Nováčci na Adamsově univerzitě, kterým ostatní nadávají do šprtů, se pod vedením Lewise a Gilberta vzbouří a vtipem a inteligencí bojují za uznání... (oficiální text distributora)

salamandrr

Tak po dlouhé době sem si pustil něco staršího a musím říct, že v 80tých letech uměli točit komedie. Připravte se na homokládu s pružným oštěpem, shulenou párty šprtů a šprtek, šprtský koncert a maskovanou soulož šprta a roztleskávačky!! to vše a ještě více pokud si hned pustíte Pomstu šprtů!!! při okamžitém shlédnutí dostanete titulky navíc ()

Mara97

Je to ostuda, že tento film zde má tak nízké hodnocení. Dočkal jsem se klasické komedie, u které jsem se opravdu hodně nasmál. Jen se mi stále pletli ti hlavní šprti, ale to by až tak nevadilo. ()

Pekisan

80` roky boli na studentske komedie celkom plodne a hoci Pomsta sprtov nie je to najlepsie co mozu ponuknut, stale je to dostacujuca zabava. A hlavne sa dostane aj na tradicny trademark rokov a filmov minulych - porast hustejsi nez Amazonsky prales. ()

Valkyria odpad!

U tohoto filmu jsem se ani jednou nezasmála, a ani jsem se neusmála... Celou dobu jsem jen přemýšlela, pro něco takového někdo natočil? Proč takhle? A proč tomu říká komedie? Přítel si na tento film vzpomněl - když byl malý, přišel mu legrační. Bohužel, jak jde čas, ani né v půlce jsme to museli vypnout, jinak by nám asi přeskočilo.. :o)))) U mě veliká slabota!!!! ()

Psycho.R

Nepříliš vtipný, ale v některých ohledech mile praštěný. Navic odkazy na dobové hity museli znacne podpořit oblibu filmu. ()

KdG

U mě jedna z nejlepších komedií z 80 let. Hafo hlášek, skvělejch fórků, nahatý baby, ... Bugr je pochopitelně nejlepší ! ()

Tanmut

Správně osmdesátkově trhlá podívaná s několika odzbrojujícími hláškami a obnaženými těly. Dal bych i čtyři, ale nesnáším We Are The Champions. ()

Looka

100% Předchůdce všech možných Prciček a Holek co to chtěj i nechtěj... Tentokrát výjmečně platí - Zlatá osmdesátá. ()

Berry0153

Aneb jak se utlačovaní studenti rozhodli dát upřednostňovaným sportovcům pořádně na frak. Nemá to sice takovou jiskru, jak jsem čekala, ale přesto to stojí za zhlédnutí. Scéna na podiu, kdy šprti ukazují, co s tehdy moderní počítačovou technikou umí, je naprosto dokonalá. Jednoduchý film, který se perfektně hodí na sobotní odpoledne. 55% ()

Blazkowicz

Klasické klišé, kdy sportovci (zde blbci) dostanou na prdel od šprtů. Nějaký vtip tam teda jako sem tam byl, ale žádná sláva. Jinak docela nuda a hlavně ta soutěž byla fakt blbost. Kdo kdy viděl letět ohebný oštěp? Osobně nemám šprty rád, takže vždycky jak nějakého vidím, pěkně mu jednu nakouřím. 2-* ()

xdarebak

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Jde o první komedii tohoto ražení, kterou jsem v životě viděl. Dle mého názoru je tento film jakýmsi předchůdcem pubertálních komedií stylu "prci prcičky". Vždyť samotné téma Pomsty šprtů je prakticky totožné s nejnovějšími prcičkami, akorát z odvrácené strany pohledu. U mě má tento film 5 hvězdiček ()

Sirion

Velice slabý pokus o vtip už tím, že autor scénáře jaksi nepochopil, co dělá šprta šprtem - nějaké holky mu jsou buřt stejně jako to, jestli ho banda smažek uznává nebo ne. ()

lepinla792

Před několika lety bych dal asi 5 hvězdiček. Nedávno jsem viděl znovu, už to mám celkem okoukané, ale 4 hvezdičky jsou akorát. K filmu mě poutá celková nenáročnost, komediální prvky nejsou na rozdíl od mnoha žánrově podobných komedií protkány zbytečně dramatickými scénami, vše rychle přechází k humoru. Hodně cením, že veškerá obrana šprtů nebyla intelektuální, a také, že mezi sebou měli prase, a když na to přišlo, nechyběl ani alkohol, tráva a sexy protivný holčiny. Komedii hodnotím jako příjemně odpočinkovou záležitost. ()

Seth MacFarlane chystá reboot Pomsty šprtů

Seth MacFarlane chystá reboot Pomsty šprtů

17.12.2020

Herec a scenárista Seth MacFarlane (Griffinovi, Méďa) chystá z pozice výkonného producenta novou verzi klasické americké komedie Pomsta šprtů. Snímek vytvoří prostřednictvím své produkční společnosti… (více)

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300