Hráli jste někdy v kapele? Je to jako druhá rodina, s jejímiž příslušníky prahnete po štěstí a prožíváte nečekaná dobrodružství. Stejně jako usedá rodina zas a znovu u jednoho stolu, scházejí se členové kvarteta tzv. soudobé hudby vždy u dalšího koncertu. Poněkud nesourodá čtveřice v čele se solidně vyhlížejícím, avšak lehce sucharským Robertem (Lukáš Melník), jeho partnerkou atraktivní a rozháranou cellistkou Simonou (Barbora Poláková), extrovertním vtipálkem Tomášem (Jaroslav Plesl) a znalcem historie s přezdívkou Funés (Zdeněk Julina) spolu zažívá na cestě za svou nejsvobodnější skladbou řadu humorných situací, ale i nedorozumění. Čas tráví i v legendární hospodě Ponorka v historickém centru svého rodného města, kam chodí také odvázaná „Batrflaj" (Pavlína Štorková) a „dvorní" psychoterapeutka kvarteta Sylva (Lenka Krobotová). Mezi hlavními hrdiny dochází k neustálým zádrhelům a lehce bizarním situacím, až konečně jeden neplánovaný večírek přinese jistou katarzi i radost a s ní vytoužený pocit štěstí. (Falcon)

TheKleofa

Film o ničem a zároveň o všem. Je až vtipný, jak jsou všechny Krobotovy filmy podobný. Parádní atmosféra Olomouce. ()

FatimaO

Dala jsem tomu šanci po pár letech znova a pořád nic moc. Ani to prémiové obsazení to nezachrání, když není co hrát. Škoda promarněné šance.... ()

Endurion odpad!

Nejchcípáčtější film v historii českého chcípáckého filmu a teoretická komedie, která v praxi postrádá jakýkoli humor. Smutná podívaná. ()

vinducha

Zatím nejslabší počin pána Krobota . Z nějakého důvodu jsem si vzpoměl při projekci na naše starší skvosty Mrtvej Brouk , Anděl Exit a Perníková věž . Ta atmosféra tohoto výtvoru mi připoměla tu ranou tvorbu našich tehdy mladších tvůrců . Jako tváří se , že to je děsně kůl , ale je to úplně o ničem , světlejších momentů opravdu pomálu. A to disharmonické pidlikání tomu ještě naložilo. Pana Kroupu asi vyzvedli k tomu filmu v nějakém ústavu. No každý má občas slabou chvilku. ()

jaara

Krásně plynoucí film z mě milého města, které dělá skvělou kulisu. První dojem byl lehce rozpačitý a teprve dnes se mi pomalu vrací v myšlenkách a až ho uvidím znovu, jsem připraven hvězdičku přidat. V Zábřeze byla včera skvělá atmosféra na předpremiéře a hlavně po ní u občerstvení na stojáka mezi tvůrci filmu. Díky!!! Podruhé jsem film viděl právě dnes (9.12.2018) a hvězdička navíc je tady... ()

kreyson13

Tohle je komedie??? Tohle je normální psychologický drama peklo. Krobot ať řídí bus k moři, nebo trénuje FC Houslice, ale NIKDY ať už nic netočí. Plesl se snažil a byl skvělej, ale z tohohle hovna bič neuplete nikdo. A ty neustále falešný housle...Jedna hvězda za Plesla a krásný záběry města. ()

YangJie

Zbytečný film. Hlavním obsahem jsou “Krobotovy” pauzy. Zbytek je pouze výplň. Po “Díře u Hanušovic” veliké zklamání. Kromě toho, prezentace filmu jako komedie a upoutávky filmu jsou kolosální podvod na divácích. Nemohu si uvědomit, zda se na našem představení vůbec někdo smál. Já to nebyl. Dvě hvězdy za parádní koncert v Ponorce a Pleslův účes. ()

zvirek

Mělo mi být podezřelé, že jsme se v největším sále Cinestaru sešli jen 4 diváci ..... Takže buď jsem nepochopil rafinovanou finesu uměleckých hodnot filmu, nebo to prostě byla blbost. Film asi nalákal dost lidí na perfektní herecké obsazení, ale kde není scénář a režie, ani superman nic nezachrání. A těch peněz co to muselo stát ... Zklamání a 2*. ()

Uja5 odpad!

Při tomto díle napadne člověka spousta otázek: “Proč se tak ti lidé chovají? Proč říkají, co říkají? Proč se mám koukat na to, jak Plesl stojí za východu slunce na lešení? Proč se v tom filmu vlastně vůbec nic nestane???” Bohudík jsem tento film navštívil v rámci levné neděle, takže jsem těch 60ti korun nemusel tolik litovat! Naprostá ztráta času! Pana Krobota si velmi vážím, ale bohužel zde nechápu, “co Tím chtěl básník říci!” Málokdy jsou k vidění diváci, kteří opouštějí kinosál ještě před koncem filmu, ale zde se jim naprosto nedivím! Kdyby vedle mě neseděla velmi korpulentní dáma, tak bych odešel rovněž! Odpad! ()

borboleta

Krobot jede v pomalém tempu sobě vlastním, trefuje se stručnými dialogy do přesně načasovaných okamžiků a pozvedá obočí. Točí film hlavně pro svoji vlastní radost a nesnaží se zavděčit divákovi. Někdo je z toho nadšený, jiný neví, co si má myslet a třetí je unuděný a zničený. Já patřím do té první skupiny, je to film pro mě, ale chápu i ty ostatní, proč se jim nelíbí. ()

wendy221

Tak tohle bylo obrovské zklamání... Absolutně nevím, o čem byl film. Neměl žádný příběh. Protáhlé, nudné dialogy tomu ještě nasadily korunu... ()

andydufrsn

Solidní vztahový film, už jsem na podobné téma viděl lepší, ale také mnohem, mnohem horší. Zde ozvláštněno úžasnýma očima Báry Polákové. ()

Giraf

Udivující film popisující dnešní společnost mladých lidí. Výborný scénář od panů Krobota a Smekála. Dlouhé statické záběry už známe z režijní prvotiny Miroslava Krobota. Většina děje stojí na promyšlených dialozích ze života. Krásné prostředí Olomouce filmu dodává značný šmrnc. Ačkoliv film působí jako improvizace, herci se text učili. Celý film pak působí nádechem divadelní hry. Celkové hodnocení 70% ()

karmalat

Tak trochu blabol, vykonstruovane dialogy, nicmene dobra hudba a zabery Olomouce. V podstate nema cenu na tento film koukat.. ()

Hanka_M

Zpočátku celkem vtipné, ale pak jsem zjistila, že to postrádá příběh, dramatický oblouk a motivaci postav. Dlouho jsem se takhle nenutila, abych film dokoukala. Fajn herci. ()

Bald

Umělecký film pro umění milovné jedince. Film vypráví o umělcích, kteří žijí svůj umělecký život plný umění, ale ve skutečnosti je to život plný osamění jenž nahrazují výše zmíněným uměním. Bohužel to můj ,,neumělecký'' mozek nechápe a ani vlastně nechce chápat. Dávám dvě hvězdy za pokus o jakýsi příběh, který bych napsal na koleni za daleko míň peněz. ()