Traja mladí ľudia Jason, Cassidy a Patrick sa náhodne stretnú na prípravnej škole. Neskôr sa ukáže, že stetnutie nebolo až tak náhodné. Všetci traja majú v hlave veľa plánov, ako zarobiť peniaze na stávkach "kto s kým" a okolo nich je veľa nevinných a naivných ľúdí, ktorých je škoda nevyužiť. 80 minút podvodov, zrád a zamotaných koncov môže začať. Skôr samostatný film, než voľné pokračovanie CRUEL INTENTIONS 2. Režíroval Scott Ziehl, ktorý vystriedal na režisérskej stoličke autora prvých dvoch dielov Rogera Kumbla. (fishki)

lennyd

Jason a Patrick patří k těm mladíkům, kterým žádná z dívek neodolá. Vrchovatě toho oba využívají na vysokoškolských kolejích, kde mají spoustu příležitostí jeden druhému ukázat, že je lepší. Zvlášť když jsou v sázce peníze, a nebo přízeň krásné Cassie. Jenže si oba začínají uvědomovat, že s čím kdo zachází, tím také může sejít... Naštěstí (a musím to zopakovat, naštěstí) trojka nemá s původním filmem (ani jeho nepovedeným pokračováním) - až na jednu zmíňku - vůbec nic společného. Tím se člověk alespoň trochu může odprostit od srovnávání, a brát tento film samostatně. Sice ani to jej do nějakých výšin filmového umění nepovznese, ale aspoň se kapku oddálí od hlubin odpadu. U sledování tohoto filmu jsem se nijak moc nebavil, z podstaty samotné jsem všechny podrazy víceméně čekal, takže mne ani závěrečný velepodraz z letargie nevytrhl. Po herecké stránce není filmu co vytknout (ale ani nijak moc chválit).. ()

Kerion

Patetickými rozhovory naplněný film s velmi průměrnými hereckými výkony až na charismatického Kerra Smitha. Nevidím naprostý důvod proč se vůbec tento film natáčel. Všechno bylo už obsaženo v minulých dílech serie, scénář není překvapivý spíše od začátku předvídatelný. ()

cross

Oproti jedničce výrazný pokles kvality, ale pokud nebudete příliš srovnávat, nabídne vám tenhle film docela šlušnou zábavu s několika příjemně svlečenými slečnami a zajímavě vymyšlenými dějovými zvraty.... ()

Guzo

První díl stále zůstává daleko vpředu ale oproti dvojce je to přeci jen lepší. Hlavně úvodní napálení mělo nápad a konec taky není úplně špatný. Jako největší mínus ale považuju představitelku hlavní role, která prostě není od pohledu žádná mrcha a ani jí neumí moc dobře zahrát.. ()

Autogram odpad!

Ako mohli pôvodní tvorcovia dovoliť zneužiť názov na takýto odpad? Jednotka mala naozaj atmosféru, dvojka aspoň nejaký rozumný dej, ale toto... ()

Bobek15

85 minút sústavných podvodov, intríg, sexu, preberania partnerov, trápnych a nezmyselných dialógov a v prvom rade úbohého deja v podstate bez pointy (ak to trápne "rozuzlenie" na konci nenazývam pointa). Zmena režiséra filmu určite neprospela, nakoľko prredchádzajúce dve časti boli pozerateľné...ale toto sa jednoducho nedá!!! Tento film si modré hodnotenie(keď píšem tento komentár tak má 37%) určite nezaslúži a sám sa čudujem ako ho vôbec dosiahlo!!! Pravdepodobne "vďaka" tým filmovým "fajnšmekrom" ktorý mu dali nezmyselné 3*, ba dokonca viac!!! Hanba!!! ()

Kanibal

Celý námět byl ohlodán na holou kost a zbyla jen řídká popkulturní polívka o bohatých parchantech, kteří mezi sebou souloží a jen čekají, od koho z nich je to jen podraz. Dvě hvězdičky jsou za přívětivou stopáž a hezký holky. ()

Wally

V porovnání s druhým dílem jde o film téměř na Oskara, v porovnání se zbylými filmy hodně špatný...ale od filmu tohoto názvu a žánru snad nečekáte víc... ()

Paity odpad!

Větší odpad než odpad už není, takže se musím spokojit se stejným hodnocením jako v případě dvojky. Vůbec nechápu, jak to může mít stejný název s jedničkou, když si to z ní nevzalo vůbec nic. ()

MareT.

Postavy nevýrazné, děj jednoduchý (rozuměj žádný) a scénář hodný začatečníka. Hercí nudní, bez charisma, co přehrávají až hrůza. S vynikajícím prvním dílem a standartním druhým se to nedá měřít ani omylem. ()

kwoky

Takhle rozháraný scénář jsem ještě neviděl. Trocha logiky či reálného světa by neuškodila. Jinak v podstatě ucházející céčkový film. ()

AIMÉE

Ještě patetičtější a více zbytečné než díl 2. Klišé a pervérzních momentů nebere konce. "Herci" jsou velmi špatní, ale co by člověk měl čekat od podobných počinů. ()

Rehooo

Třetí pokračování určitě nesahá prvnímu a originálnímu dílu ani po kotníky. Přesto mi to přišlo oproti druhému dílu o dost zábavnější a napínavější. Moc jsem si od toho nesliboval. Už jen kvůli, pro mě, nepovedenému dílu. Naštěstí třetí díl mile překvapil. ()