poster

Jak se žije (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 1998, 14 min

Režie:

Jan Hřebejk, Jan Špáta, Bedřich Ludvík, Olga Sommerová, Robert Sedláček, Ján Sebechlebský, Pavel Jandourek, Ján Piroh, Alena Činčerová, Dagmar Smržová, Věra Chytilová, Roman Motyčka, Martin Dostál, Jindřich Procházka, Drahomíra Vihanová, Tereza Kopáčová-Vrabelová, Vladislav Kvasnička, Marie Šandová, Judita Křížová, Ondřej Havelka, Andrea Majstorovičová, Vladimír Morávek, Martin Štoll, Martin Skyba, Jiří Datel Novotný, Jiří Věrčák, Vít Hájek, Vladimír Mráz, Ivo Macharáček, Viliam Poltikovič, Irena Pavlásková, Slobodanka Radun, Roman Vávra, Petr Zelenka, Galim Kajumov, David Vondráček, Zdeněk Potužil, Irena Gerová, Karel Čtveráček, Jiřina Skálová, Zdeněk Podskalský ml., Mira Erdevički-Charap, Hana Pinkavová, Jiří Střecha
(další profese)
 • Flakotaso

  Ta úvodní znělka je legendární.(10.10.2010)

 • WANDRWALL
  ****

  Moc dobrý dokument. Jak se žije v tom či kterém oboru. Chtělo by to točit pořád. Neustále se totiž jsou v různých řemeslech změny, a je dobré být o nich obeznámen rovnou z kuchyně, tedy od těch, co se jimi živí!!!(19.9.2010)

 • Fingon
  ***

  Je velice těžké hodnotit tento projekt, protože každý díl natočil jiný režisér a zaobíral se v něm jiným tématem. Příklady názvů, ze kterých si můžete udělat obrázek, o čem to asi je: Jak se žije kastelánům podle Slobodanky Radum Jak se žije se zločinem podle Dagmar Smržové Jak se žije obrům a trpaslíkům podle Jána Piroha Jak se žije trampům podle Věry Chytilové ...(29.3.2007)

 • Petroff
  ***

  V mém seznamu hodnocených mě rozesmála dobrá náhoda... pod Jak se žije mám totiž S Madonnou v posteli ... a řekněte, nepřáli byste si znát odpověď na tuhle otázku? .)(29.9.2010)

 • Radek99
  ***

  Celkem originální projekt z dílny naší veřejnoprávní televize, který má ovšem velmi rozkolísanou úroveň, podle toho, který z tvůrců právě ten který díl natáčel. Cílem bylo přiblížit ,,běžnému" televiznímu divákovi prostředí minorit, zprostředkovat jinakost, pestrost, různorodost, pozvednout jeho sociální kotvu. Ne vždy se ale tento záměr podařilo naplnit, koncept veřejné služby ovšem tento projekt naplnil více než dokonale. Jak se žije... zřejmě nikoho neurazí, zapomenout se na něj dá v běhu času ovšem velmi rychle...(16.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace