Dvacetiletá Violet Sanfordová pracuje už čtyři roky v malé pizzerii v městečku South Amboy v New Jersey. Touží však prorazit do světa showbyznysu jako hudební skladatelka, a tak se přes nesouhlas svého otce rozhodne zkusit štěstí v New Yorku. Kamarádka Gloria jí najde bydlení v Čínské čtvrti. Violet marně obchází hudební agentury s demopáskami a vůbec se jí nedaří. Jednoho dne zoufalá Violet narazí na bar U Hnusnýho kojota, který vede energická Lil a je proslulý barmankami, jež občas na barovém pultu tančí a řádí. I když je Violet nesmělá, Lil jí přesto dá šanci, když dívka dokáže uklidnit propukající rvačku. Přes řadu drobných i větších omylů a trapasů se Violet rychle zaučuje a také sbližuje s Kevinem, který jí o sobě prozradil, že pochází z Austrálie, má několik zaměstnání, je sirotek a sbírá komiksy. Violet uklidní další rvačku, přitom ji vyfotí jeden reportér a obrázek v novinách se dostane až k jejímu otci, který má kvůli ní v rodném městečku ostudu. Když za ní přijede, dívka ho marně uklidňuje a rozejde se s ním ve zlém, stejně jako po prudké hádce s Kevinem, kvůli němuž dostane výpověď. A když už se zdá, že horší to být nemůže, zahlédne ho, jak si vede domů vysokou atraktivní blondýnu, a jejího otce srazí auto. (TV Nova)

Lord Fuck

Jděte všichni do prdele že to byl blbej film, náhodou to byl skvělej nápad a kojotky byly fakt super. A seppovi bych vzkázal ať ve filmech nehledá jenom morální poučení (navíc v tomhle filmu bylo). Filmy se netočej jenom pro morální poučení, ale i pro oddych. Takže fuck you!! (už sem byl dlouho mírnej :) ()

lokol

jednoduchy pribeh, jednoducheho dievcata ktore chcelo iba prerazit...pekna piper perabo to sa musi uznat, potesil aj johnny knoxville john goodman na konci nemal chybu...dobra hudba...na taku oddychovku sobotnu je to faaajn ()

newer_more

Obehraný příběh pro náctileté. Holka, co se snaží prorazit, postavit se na vlastní nohy a ejhle! ono to není tak jednoduché. Ale nic se nevzdává a divná blondýna s divnou muzikou prorazí. Divme se zápletce. ()

mira.l

Sice to není kdovíjak vysoká filmařina, stokrát jinak omletý příběh o tom, jak chudé děvče ke štěstí přišlo, ale patřím k těm, kdo mají tenhle film rádi. Je to příjemná hudební komedie, na kterou se dá koukat prakticky kdykoliv. A to nejen proto, že se tu dá koukat na Piper Perabo, která umí vykouzlit širokou škálu širokých úsměvů:). EDIT 22.8.2017 Já si nemůžu pomoct, tuhle v zásadě hovadinu prostě buď člověk nenávidí anebo - nechci říct miluje - se k ní pravidelně vrací. Já patřím do té druhé skupiny. Ano, není v tom nic převratného, ale po hudební stránce mi to sedí dodneška a jen těžko uvěřit tomu, že už to je 17 let, co jsme v práci sjížděli soundtrack do omrzení:). Z před časem udělených 4 * nehodlám slevit ani ň:). ()

Henry Morgan

Líbilo se mi to! Z mého pohledu to byla nadprůměrná žánrovka. Skvělé akční scény z Coyote ugly baru a k tomu další vedlejší linky, více či méně povedené. Jistá šablona tam byla, ale kde proboha není? Dobře, že to solidně opepřili divokými barovými tanci, jinak by to byla vcelku nuda. Takhle ale to bylo fajn. ()

pirulka

Divoké kočky sú jeden z "mojich" filmov na ktoré nedopustím. Proste áno nie je v ňom prevratná hlboká myšlienka..ale pre mňa bude vždy srdcovkou. Spája sa mi s týmto filmom moje detstvo, keď som ešte ako mladé dievčatko hltala príbeh hlavnej hrdinky a túžila byť sexy divokou kočkou, tancovať na bare, a nájsť svojho fešáka do ktorého sa zamilujem. Perfektný soundtrack, scény na pobavenie, super herecké obsadenie, ako inak happy end. Áno takéto filmy proste musia byť! ()

Anayka

Psal se rok 2000 a všechny náctileté holky toužily stát se kojotkami... Dneska je mi 35 a pořád chci být kojotkou:D Příběh je stokrát obehrané téma variace na "ošklivé" káčátko proměněné v labuť, ale stejně se na film vždycky ráda podívám. ()

Nix

No už je to dlouho co jsem tohle viděl a pouštět si to znova nebudu. Snad jen kvůli scénám v baru si to chlap zapne. Jinak nevidím teda důvod. ()

SharpChick odpad!

Pár nijak zvlášť pěkných holek svíjících se na barmanském pultu, doplněných stupidním přeslazeným příběhem té nejošklivější... Tohle rozhodně není film pro mě.. ()

Uhura

Kterak ubohá krásná kočička skrze tanec na baru ke štěstí (rozuměj ke zpívání ubohého popíku) přišla ()

haffen

Vysvetlí mi niekto o čom vlastne tento film je? Na čo sa to vlastne hrá? Celý "dej" by sa dal scvrknúť na 10 minút a zvyšok je len vata, vata a ešte raz vata. ()

ANTYCHRYST

Vzpomínka na mládí :) luxusní prdelky, narvanej bar chlastem, melodickej soundtrack a skvělej Goodman. Přesně takhle si představuju pořádnej Bar, kde to žije :) 90 % ()

Pulper

Taková relativně zábavný film na jedno odpoledne. Piper Perabo má líbivou tvářičku, ale kdovíjaká herečka to není. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily