Před 17-ti lety si ve studentských dobách zašpásovali s krásnou Colette a pak se vydali každý po svém. Zbyla jim jen hezká vzpomínka, ale možná i problematický teeneger Scott, který se právě vydal kamsi do světa na zkušenou. Protože si nešťastná matka Colette neví rady, osloví oba potencionální otce o pomoc. A všechny to stojí dost práce a přemlouvání, než je všechno tak, jak má být... (oficiální text distributora)

angel74

Kdyby to nebyl remake výborné francouzské komedie Otec a otec, šla bych s hodnocením o fous výš. Jednoduše řečeno tento film nesahá originálu ani po kotníky. ()

otík

Přijatelná komedie s tradičně civilním Biily Crystalem a zcela ujetým Robin Williamsem, kteří se ve stejný okamžik dozví, že jsou možná otcové 17ti letého syna, přičemž ho mají najít, neboť utekl z domu. Náhodou se potkají a vydávají se na společnou cestu. Syna několikrát najdou, ztratí, zažijí při tom trochu srandy, rozrazí pár nešťastných hlav a pak si všichni vzájemně padnou do náručí. Místy snad až moc přeslazená, ale také nenáročná a příjemná zábava. Americký remake výborné francouzké komedie Otec a otec. Hudba: James Newton Howard ()

StanislachKo

Reitman sa v tomto prípade príliš nepretrhol... Jednak sa stáva pravidlom, že americké prerábky francúzskych klasík končia veľmi zle. V tomto konkrétnom prípade ani hlavný motív príliš nepasuje do amerických končín a na rozdiel od Depardie a Richardsa som ani jednému neveril jeho úlohu. Ani na chvíľu. Crystal sa typovo vôbec nehodí na hlavičkujúceho drsňáka a Williamsa som otravnejšieho a viac prehrvajúceho prisámvačku nezažil. S ohľadom na mizerné tržby chovám nádej, že americkí diváci nie sú tak tupí a nestačí im hovno naservírované na striebornom podnose. A že sa táto vykrádačská éra hollywoodu čoskoro pominie. ()

Wall-E

Já jsem se výborně bavil... Originál jsem neviděl tak srovnávat nemohu, ale už jen díky dvojici Crystal-Williams je to skvělá podívaná. ()

P1tr

Milionkrát zrecyklované téma, tentokrát v americké verzi. Dva tehdy přední komici jdou po stopě svého údajného dítěte, aby se z nich stali nejlepší přítelé a nakonec se od dítěte (ne)dozvěděli, kdo otcem vlastně je. ()

Wishkah

Nudný a křečovitý americký remake francouzské komedie. Jen další z řady všech těch předělávek, k jejichž popisu stačí první věta mého komentáře. Možná by to nebyla až taková katastrofa, ale to by nesměli být na světě chlapíci jménem Pierre Richard, Gerrard Depardieu a Francis Veber. Ti tři totiž natočili ten samý film, jen dřív, líp a vtipněji ()

peetriss

Další z řady remaků úspěšných evropských filmů, na kterém si hollywoodští tvůrci natloukli nos. Myslím, že víc není třeba dodávat. ()

mira007

Pokud znáte původní francouzský film Otec a otec, tak vám tenhle remake přijde hloupý. Pokud neznáte, přijde vám to jako podprůměrná komedie... která je taky hloupá. ()

Judas

Francouzský originál je lepší. Ne že by BC a RW byli špatní komici, ale GD a PR je liga, kterou je těžké s něčím srovnávat. ()

MickeyStuma odpad!

Příšerná a trapná americká verze vynikajícího francouzského snímku 'Otec a otec'. Sotva film začne, nějaká žena ukáže dvěma chlápkům fotku svého ztraceného syna, každému namluví, že je to jejich syn a požádá je, aby ho našly. Důvod? To se divák nedozví. A tímto stylem ubíhá celý film. Ono je to vůbec celé křečovité, omšelé, nedovyprávěné. Roli Gérarda Depardieua tu ztvárnil Billy Crystal a jeho drsná povaha se mu nedá uvěřit. Ne, toto je hodně špatný film, jehož sledování považuji za ztrátu času. Doporučuji se tomuto filmu vyhnout. Taková je to hrůza. ()

helloween93

Myslím si, že trojice Reitman-Crystal, Williams vůbec nedokázala naplnit potenciál a ač film párkrát pobaví, je z něho cítit scénáristická křeč, hlavně díky konci, kdy autoři trochu nevěděli, jak příběh ukončit. Francouzský originál jsem viděl jako dítě a vybavuji si ho matně, nicméně byl minimálně o třídu lepší. Propadák Ivana Reitmana a producenta Silvera. 2* ()

dogma97

Nepříliš povedený remake, a když ještě navíc fyzicky nesnášíte Williamse, jsou dvě hvězdy šlechetným gestem. ()

movemat

Absolútne nechápem zlé hodnotenia tejto komédie. Ja viem, že to nieje nejak extra originálny film, no práve svojím jednoduchým dejom a prostým humorom rozveselí a spríjemní deň. A Robin opäť potvrdil, že v komédiach mu to proste ide. ()