Každý pokus Filipa Kaštana přijít o panictví končí nezdarem, ne-li přímo katastrofou. Pokud jde o sex, neklape to ani Blance a Pavlovi, rodičům jeho kamaráda Danyho. Terapeut jim doporučí, aby se vydali do míst, kde se společným sexem kdysi začínali. Blíží se prázdniny, a zatímco se rodiče snaží přemluvit babičku, aby týden pohlídala malého Honzíka, postrach rodiny Dany plánuje s Filipem prázdniny, na kterých už to konečně musí vyjít. A neodradí je ani to, že Filip po posledním milostném průšvihu musí za trest odjet pracovat na statek moravského strýce. Cestou ale vystoupí a zanedlouho je v kempu, kde už na něj čeká Dany. Vzápětí však kluci s hrůzou zjistí, že ve stejném kempu se ubytovali i Danyho rodiče. A co je horší, okamžitě Danymu svěří Honzíka, kterého babička odmítla hlídat. Ani to však manželům nepomůže, protože se k nim vetře dávný kamarád, tělocvikář Bořek, který tu vede dívčí vodácký kurz. Díky Honzíkovým vylomeninám se Dany a Filip seznámí s dívkami z Bořkova kurzu, jejich pokusy o sblížení však selhávají... (TV Nova)

ZHODNOTITEL

Po snowborďácích jsem nečekal nic. A O TO VÍC JSEM BYL PŘEKVAPEN Dokonce zábavné, naivně romantické, komické. PRO PUBERŤÁKY TO JE URČITĚ NEZAPOMENUTELNÉ PORNO, PO KTERÉM BUDOU NADRŽENÍ JEŠTĚ NĚKOLIK MĚSÍCŮ PO ZHLÉDNUTÍ ()

Blackadder

Výrazně zábavnější než Snowboarďáci, více vtipu, lepší herecké obsazení... jenže: product placement, místy opravdu stupidný gagy a nadměrná stopáž filmu ne úplně prospívají. ()

markussupe

Musím říct, že tohle bylo docela překvapení. Na film jsem šel s notnou dávkou skepse, jelikož snowboarďáci se mi nelíbili. Ale tohle je celkem dobrý. Má to spád, má to vtip a člověk se jistě zasměje pokud teda není na půl mrtvej. Výborné duo Šteindler, Freimanová. Kotek a Mádl mi stále připadají trochu neherecky o některých dívkách ani nemluvě. Nicméně film mohu doporučit. Je to celkem příjemná oddechovka. ()

Xaar

Místama sem se výborně bavil (zvláště scénka na dívčích záchodcích byla vydařená). Bezvádné byly cameo roličky a naprosto dechberoucí rozsekání se s buginou v lese :). Co musim vytnout je snad akorát několik chybek (např. pitomý střih scénky kdy ,,rafťáci" ukradli člun a vlítli do peřejí).Co bylo nesnesitelné byl product placement, ale co se dá dělat, peníze se sehnat nějak musí. Jinak na české poměry velmi dobrá komedie pro mladé. Á propos, nechápu proč postavy hovořili o Kašperku, když tento hrad Kašperk nebyl ani zdaleka :) ()

lasida

Neni to zadna "intousina", ale ukazte mi jednoho, co se v kine nezasmal! Ja osobne sem se smala jeste pul hodiny po, k pobaveni muzu doporucit, se snowboardakama se ten film ovsem neda srovnavat, ani v horsim, ani v lepsim, proste je to vazne jiny styl. Musim rict, ze oproti snowboardakum mne tentokrat pobavili prave ti starsi herci, pan Navratil, Duchoslav.. no proste super! Neznami herci ci neherci taky stali za to! Pani ve sprse - klobouk dolu, pan co vyrizoval telefon za streca v kempu - neuveritelna zalezitost, nahodou se to Janakovi zase povedlo! ()

Hird

Ale jo, celkem jsem se bavil, i když mi to přijde už moc přehnaně ujeté. Taky mi tam trošku chyběl děj - co se týče souvislosti děje bych to přirovnal tak ke kameňáku 3....... Jo a nesnášim když je film přerušovaný reklamou => nesnášim Kinder Bueno ()

wir2k

No spíš než film bych to nazval série nepovedených skečů. Celé je to o tom že se hlavní hrdinové někam přesunou a tam dementní bratříček jednoho znich něco vyvede a všichni dokola za něčím pobíhají nebo před něčím utíkají a nebo nedej bože jsou něčím taženi do toho neustále vyhrává nějaka anglická píseň ala "On my head" a všichni jsou šťastní. Scénář nikde:-( ()

Sekel

Velmi vtipna komedie, lepsi nez snowboardaci, dotazenejsi, na ceske pomery nadprumer. Slecny hezke, kluci sympaticti a vsechny ostatni postavicky krasne vypiplane. ()

Fang

Pro mne urcite lepsi nez Snowbordaci! I kdyz zniceni clunu, sena, ctyrkolky a nekterych dalsich veci a lidi mne docela prekvapilo. Uz zbyva jen natocit treti dil, kde to budou hosi splacet :o) ()

_Irbe_

Trochu okatě natočeno pro mladé (až pro velmi mladé). Mádl přehrává Kotka a to výrazně. Neuvěřitelně zběsilá klipovitá kamera způsobuje ještě větší nekoukatelnost. Moment Dominika Haška výrazně připomíná trilogii Kameňák. Velké plus za roličku Jiřího Helekala, ta se povedla a je možná tím nejlepším na celém filmu po těch pár záběrech ladných křivek dívčích (ale jenom kvůli tomu na to snad nekoukáte ne?). ()

teketapa

Totálně přehnané, místy víc než trapné, místy ovšem docela vtipné a trefné. Žádné umění, ale na vypnutí docela v pohodě. ()

LilDevil

Prvy film z ceskej tvorby (vynimajuc dramy) kt. mu davam hodnotenie vysie ako 3.. asi preto ze je jediny kt. sa mi paci ;) ()

gu-staff

Body dávat nebudu, protože by byly jen za holky v bikinách, a v tom případě by byly 4. Žánr komedie (až na pár vyjímek, třeba Bratříčku kde jsi...) je mi protivný, a teenegreská odnož dvojnásob, takže hodnotit nebudu, to by bylo jako pomlouvat Ladu Nivu, že nemá klimošku (na Sibiři nikomu nechybí). Ale věřim, že nějakou tu rodinku, co tráví sobotní večer u bedny to může slušně pobavit. Tak asi tak. ()

KacHnAop

Na české poměry slušně natočená komedie, která místy dobře pobaví. A k tomu všemu mladá a skvěle se doplňující dvojice vtipných herců. O holkách a jejich půvabu mluvit netřeba. ()

Český film v nesnázích?

Český film v nesnázích?

03.03.2007

3. března před desátou večer se filmový rok 2006 pomyslně uzavřel rozdáním výroční ceny Český lev. O těchto oceněních již tradičně rozhoduje Česká filmová a televizní akademie. Celý galavečer zahájil… (více)

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006