, ale o to v tomto filme nejde. Ale občasné prestrelky, automobilová nahánačka a finish na letisku stačí. ()

Paity odpad!

Rovnou říkám, že jsem poměrně značný fanoušek Slye, ale tohle vážně nedávám. Tohle je prostě naprostá trapnost na entou. Ale zdá se, že to většina lidí vidí stejně, takže alespoň nehrozí, že by to dávali v TV každý druhý víkend. ()

Stružák

Začátek je ještě dobrej, ale jak film pokračuje, padá do větších a větších exkrementů... Ten konec, to by mě jeblo. ()

Hanys_

Paradoxně se mi to včera líbilo víc než kdysi na vhs. Stopáž tak akorát a pár fórů se tu taky najde. S tím, že to je jeden z nejslabších Slyových filmů, se ale asi souhlasit dá. ()

F.W.Colqhoun

Mind you... breakfast is supposed to be the most important meal. Toho hejtu! Ruku na srdce, jsou jeho ostatní filmy o tolik lepší? Ve kterém z nich můžete vidět Stalloneho v obřích plenách? Říhajícího po opulentní snídani, usínajícího při maminčině ukolébavce? Osobně mi komediální období [posledních] akčních hrdinů (mezi něž ovšem nepočítám Dieselovy trapné pokusy o COKOLIV) připadá smysluplnější než mnohé méně výrazné akční klasiky. Než se všechny žánry prolnuly v postmoderním mišmaši post-Postradatelní. Největší borec: Alan Silvestri. ()

derryl

Sylvester Stallone se pokouší vymanit ze škatulky svalovce bez mozku a jak se zdá, dle tohoto "veledíla," není mu to nic platné. Průmerná komedie těžící z popularity filmu Rambo. ()

G_I_S_M_O

Tahle komedie mě prostě vzala.. Pitomá, ale hodná stařenka, která Sylvestra trápí kde se jen dá. Není nad to vyluxovat byt po půlnoci :D ()