Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Manželé Brad a Caroline Sextonovi žijí luxusním životem boháčů v honosném bytě. Právě oslavili deset let společného života, jsou ale na pokraji rozvodu. Jejich život v lesku bohatství však dramaticky nabourá nečekaný problém, dozvědí se, že dluží pět milionů na daních. A když se objeví inspektor Lester z berňáku, Sextonovi na nic nečekají, naskočí do nejbližšího taxíku a prchají z města. Cestou pak dostane Brad nápad jak uniknout neúnavným agentům. V přestrojení se vetřou do náboženské komunity Anemitů v Pensylvánii, před kterými se vydávají za Jacoba a Emmu, vzdálené příbuzné místního rolníka Samuela Yodera. To by mohl být opravdu dokonalý úkryt, má to však jednu drobnou chybičku. Životní styl komunity je pravým opakem jejich dosavadního života. (TV Nova)

(více)

Recenze (55)

P@\/EL 

všechny recenze uživatele

Dobrá komedie o manželích, kteří se na útěku před daňovými podvody ukryjí mezi skupinou vesničanů, kteří žijí ve stylu 19. století. Z povedené zápletky se ovšem podle mého tvůrcum nepodařilo vytěžit maximum. Nicméně i tak se zde najde dostatek humorných situací, které těží z toho, že oba manželé neznají místní poměry. ()

Denzen 

všechny recenze uživatele

Celkom zábavná hovadina, až kým si neuvedomíte, že zo zaujímavej zápletky na začiatku tvorcovia nevyťažili absolútne nič. Wayne Knight proste vybabre s Allenom, ocitáme sa zrazu na vidieckom prostredí, prichádza súd, Wayne bol nejakým zázrakom chytený a na konci príde hlavná myšlienka, že vidiecky život je nakoniec oveľa lepší než mestský. ()

Reklama

tranquill 

všechny recenze uživatele

"Vy si myslíte, že jste nejchytřejší?" Řekl bych "nedoceněný film". Jakkoli hraje Tim Allen především ve ztřeštěných komediích a i tuto můžete zpočátku za jim podobnou považovat, postupně chování hlavních postav lehce zvážní a začínají si cenit i něčeho jiného než jen pohodlí a bohatství. Allen a Alleyová se krásně doplňují a vypadá to, že si film užívají, stejně jako jsem si je užil i já. "Ale hlavní bylo orání pole!" ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Standardní komedie, kterých v 80. a 90. letech vznikla celá řada a většina z nich byla o mnoho výraznější a hlavně zábavnější. Rozmazlený manželský pár (samozřejmě v krizi), musí na nějaký čas opustit svůj nenáročný městský život a schovat se ve vesničce Amishů, kde se už hodně dávno zastavil čas. Během té doby se opět rozhoří jejich dávno zapomenutá láska a poznají, co je v životě skutečně důležité. Typicky moralistické a i přes komediální obsazení a výborný nápad, překvapivě málo zábavné. ()

Yardie 

všechny recenze uživatele

Příjemný filmík. Nenazval bych to ovšem komedií, protože míst k zasmání tam bylo opravdu minimum. Nicméně film měl takovou příjemnou a milou atmosféru, pěkně se na něj koukalo a navodil příjemný pocit. Nebylo to nějaké objevné dílo, příběh jsme už viděli v mnoha variacích mnohokrát, ale zpracování bylo fajn. Prostě pohodovka. Howgh! ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

Související novinky

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley

06.12.2022

Ve věku 71 let zemřela slavná komediální herečka Kirstie Alley. Alley byla údajně obklopena svou nejbližší rodinou, když zemřela. V příspěvku na jejím oficiálním instagramovém účtu bylo odhaleno, že… (více)

Reklama

Reklama