• tee
  ****

  Spiklenci jsou jednou z lehkých komedií Whoopi Goldberg. Nepotrháte se sice smíchy, ale jemný úsměv se vám na rtech udrží téměř po celou dobu sledování kroků, které musí podniknout výborná finanční analytička černé pleti, aby se prosadila v konzervativním finančním světě doposud patřícímu bílým mužům. To vše s trochou nadsázky vtipné svérázné a opět výtečné Whoopi Goldberg a neméně dobrou asistencí Dianne Wiest.(30.8.2003)

 • Vikki
  *

  Otřepané ubohé feministické téma o tom jaké jsou ženy chudinky a jak trpí pod nadvládou můžů, jenže VŠECHNO JE VE SKUTEČNOSTI JINAK a pokud pipiny touží po rovnoprávnosti ať jdou všechny nejdřív makat do uhelných a uranových dolů, ocelářských hutí apod..jenže tam se jim nechce ony by rády jen teplá místečka ve vedeních společností apod parádně vychcané a aby se tam dostaly neštítí se žádnéhého lživého svinstva. Skutečně poctivě schopných žen dělat náročné vedoucí funkce je sotva procento. A podrazy na pracovištích jsou otázkou mezilidských vztahů..Nevyhýbají se ani mužům. Zduřelé feminy nikdy nepřiznají kolik mužů je podráženo, poškozováno a dokonce i týráno ženami. Vše diktátorsky a totalitně překrucují v neprospěch můžů.(7.1.2018)

 • golfista
  ****

  Výborná komedie o nadvládě mužů na Wall Streetu. Ovšem ženská může mít taky někdy mozek na obchod :) Skvělá Whoopi a neméně skvělá Dianne Wiest.(25.8.2003)

 • Aelita
  ****

  Má vše – um, podnikatelského ducha, znalosti i nápady, ale je to jen žena, která se snaží prosadit ve světě, kde "muži rádi obchodují s muži." Aby muž jednal s ženou se skutečným zájmem, musí se mu ta žena líbit, avšak aby jednal s ženou skutečně vážně, musí ji vnímat jako muže. Proto úspěšné manažerky a političky se vyznačují mužskými způsoby jednání, chování a dokonce i racionálním praktickým vzhledem. Na konci 90. let má žena a navíc černoška jediný způsob, jak reprezentovat svou firmu – zajistit obchodního společníka muže. A pokud se to nepodaří, alespoň ho vytvořit. Ukazuje se, že zničit zdařilou, nikoliv nutně věrohodnou, fikci je někdy složitější, než ji vymyslet a uvést do života. ___ Woopi Goldberg a její charisma to je hollywoodská lokomotiva hnaná plnou parou vpřed.(20.8.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $12,844,057Tržby Celosvetovo $-(28.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace