Kvasekus

Já bych v Bridget nehledal nějakýho velkýho filmovýho génia. Tenhle film o průměrnejch ženách je přístupnej všem a je vtipnej. Zvlášť když Colin a Hugh jsou sympaťáci a pro tyhle filmy jsou stvořený. Vtipné... ()

Psycho.R

Krátkou dobu před Bridget jsem viděl "Po čem ženy touží" a neodpustil jsem si srovnávání kvality. I když mám rád britské komedie, některé víc, než americké, tady rozhodně vyhrála Mel Gibson. Ale i tak Bridget špatná není. Alespoň její první díl. ()

Issabela

Bridget, Bridget, Bridget :-) Kdo by se u tohoto filmu nepobavil. Jedna komická scéna střídá druhou. Pro mě to bude vždy film, na který se ráda podívám, i kdybych ho měla vidět po tisící. Renée má být na co pyšná, protože nikdo by Bridget nezahrál lépe než ona, tím jsem si jistá! ()

Khamsin

Originální komedie o ženské, která není zrovna dokonalým sexuálním idolem, jež má problémy najít chlapa? Ale kdeže... Možná tak prvních 15 minut. Pak to sjede do stokrát vyjetých kolejí klasických romantických slaďáren. Děj čitelný od začátku do konce tak, jako v málokterém filmu. Závěrečnému "romantickému usmiřování" v kýčovité zasněžné ulici chyběl už jenom potlesk kolemjdoucích. Dvě hvězdičky dávám pouze humoru, který byl opravdu na romantickou komedii trošku nevšední a mírnil mé utrpení při sledování filmu. ()

Brinkley

Velice vtipná britská pohádka pro třicátnice (a díky zdařilému humoru snad pro mužské i stravitelné složení dámské limonády). A nejen pro ty. I jako dvacetiletá jsem díky Bridget začala nosit vyhladovělou sukni a doufat, že okouzlím nějakého pana Darcyho nebo mi život okoření obdoba Daniela Cleavera. Pro mě navíc herecký bonus v podobě Jima Broadbenta a milé odkazy na Pýchu a předsudek. ()

Pathrose

Famózní Renee Zellweger a já bych řekl, že to její životní role. Každý si jí bude pamatovat jako Bridget. A ona je Bridget. Velmi dobré obsazení a milostný trojuhelník spolu s (ne)tradičními ženskými potížemi a jejich mnohdy opravdu nečekaným vyústěním nám servírují jednu ze skvělých komedií. Britové a humor, to prostě jde k sobě. ()

danny_21

Velmi podařená komedie o bláznivé třicítce s krapet přetočenými biologickými hodinami a jejích útrapách a eskapadech při hledání toho pravého samečka. Samozřejmě velkou zásluhu na komičnosti postavy Bridget má Renée, která působí tak přirozeně roztržitá a prdlá, že jí člověk musí věřit každé gesto, každou změny nálady, každý úsměv. Výborná zábava jak pro ženy ( věřím, že se najde spousta, které se v Jonesové najdou ), tak i pro chlapy, kteří se nad tím lovem určitě pobaví - 80 % ()

M0NCA

Napsat komentář k Bridget jde asi jedině v případě, že se zrovna "stal nejdůležitějším vztahem vašeho života poměr s lahví vína." Období po rozchodu je prostě buď na oprátku nebo na přejídání se u Bridget Jonesový. Nefunguje ani jedno, ale máte pocit, že v tom nejste sami... Což opět vůbec nepomáhá, nicméně společnost to považuje za strašně důležitý, nebejt v tomhle stavu sám, protože mají pocit, že byste volili tu první variantu s oprátkou. ()

bono22vox

hezká zábava, chapu ze se stal snimek popularni, a to predevsim pro pocetny zastup nezadanych mladych zen, ktere usiluji o lasku a stesti navzdory tomu, ze nevyhovuji "idealnim" parametrum. Zcela Hollywoodska Bridget se zcela Hollywoodskym happy endem... téměr ctyri hvezdy... ()

ZnalecH

Takový docela ...... jiný film. První věc, která mě napadla byla: Ta ženská je cáklá, což se také v průběhu filmu ukázalo. Ale ne vždy to bylo na škodu, jen si vezměme příklad z toho, co řekla předtím, než ji vzali do televize... Každopádně občas jsem postrádal dramatičnost, děj a jelikož to byl romantický film, tak i tu romantickou atmosféru. ()

Magnolia666

Tenhle film jsem viděla až do dnešního dne jen jednou, kdysi dávno v kině, když vyšel. To mi bylo 13. Nijak význámné stopy na mně nezanechal a vždycky jsem ho považovala za jednu z těch přiblbých romanťáren, na který koukám jen když chci z jakýhokoli důvodu zoufale plakat do polštáře na téma: "Proč se některý věci dějou jen v pohádkách a v romantických filmech a nikdy ne mně?" Docenila jsem ho až dnes, po 14 letech, s plíživě se přibližující třicítkou, která na mě tiše číhá za rohem. Místy jsem se opravdu smála nahlas, dokonce mi na konci ukápla aj slzička dojetí, že to má takový pěkný hepáč. Komedie - splněno, romantický - splněno, tedy ve svém žánru asi jeden z nejlepších filmů, co jsem viděla. ()

balcazar

V úvode blikala nádej, že to nebude len priemerná romantická komédia, humor bol originálny a svieži. Postupom času však zaujímavosť filmu klesala, humor nebol taký svieži, čaro irónie sa nenápadne vytrácalo...To, že to je one woman show, musí divák prijať, veď meno hlavnej postavy je už v názve, Hugh Grant sekundoval slušne, pri Colinovi Firthovi som bol rovnako kŕčovitý ako jeho postava, jemu sa proste hodia vážne postavy (áno, Kráľovu reč som videl skôr ako Denník Bridget Jonesovej)... ()

Nix

Myslíte si, že chlap se na tohle podívá sám od sebe? Je asi jasný, proč jsem se na to vůbec díval. Ale prostě to se nedalo, raději se budu dívat z okna než znovu na toto. ()

VeeDee

Je rok 2022 a já prostě po x-tém shlédnutí musím změnit bodování ze 4 na 5 hvězdiček. Ač se film zdá po dvaceti letech už docela retro - miluju ho! A je prostě vtipný! Jiskřivý! Peprný! A kdo by si nezamiloval Miss Jones? Ve svých svobodných dobách jsem se s ní značně ztotožňovala... a stále s ní sympatizuji! ()

crackonosh

Neuvěřitelně špatně napsaný, natočený a zahraný film, který by moc a moc chtěl být romantickou komedií, ale postrádá jakoukoliv romantiku i vtip. Ústřední postava je nesympatická, mimořádně hloupá, trapná a nepříliš pohledná tragédka, ale z nějakého záhadného důvodu to dvěma zajištěným mužům nebrání v tom, aby z ní vydyndali koitus nebo vztah. Vyprávění se vyznačuje výjimečně nezvládnutým timingem, který zabíjí jakýkoliv sebenepatrnější pokus o humor. Doufám, že mi někdy někdo vysvětlí, jak se z této podřadné pseudoromance mohl stát hit. ()

AlexDLarge

Trochu přeceňovaný film, který nabízí pouze výborný herecký výkon Hugha Granta. Je to spíše snímek pro normální ženské střidního věku. ()

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům