• Praso

Nechápu ty americký vtipy, prostě jsou hodně divný a tenhle film je jich plnej, člověk se může snad zasmát jenom tomu jak je to neskutečně trapný a začne si říkat: Proboha proč radši neposlouchám tchýni, protože by to bylo rozhodně zajímavější. Jestli si chcete opravdu zkazit hodinu a půl, tak se podívejte, ale tak po 10 minutách se začnete proklívat co jste to udělali.(17.1.2007)

• BubbleGum

Je to trochu slabší než první díl, jak píše 5150, na celý film to děj skutečně nemá, a vtipů tu nebylo tolik, co v prvním díle. Ale George Glass je skutečně legendární, nebo bych spíš měla říct virální!? Tady asi málo kdo ví o co jde, ale je to docela sranda. (Ale myslím si že je na místě znovu upozornit, že se jedná o parodii(!) na původní seriál Bradyovi, což podle mě docela málo lidí pobírá...)(30.1.2015)

Rozpočet $12miliónovTržby USA $21,440,752Tržby Celosvetovo $-(28.4.2010)

Ani nevím, proč to má na ČSFD tak špatné hodnocení, když je to v podstatě stejně ujeté jako první díl, má to stejný humor a utahuje si to z podobných věcí ve stejném stylu. Pro mě je to prostě stejně dobrý film jako film první, navíc je tu příběh, který je správně nablblý a normálně by většinou na plnohodnotný film nestačil. Tady se to podařilo.(27.7.2016)

• tron

Musím priznať, že keby som nevedel, že rok výroby je 1996, ako fanúšik osemdesiatych rokov by som sa bavil (zviazaní na schodoch, vystúpenie v lietadle).(17.1.2007)