Deník Bridget Jonesové

Le Journal de Bridget Jones

Denník Bridget Jonesovej

Komedie / Romantický

Velká Británie / Irsko / Francie, 2001, 93 min

nic moc, občast to je docela sranda, ale celkově vzato je to průměrná romantická komedie s dobrou hudbou která je dobře zasazená do scén ke kterým se výborně hodí, ale jinak je to celkem nuda i když jsem se někdy bavil a Renée Zellweger je ve své roli dobrá a zábavná tak víc jak tři hvězdičky tomu nedám(4.3.2005)

Miluju Bridget a úžasného Marka. Možná je to tím, že každá z nás je občas střelená, a chová se jako hovado. Ono, dostat se do fáze, kdy si připadáte dost mimo a posloucháte jednu trapnou poznámku za druhou, je vážně snadný. V té chvíli by se každé šiknul Mark, který nepokrytě žere každé její slovo, pohyb a prd asi taky. Sice to je jen pohádka pro svobodný třicátnice...ale i tak je boží.(9.7.2015)

• salahadin

Bridget aneb alter ego moderní průměrné ženy. Cíl: oslovit drtivou většinu žen. Prostředek: pandořina skříňka alias deníček ukrývající tajemství zkázy světa. K tomu věčný boj s faldíky v břišní oblasti aneb sisyfovská práce našich žen. Mise splněna, film oslovil. Teda abych upřesnil, mise splněna na 99%, to jedno procento, ta nepatrná vada na kráse, představuje např. uživatele salahadin, canakja či flanker.27, kupříkladu u nás tří se mise minula tím pravým ořechovým účinkem.(23.7.2008)

Deník Bridget Jonesové zbytočne netlačí na pílu. Bridget má svoj neučesaný, nemotorný šarm a Renée Zellweger je tu rozhodne v oveľa lepšej forme, než akú prezentuje v iných filmoch (ultra štíhla / kostnatá / volajúca po humanitárnej pomoci). Je mi jasné, že cieľovú skupinu film zasiahol naplno. Z môjho pohľadu romantická komédia, ktorá nie je stráviteľná len pre nepoučiteľné romantičky.(6.6.2010)

Miluju postavu Bridget Jones už jen když se objeví, je tak roztomilá! :) Opravdu si v roli neumím představit někoho jiného než je Renée Zellweger, tohle jí hodně sedlo. Nejspíš je to její životní role, protože když se řekne tohle jméno, nevybavím si nic jiného než tuhletu třicátnici v bombarďákách! :) Výborné!(16.7.2009)

• - Režisérka Sharon Maguire byla inspirací pro postavu Shazza v románu. Její jméno je zmíněno i v pozdravech v knize. (don corleone)

• - Na začátku filmu leží Bridget Jones (Renée Zellweger) u televize a sleduje komediální seriál Frasier (od r. 1993). (Rodriguez)

• - Z filmu bylo vystřiženo celkově 6 scén, které byly později k vidění na serveru youtube.com (Dlee)