Ostřílený mariňák Shane Wolfe už má za sebou celou řadu náročných úkolů, tentokrát ho ale čeká zcela výjimečný úkol, a to zajištění bezpečí pěti dětí zavražděného bezpečnostního experta ministerstva obrany. Shane je postupně donucen vyměnit svůj arzenál zbraní a potápěčských kombinéz za plenky a jídlo pro děti. Kromě zločinců musí zkrotit mladou rebelku Zoe, zasmušilého čtrnáctiletého Setha, osmiletou fanynku bojových umění Lulu, tříletého Petera, o dva roky mladšího Tylera a v neposlední řadě jejich excentrickou rumunskou pečovatelku. Přestože jsou pro něj běžnou rutinou smrtelně nebezpečné mise, jeho představa o přežití v drsných podmínkách dostane reálnou podobu teprve v okamžiku, kdy je postaven tváří v tvář každodenním rodinným povinnostem. (TV Nova)

Rami

Je to pěkná zhovadilost, terou jsme už nejmíň sto krát mohli vidět v podobných amerických komediích. Dávám 1 hvězdičku (15%). ()

mala_kea

Vin zvládne zahrát všechno. Jenom toho babysittera ani nenapodobí. Pokud vám nevtipnější na americké komedii přijde kačer, asi se někde stala chyba. Tady ano a velká. Pro děcka to může být něco nezapomenutelného, pro mě jen nepříjemná podívaná. ()

Lyžař odpad!

Vin Diesel podle mě do takovýchhle filmů opravdu nepatří. Už se nemůžu dočkat, až se vrátí do filmů s dospěláky. ()

Heroine

Vidím že tady film úspěch nemá. Docela se ale divím, že to berou všichni tak vážně. Vždyť to byla docela sranda! I když po stopadesáté opakovaná situace s přebalováním už mne fakt štve, a našlo se tam i pár trapných klišé, ale vcelku jsem se bavila. ()

John8

Překvapivě vtipné, ale nulovou zápletku a ostatní křoví táhne jen Diesel, který prakticky nesleze ze scény, a to prostě nastačí. ()

Wolvie

Je to velká sračka,která silně dehonestuje Vina Diesela a jeho snahu stát se novým akčním bohem.Ale viděl jsem i daleko horší filmy,i od stejného režiséra. ()

Anduril

Pekná, sympatická, čistá, vtipná, rodinná komédia. Fajné vtipy a nápady. Ja som sa dosť zabavil. Nečakajte nejaký super akčný film, ani hyper extra blbosť. Vin Disel to zahral dosť dobre. Dobrá oddychovka. ()

Rathalos

Celkom pohodova rodinna komedia v hlavnej ulohe s Vin Dieslom,ktoremu rola pestunky alebo ochrancu deti pristala,na sprijemnenie vecera tento film bohato postaci...:-) ()

alambert

Je potřeba to brát jako takový ten "rodinný" film nebo film pro děti. Něco jak Agent Cody Banks smíchaný s Dvanáct do tuctu a dalšími ptákovinami. S tímto předpokladem je to celkem koukatelné a místy vtipné. ()

Blaogranas

Vin je prostě nabouchanej akční hrdina a v podobných projektech působí lehce komicky, ale o tom to vlastně je. Nenáročný film pro rodinný večer. Našel jsem asi dvě místa, kde jsem se zasmál, a proto 2*. Když si uvědomím, za co dávám tři, tak výš fakt nemůžu. ()

Hulk Hogan

Pěkná debilita! Věděl jsem, že to bude blbost, ale myslel jsem, že to bude aspoň vtipný...Tak ne no! Moc trapnějších filmů jsem neviděl. "Pan chůva" s Hulkem Hoganem je oproti tomuhle nějaká paráda. Diesela mám rád, ale fakt nevim co timhletim zamejšlel. ()

miawallacova

v každé správné rodinné komedii musí bát ninja s nunchuckama (čti Nindža s nunčakama) Absurdní hlavní hrdina v absurdní životní roli. Navíc zlý pan Monk jako školník a Gilmorka jakožto ředitelka... Ano, ano, je to tak zábavné jak to zní. ()

Mandalorian

Diesel odložil stříbřitě šedé čočky, rychlá auta a rozhodl se pro inovaci: Udělat si ze sebe trochu srandu. Nebo trochu víc ? Přirovnávání k Policajtovi ze školky mi přijde naprosto zcestný hlavně proto, že Diesel NENÍ Schwarzenegger. Navíc má film dost dobrých hlášek i komických situacích: Náramek v kanále. To měm málem roztrhlo. :-D :-D :-D Všichni se to tu budou snažit přirovnat k FaF, Ridickovi a dalším filmům, se kterými má však tato komedie společnou JEN jednu věc - Hlavního protagonistu. A s poklonou musím říct, že to Diesel pojal opravdu skvěle a dokonale mě pobavil. Za mě 5* :-) Zajímavý koment - janicesweet ()

zapalik

Ať si říká, kdo chce, co chce, viděl jsem ho nedávno poprvé, a ačkoli tyhle filmy většinou házím do odpadního koše, tenhle mě už třeba kvůli rumunské (?) chůvě docela pobavil. Sice už víte na začátku, jak fillm skončí, že zlo bude potrestáno, drsný svalouš změkne atd., ale podle mě jde o docela slušnou oddechovku s pár docela dobrými gagy. A přiznejme si: i ten největší hltač nočních klubů na ČT2 občas nějakou takovou kravinou nepohrdne. Vždyť by se mu zavařil mozek :-) ()

E lan

Klasická disneyovka pro děti s nedůvěryhodně zapadajícím Vinem Dieselem. Snad se některé děti občas pousmějí, dospělí spíše zapláčou kdeže je sláva novodobého akčního hit-makera... ()

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

23.05.2011

Projekt se sice jmenuje lákavě – The Machine – a Diesel si v něm zahraje kyborga, navrženého jako ultimátní zbraň, ale neradujte se. Scénář napsali ti samí lidé co Noc v muzeu a půjde o rodinnou… (více)

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé

04.03.2006

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)