Anglie 14. století je světem rytířů ve třpytivé zbroji. Jamal jako cizinec v neznámém prostředí musí najít způsob, jak obstát na dvoře krále Lea, kde se vydává za sira Skywalkera. Po odhalení, že není šlechtic, je odsouzen k popravě, ale těsně před vykonáním rozsudku ho rebelové zachrání a utečou s ním. Nakonec se postaví do čela vzpoury proti tyranskému králi. Používá přitom fígle, jež se naučil v ulicích 20. století, získá nové přátele, srdce krásné dívky Victorie a po návratu do současnosti pochopí, že výlet do středověku byl něčím víc než jen lekcí z dějepisu. Potká milou dívku, až příliš podobnou jeho Victorii, jménem Nicole. (TV Nova)

Rathalos

Dalsia slusna dobrodruzna komedia v podani Martina Lawrenca tentokrat odohravajuca sa v stredoveku,myslim,ze je to do pohody film...:-) ()

Jeand´Boa

Cestování v čase už nikdy nebude zábavnější než Návrat do budoucnosti, ale to přec ničemu nevadí - i tak to může být zajímavé ... alespoň já jsem tímto snímkem příjemně zabil čas... bavil jsem se... ()

rainman93

Klise. Spatne klise. Nevadi mi myslenka cestovani casem, nevadi mi ohrane povstani proti vrchnosti. Vadi mi trapne vtipy, radoby nahle zvraty a plocha psychologie postav. Z alkohiolickeho rytire je cool borec, maur ovlada mec jako zkuseny sermir, ackoli nikdy s mecem nebojoval, z bandy poddanych vycvici behem chvilky udatnou armadu. Mnohem lepsi dojem ve me zanechal Blaznivy pribeh Robina Hooda. ()

Petyas

Kravina, ze které se dalo vymáčknout tak hodně. Ale dopadlo to jak to dopadlo, tedy jako slabých 40%. Moc vtipných scén tam není a po většinu času se člověk hodně nudí. Ztráta času. ()

Rikky007

Fajn nenáročná komedie, která má pár skvělých momentů. Celý film samozřejmě stojí a padá na Lawrencovi. Jedna z jeho povedenějších akcí i přes slabší scénář. ()

Zombo

Jsem rád, že jsem si od Černého rytíře nic nesliboval, protože bych byl hodně zklamaný. Smál (usmíval) jsem se zřídka, Lawrence není bohužel zrovna "brother", co by rozesmíval jen gesty a bylo tam hodně pasáží (které bych označil spíš za trapné) pro otrlé milovníky komedií. Jisté nápady byly sice dobré (například novodobé tančení za pomoci středověké hudby nebo odpal mečem ála Tiger Woods), ale nic geniálního to také nebylo. Škoda. ()

Odpadlik

Celkem nic nového - klasická zápletka cestování časem, komediální situace, které vyplývají z odlišnosti mezi středověkem a současností. Běžný človíček, který "těm buranům" ze středověku ukáže správnou cestu. Pár dobrých vtípků, jinak běžná oddychovka. ()

Jaxx84

Místy opravdu vtipný, místy naprosto trapný snímek o cestování do středověku. S vtipem a šarmem "Návštěvníků" se to však nemůže ani zdaleka porovnávat. Za sympatického Lawrence 5/10. ()

VanMagnifico

Nápad dobrý, Lawrence byl výbornej a i utrousil pár hlášek. Celkově to na takovouhle americkou kokotinu nebylo zase úplně nejhorší. ()

rublik05

Pár vtipů se podařilo, ale velkou část filmu jsem se šíleně nudil, dobová atmosféra se vůbec nepovedla, z herců mě nikdo nezaujal, všichni jen soutěží v přehrávání a v trapnosti. Odpudivý vizuál jen podtrhuje tu celkovou bídu, nehledě na tunu nepřesností a vyložených kravin. Hloupé fantasy, mizerná komedie. 2/10. ()

Nix

Zase taková variace na "stroj času". A zase se z toho snažili tvůrci udělat komedii. A kdo jiný než Martin by v takovém šíleném námětu mohl figurovat. Ještě mne napadl Sandler, kdyby tam nebyl on. No co naplat, je to prostě blbost, ale jako některé scény byly celkem ulítlé a srandovní. Určitě bych to úplně nezatracoval, ale taky to nebudu nějak vychvalovat. Stačí se na to podívat jednou. ()

KdG

Nebylo to tak špatné, ale mohlo se z tématu vytěžit mnohem více humorných situací, konec moc velké klišé. ()

MRPitivier

Martin Lawrence poslední dobou hraje úděsně, ale v tomto filmu jsem se s nim pobavil! Ale ostatní kolem něj svými výkony tento film poslali do sklepení filmového průmyslu! Vtip se střídá s nudou, přitom z takového tématu se dalo vytěžit mnohem více! ()

SKreyn

Americká trapošina vhodná akurát len do TV a zaklincoval to slovenský dabing, ten to pokazí skoro vždy. Jeden klinec z filmu: "Bol si vo vode 10 minút!" PS: bol suchý ako púšť na Sahare :) ()

Shitonit

Prima typická Lawrencowina, taková vcelku vo ničem, jakože se černoch přenese v čase, a tím to má bejt trochu prdel. Tu a tam to teda prdel fakt je, ale ne zas taková, že by si z toho jeden sednul na ...Zadek ! :-) ()