Když se dcera Scotta a Kate Johansenových dostane na vysněnou vysokou školu, je to důvod k oslavě. Dokud však Scott a Kate (Will Ferrell a Amy Poehlerová) nezjistí, že stipendium, se kterým počítali, nevyšlo, a oni jsou až po uši v průšvihu, protože si vzdělání své dcery nemohou dovolit. S pomocí jejich kamaráda a souseda Franka (Jason Mantzoukas) – kterému by taky tučná výplata přišla vhod – se rozhodnou otevřít v jeho domě na předměstí nelegální kasino. Navzdory pochybnostem se kasinu i podnikavé trojici začne velmi dařit a příjmy rychle stoupají, což však nezůstane bez povšimnutí zákeřného starosty města i podsvětí. (HBO Europe)

F.W.Colqhoun

Prachy na studium z gamblingu, ha ha ha ha ha ha, to jsem se nasmál. Nicméně když jsem coby fanatický zastánce veřejného školství překousl skutečnost, že jsou končiny, kde může být zápletka Brlohu považována za skoro věrohodnou, dostalo se mi tak slušné absurdní zábavy, jakou aktuální upřednostňovaná poloha Willa Ferrella [táta od rodiny] umožňuje. To znamená, že jí se sice méně, než když méně okoralý, o to šílenější Ferrell coby Ron Burgundy nebo Mugatu ztrácel jakékoliv komediální zábrany, o dost víc, než umí vyprodukovat skoro kdokoliv jiný :-). Solidní duševně hygienická vymývárna. ()

Hanys_

Ferrellův Řezník, hořící Renner a nesmí taky chybět trochu divný policista. Jako oddychovka parádní, asi už se ani víc z toho jednoduchého nápadu vytřískat nedalo. ()

Ricky_CZ

Nedá se říct, že by mě film zklamal. Připadá mi, že Ferrell má období, kdy se čeká na pořádnou realizaci. Jako odpolední biják OK, ale chápu že to u nás do kina nepustili. ()

Martinius

aj napriek charizmatickemu willovi ferrellovi je to amaterska kravina bez napadov a s topornymi hereckymi vykonmi. divak sa smeje akurat nad neprirodzenostou jednotlivych scen. ()

Illy

Jsem asi výjimka ale mně se to fakt líbilo. Ale to bude tím že mám slabost pro Willa Ferrella, protože to je král idiotů a já mám k němu asi dost blízko. Tady mu navíc zdárně sekundy Amy Poehler, a ten indický muž byl taky výbornej. ()

lardko

U celého filmu jsem se strašně nudil , hloupý humor který mi nepřišel vtipný... Do toho ještě pozorovat ten strašně hnusný netalentovany obličej Willa Ferrella , no prostě děs. ()

BOURQUE

O originálnosti príbehu radšej nebudem hovoriť. Nehovorím, že niektoré scény nie sú vtipné, ale z globálneho hľadiska je to spíš podpriemer. Hra W. Ferrela bez prekvapení. PS.: Môže mi niekto povedať, že čo tu hľadá J. Renner? Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

Rathalos

Ja som sa ku*evsky bavil,skvela komedia,Will Ferrell i Amy Poehler si to poriadne uzili pri nakrucani a nechapem to nizke hodnotenie tu na CSFD,jasna volba...:-) ()

helloween93

Ucházející Ferrelovka, jejíž námět zní slibněji než následné provedení. Zapamatováníhodná scéna je snad jen ta s Jeremy Rennerem a jeho rukou, zbytek filmu spíš slabší. První Ferrelův film roku 2017 v kinech propadl a WB si připsalo další neúspěšnou komedii. 2* ()

Olík

Typický Will Ferrell…..nenáročný příběh a humor mířící přímo na komoru. Humor, který musí sednout, ale jestli jste, stejně jako já, fanoušci pana Ferrella, tak je vám po pár minutách jasné, že tady se pojedou bomby. Krev, peníze, jiskry, žetony, prsty a gagy létají vzduchem a není čas si vydechnout. Ano, je to jednoduché jako test s matematiky pro první třídu…….ale tohle má strejda rád. ()

bararich8

Další vcelku průměrná americká komedie, která vás sice úplně nerozseká, ale má několik povedených scén, obstojnou zápletku (v rámci žánru) a hlavní trojice si pěkně sedla. Jasně, kolikrát něco vyzní do prázdna nebo je to přehnaně trapné, ale ve výsledku je to fajn. 3* ()

Johny M.

Čekal jsem klasicky trhlýho, často až trapnýho Ferrella, ale až nečekaně často jsem se smál, tudíž slabší 4*. ()

dalziel

Will Ferrell je počtár k pohľadaniu.Skoro ako Rainman.Prevtelenie s fotra na Řezníka bolo super a odsral to prehliadaný Avanger.A to poriadne. 😁 ()

Maximilianus

Priemerný film. Pár scén bolo trochu lepších ale aj tie boli iba také úsekové a pripadalo mi, ako keby nemali priestor vyznieť. Páčila sa mi premena ústrednej dvojice z premotivovaných rodičov (čo som považoval za klasické americké komediálne násilné herectvo) až k drsným vedúcim kasína. Avšak aj tento moment trval iba chvíľu a z vedúcich kasína boli opäť premotivovaní rodičia. Film ale ubehol celkom rýchlo aj vďaka krátkej stopáži. To je plus. 49/100. ()

Likan7

Zbytečně přepálený. Willa Ferrella moc nemusím, ale děj se mi zalíbil. Doufal jsem ale v trochu inteligentní komedii. Místo toho tu mám další sprostou kravinu, která není vtipná téměř vůbec a naopak trapná víc než dost. ()

Stanix

Nijak zásadně to nevybočuje z průměrných Ferrell komedií, ovšem ten výběr. Takovou skupinku zjevně retardovaných herců z bonusem odporně se pitvořícího Mašukáše, to je fakt síla. ()