Ideální milenka

Šialená manželka

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1993, 103 min

• Cor-Angar

Hm...tohle byl divnej film. Ikdyž divnej možná není to správný slovo, to by ještě nutně neznamenalo, že byl špatnej. A tohle byl špatnej film. Mädchen Amick je pěkná (a taky jedinej důvod proč jsem se na film zkoušel dívat), ale tady mi moc nesedla a James Spader mi asi nesedí vůbec. A všechno ostatní na filmu, včetně herců, dialogů a i děje, je ještě horší. Tohle znova vážně nepotřebuju. Prostě celkově slabý. Dokoukal jsem to v podstatě jen abych mohl napsal tenhle komentář.(5.11.2014)

Tehle film jsem si vybral jedině kvůli Mädchen Amick, která se mi líbila v Joeyem, a i tady jí to seklo. Pokud jde o děj, tak přišel celkem rychlý úvod a pak jsem čekal, co se bude dít - bohužel to nemělo spád, takže jsem začal snímek odepisovat. Naštěstí přišel zlom a samotná druhá polovina by si zasloužila 4*. Bohužel mi celkový dojem kazilo pomalé tempo první poloviny filmu, skoro žádná doprovodná hudba a neskutečně otravné intermezza s šaškem. Pokud jste ochotni přežít první hodinu, zbytek si zaručeně užijete!(13.4.2009)

Docela zajímavá záležitost. Takové manželské drama, které nepostrádá napětí a má to i hezký dějový zvrat. Jenže tu chybí některé detaily. Prostě nebylo vše vysvětleno, proč a jak Lena alias Sisi ušila tu velkou boudu na svého manžela. Škoda, mohlo to být ještě zajímavější. Jo jo, je dobré se dozvědět o své budoucí ženě něco z její minulosti ještě před svatbou. Průměrný film, který lehce nadprůměr vynesl až úplný závěr filmu.(17.6.2014)

Nemám daleko ke čtyřem. Z tohoto filmu sice dýchá průměrnost té nekonečné armády dramat, které v devadesátých letech USA vyprodukovalo, na druhou stranu vyniká kvalitním scénářem a postavami, stejně jako postupnou změnou jejich vztahů od vášnivé lásky ke smrtelné nenávisti. Lena je skutečně prvotřídní svině. 65%(22.12.2010)

Mysteriózna dráma o manželoch, z ktorých manželka skrýva nepríjemné tajomstvo. Prísť na neho je oriešok. Po vyložení všetkých kariet na stôl je teraz na manželovi aby kontroval. Chvalabohu za ten koniec, už som si myslel, že chlapík skončí v blázinci nadobro. Síce sa od istého momentu začal chovať ako blbec a pristúpil na manželkynu hru, ale kto by chcel takú vychcanú osobu po svojom boku. Film síce nenudí, ale preháňal by som, ak by som povedal, že má nejaké svižné tempo. Stojí to hlavne na béčkových hercoch, psychológii postáv a zápletke.(21.11.2019)