• tron

Musím priznať, že keby som nevedel, že rok výroby je 1996, ako fanúšik osemdesiatych rokov by som sa bavil (zviazaní na schodoch, vystúpenie v lietadle).(17.1.2007)

Ani nevím, proč to má na ČSFD tak špatné hodnocení, když je to v podstatě stejně ujeté jako první díl, má to stejný humor a utahuje si to z podobných věcí ve stejném stylu. Pro mě je to prostě stejně dobrý film jako film první, navíc je tu příběh, který je správně nablblý a normálně by většinou na plnohodnotný film nestačil. Tady se to podařilo.(27.7.2016)

• Praso

Nechápu ty americký vtipy, prostě jsou hodně divný a tenhle film je jich plnej, člověk se může snad zasmát jenom tomu jak je to neskutečně trapný a začne si říkat: Proboha proč radši neposlouchám tchýni, protože by to bylo rozhodně zajímavější. Jestli si chcete opravdu zkazit hodinu a půl, tak se podívejte, ale tak po 10 minutách se začnete proklívat co jste to udělali.(17.1.2007)

Rozpočet $12miliónovTržby USA $21,440,752Tržby Celosvetovo $-(28.4.2010)

rovnako ako KAYLIN nechapem take nizke hodnotenie (asi vacsina hodnotiacich film nevidela a na zaklade faktu ze ide o pokracovanie, hned hadzali odpad). je to v podstate to same ako prva cast, ale tento raz sa prilis netlaci na pilu medzi bradyovcami zijucimi si svoj 70tkovy zivot a realitou 90tok (i ked tu to je zastupene v konfrontacii s ROYom - prvym manzelom Carol). vtipov je tu stale dost (rozne dvozmysly rodicov, romanticka linka s mariciou a gregom, Jan a jej imaginarny priatel... atd), ale ich kvalita nedosahuje urovne prveho filmu, ale stale ide o sequel ktory i ked sa povodnemu filmu nevyrovna, hanbu mu nerobi...(6.1.2021)

• - Na aukčnej scéne sa dražiteľ zmieni o pani McCormick a pani Plumb. Ide o narážku na herečky Maureen McCormick a Eve Plumb, ktoré hrali Marciu and Jan v pôvodnom seriáli. (dwdb)