Dům voskových figurín

• USA House of Wax (více)

Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea s bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce – Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ... (oficiální text distributora)

iXtr3m3

Chcelo to konkurovať Wrong Turnu a Hills Have Eyes, ale nevyšlo to. Paris na to nestačila, lepšia bola vo svojej sextape. Ale gore bol fajn. Taký klasický teengerský vyvražďováčik do kina s popcornom v ruke. ()

Milan25

KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY: Když sem na to viděl trailer, naskakovala mi po celem těle husí kůže a do kina sem se těšíl víc než obvykle, ale nastalo zklamání. Během filmu se nic takového neudálo a dokonce sem se i musel smát u několika scén, ale některé krvavé scény jsou ovšem povedené (např. přestřihnutí achilovky, ustřihnutí prstu, rozmlácení hlavy basebalovů pálků nebo zašlápnutí nože do krku). Do kina jsem přicházel v domění že jdu na horor, odcházel jsem pobaven z akční thriller-komedie. Rozhodně ale nedoporučuju s českym dabingem!!! ()

noby

Klasický horor bez nápadu, pořádné atmosféry a plný blbců. Dobrá práce se ukázala asi jen na samotném domě. A jednu hvězdičku navíc za alespoň jednu postavu, která se chovala jako myslící člověk (Nick). ()

MareT.

Elishu mám moc rád! Je to kus ženský a umí dobře hrát! Podle mě má film napětí a i když je rozjezd trochu slabší, je to přece jenom to lepší z moderních slashrů! A Paris má skvělou roli a věřím, že vidět ji takhle chtělo hodně diváků! ()

DocBrown

Na jedne strane Elisha na vrcholu sve krasy (ackoli ji tu nenavratne poskodi, au), na druhe strane nejvetsi prisera dnesniho showbyznysu P.H. (kam se na ni hrabou oba bratri). Skoda, ze svoji smrt jenom hrala. Namet nebyl spatnej, ale zpracovani spatne bylo, hlavne rozvleky zacatek. 40% ()

Scytale

Devadesát pět minut upřímné nudy bylo částečně vykoupeno závěrečným finále v požáru tajícím voskovém domě. To je bohužel dost málo. ()

Ilhan

Ty jo, tohle fakt nechápu. Co máte všichni za problém. Co tomu chybělo? Samozřejmě, nevyhnulo se to pár klasickým klišé a nelogičnostem, ale co na tom, když zbytek je totální nářez. Když se film po 45 minutách rozjede, zastaví se až na konci. Až na výjmky je jednání postav naprosto logické a konečně se objevila postava, která se nebála včas opětovat útok. Nick je přesně ten typ postavy, který mi v mnoha těchto vyvražďovačkách strašně chyběl. Vždycky to bývá tak, že se všichni schovávají a bojí se jakkoliv reagovat, než když už je téměř pozdě. Nick se nebál nastražit léčku a udělat z lovců lovnou zvěř, čímž tento film překročil stín svých bratříčků. A závěr? Ten je velkolepý, rozpadající se dům z vosku je úžasně natočený a že si tu tolik lidí stěžuje na absenci napětí. Já teda napjatý byl a pěkně dlouho, až do konce. Collet - Serra předvedl na svůj debut velmi dobrou práci a svoje zkušenosti skvěle zúročil ve svém zatím posledním filmu Orphan, který byl dokonalý. ()

beyli odpad!

Už od začátku jsem čekala, že to nebude nějaké mistrovské dílo, takže se nedá říct, že mě to v tomto smyslu zklamalo. Spíše ten děj mi přišel trochu nudný a ohraný. Kolik tu už bylo takových hororů ? Desítky, stovky ? A ještě k tomu Paris Hilton o které všichni víme, že je to herečka na jedno brdo.... ()

VIPerson

V době vidění za 3*.....nyní za dvě hvězdičky a to za lákavé (nikoli originální) hororové prostředí a pár dobrých scén ()

Paity odpad!

Nevím, proč bych měl alespoň elementárně ocenit film, ve kterém nějaký ichtyl voskuje zavražděné. Navíc jeho postupy člověk ani nevidí a nemůže si alespoň udělat obrázek o tom, zda si filmaři dali nějakou práci s triky. ()

Pat.Ko

Prvá polovica (tá tajomná) bola o niečo lepšia ako tá druhá (odkrytá), ja ani nechápem ako sa z dobrého začiatku môže vyvinúť niečo také otrasné. Veľmi predvídateľné, skoro všetky jumpscares boli zbytočné, iba ten so psom ma dostal. Vo finále tie výkony boli otrasné, ale hercov za to nevyním, na vine sú myslím skôr tí za kamerou. A neviem čo tým záverom chceli dosiahnuť, žeby prekvapivý zvrat? Žiaľbohu, nepodarilo sa. 2/10. ()

AdamesWWE

[5/10] Skôr taký priemerný horor, ktorý ma nenadchol, ale niektoré scény sa tvorcom vydarili. Nejaká tá brutalitka je fajn, horšie je na tom už všetko ostatné, herci nie príliš zaujímavý a celé je to také nemastné-neslané. Vyslovená nuda to nieje, šedý priemer v horor žánri, s pár dobrými scénkami. ()

abysser

Klasický klišoidní teenagerovský horor, který po padesáté zpracovává ohrané téma vosku. Zdaleka se nemůže rovnat s horory obdobného téma nějaký ten rok starými. ()

Dracula zase trochu jinak

Dracula zase trochu jinak