Ostřílený mariňák Shane Wolfe už má za sebou celou řadu náročných úkolů, tentokrát ho ale čeká zcela výjimečný úkol, a to zajištění bezpečí pěti dětí zavražděného bezpečnostního experta ministerstva obrany. Shane je postupně donucen vyměnit svůj arzenál zbraní a potápěčských kombinéz za plenky a jídlo pro děti. Kromě zločinců musí zkrotit mladou rebelku Zoe, zasmušilého čtrnáctiletého Setha, osmiletou fanynku bojových umění Lulu, tříletého Petera, o dva roky mladšího Tylera a v neposlední řadě jejich excentrickou rumunskou pečovatelku. Přestože jsou pro něj běžnou rutinou smrtelně nebezpečné mise, jeho představa o přežití v drsných podmínkách dostane reálnou podobu teprve v okamžiku, kdy je postaven tváří v tvář každodenním rodinným povinnostem. (TV Nova)

ghostwo

Vůbec to tak špatné nebylo, nevím co tady všichni blbnete.Jeden z nejvíce snesitelných filmů z produkce Walt Disney.A to většinou jejich filmy nesnáším. ()

Deacon59

Klasická rodinná komedie, v podobných rolích se už vystřídala spousta drsňáků. Přesto Diesel překvapivě vyšel jako jeden z nejlepších. ()

23ch

Akční komedie mi k Vinu Dieselovi vůbec nesedí. S napětím jsem očekával, co přijde, ale tohle jsem nečekal. Opravdu pohádka pro děti. Scén pro zasmání taky moc není. Nejvtipnější pro mě byla scénka, jak jel na dětském kolečku. Jinak žádný trhák ()

montrose

Ač se to nesluší, musím hodnotit film už po úvodních pěti minutách. Kdyby místa Diesla hrál herec typu Sandlera apod. tam by to možná dopadlo líp. S českým dabingem navíc vypadá jak buzík. Už úvodních pár scén mě přišlo hrozně otravných. Film jsem s radostí přenechal dětem a ty to zřejmě bavilo. ()

luukaas odpad!

No tak co lze čekat od rodinné komedie? Vin Dieslovi tohle absolutně nesedí, celé to je obrovsky nudné a totálně trapné, bez špetky smyslu. nečekal jsem bůh ví co, ale tohle je opravdu špatné. ()

janicesweet

Tahle komedie se mi zdála velice příjemná, prostě odpovídala tomu, když Vin Diesel hraje s dětma. Pustila jsem si to v neděli po obědě a docela mě to bavilo. Nechápu tuhle vaší zlou kritiku, prostě film odpovídá námětu, tak se na to nedívejte, když nedokážete film hodnotit dle jeho kategorie... ()

Infurius odpad!

absolutny odpad , hrozny scénar ved to vypada ze to ani scénar nema a hrali to len tak co im prišlo na rozum. Nenavidim toho herca s vyholenou hlavou lebo mne pripada jak idiot... Všetko jeho filmy su tak trápne a blbé, že mi stačí pozrieť pár sekund a radeji drotom do oka .. ()

andulin

No, co od tohohle filmu taky čekat.. shlídla jsem to jen kvůli hlavnímu hrdinovi, asi jako spousta lidí.. Ovšem, také nechápu.. jak zrovna on, favorit akčňáren se shodí na tenhle scénář.. to už ani není o penězích, ale o hrdosti herce, ne?! ()

Dzii

Jako rodíná komedie se to ještě dá akce tam je, ale! Proč změnili název na dudlikator to fakt netuším. Ach ty čecháčci ()

len.tilka

Náhodou, když si představíte, že to je ten drsňák Diesel z Fast and Furious, co tam utírá pokaděný dětský zadky, docela se pobavíte :D ()

Jinpachi odpad!

Jak to vidím já, tak Vin nemá jen dokonale hladký a kluzký povrch nablýskané hlavičky, která hned jako druhá po jeho hereckém výkonu oslní jako disko koule v klubu nezletilých, ale také mozek, když se nechal ukecat na něco, co se snažilo být odlehčené jako matrace Dormeo a namísto toho je to nezáživné, nezajímavé a chytré asi jako inteligenční testy na Facebooku. ()

marcelita

strašná to sračka...........nedivím se ,když má někdo potřebu točit tyto stupidní filmy,ale proč na to kývnul Vin Diesel to mě hlava nebere. Asi chtěl ukázat nějakou tu komediální polohu,ale za to má u mě vroubek do konce života. ()

Rathe

Že Vin Diesel se dokáže obout i do role domácí chůvy, to jsem nečekal. A náhodou to nebylo vůbec špatné. Prostředí rodinky s mnoha dětmi umožňuje filmu velkou dávku vtipů. Ale přeci jenom, dát do hlavní role hrdinu, kterého mají všichni spojeného s přestřelkami a s auty - nevím zda to byl nejlepší krok. ()

Ganka

Zajímalo by mě, kdo takovou capinu vymyslel. To, že Američani dobré komedii nerozumí, co by se za nehet vešlo, jsem věděla, ale co je moc, je příliš. Počínaje nadrženou Gilmorkou, přes dítě házející do placu samé cool hlášky a plešatým nesympatickým hlavním hrdinou konče. Fuj! ()

RedRose991

Skvelá oddychová komédia, s myšlienkou, zápletkou, sú tam vtipy, je tam napätie. Zaujme deti aj dospelých. Ale je to rodinná komédia. Netreba od toho čakať niečo iné. ()

serbero

Milá komédia na sobotné dopoludnie. Vin Diesel vyzerá dosť komický niekedy až trápne a preto len 2 hviezdičky. Naposledy som videl taký trápny výkon akčného hrdinu vo filme policajt zo škôlky z Arnoldom Schwarzenegrom. Dúfam, že dá Vin ruky preč od takýchto projektov a nepokazí si kariéru. ()

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

23.05.2011

Projekt se sice jmenuje lákavě – The Machine – a Diesel si v něm zahraje kyborga, navrženého jako ultimátní zbraň, ale neradujte se. Scénář napsali ti samí lidé co Noc v muzeu a půjde o rodinnou… (více)

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé

04.03.2006

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)