Vodny

Tento film není horor v pravém slova smyslu. Je to spíše šílené road-movie sledující rodinku vyšinutých zabijáků. Velmi pozitivně hodnotím hudbu, herecké výkony (jsou ty lidi vůbec herci?) a práci s kamerou. Na to, že jde o druhý film Roba Zombieho klobouk dolů. Rodinka masových vrahů může někomu připadat odporná a zvrhlá, ale "kromě" toho že zabili několik lidí se chovají celkem normálně. Není tam totiž vůbec vysvětleno proč zabíjí? A nakonec se může zdát, že jim i fandíte. Protože když se ke slovu dostane policajt, který má masochystické sklony, řeknete si: "Kdo je tady vlastně větší parchant?" A o to nejspíš R. Zombie usiloval. Aby si divák vybral mezi větším nebo menším zlem. A tak to v životě přece chodí. 70% ()

vojo

Vcelku"vtipná" záležitosť s výborne zvoleným hudobným doprovodom.Na záver len"tehla na pedál" a hurá do pekla:) ()

Lobotomas

Pozor Spoiler. Celkem příjemné překvapení. Ale hodně mě mrzelo to se šerifem. Byla ho škoda. Správnej hrdina se vším všudy:-) ()

Heavyman

Proč se mi to sakra líbilo, když by správně nemělo:-)) Taková normální brutální vraždící rodinka. Parádní nájemní vrahouni Trejo a jeho nabušenej kámoš a mstící se šerif co dělá z lovce kořist. Závěrečná jízda na skladbu Free Birth má grády. Ač podobný vyvražďovačky nemusím, "vyvrženci" mají styl. ()

mala_kea

Prý existují filmy, které vyvolají buď nekritický obdiv, nebo naprosté zavržení-a nic mezi tím. Jenže co když vás film rozpoltí tak, že to úchylnější a zvrhlejší ve vás se docela dobře baví, zatímco rozum se vzpírá a správně našeptává, že bez takových filmů by možná bylo na světě líp. Takže zůstávám (i v hodnocení) rozpolcen..... ()

Raziel_cz

Hodně drsné a krvavé, ale i po krk napěchované super hláškami ("Tutti-fucking-frutti!") a celkově (bez ironie) strašně cool. ()

Heroine odpad!

NECHÁPU jak může mít tenhle film tak vysoké hodnocení. Něco tak trapného a blbého jsem neviděla už dlouho. Pan Zombie už opravdu neví co je děsivé, a co je trapné až na půdu. Nepovedené, hnusné a blbé! ()

Akana

Nejsem žádná slečinka ani pohoršený moralista, ale brutalitu v takovéhle podobě považuju za samoúčelnou. Chápu, že to pro určité jednice má svoje kouzlo a nikomu to neberu. Mě tam ale chyběla přinejmenším nějaká nadsázka nebo větší stylová promyšlenost, tu pár zpomalených záběrů nenahradí. Postavy jsou veskrze jedna odpornější než druhá (vím, že mají být) a v závěru jim snad ještě máme fandit. Rob Zombie je magor, ale stejně jako v muzice ne příliš originální. ()

agassi68

Takúto zbierku úchylov nenájdete tak ľahko. Williama Forsytha v kvázi kladnej roli tiež nie. A na vraždiacich pošukov pošlú mojich lieblingov Treja a Pagea :). Na vyváženie hnusných ksichtov je tu skvelá Sheri Moon Zombie, záver obstaral bohužiaľ už nebohý Matthew McGrory, ktorý súc postihnutý akromegaliou sa skvele hodil do horor movie. Človek asi musí byť aspoň trošku zvrátený, aby si tieto postavičky obľúbil. Nechýba čierny humor hrubého kalibru. U mňa spokojnosť.. ()

boul

Skvělé pokračování Roba Zombieho, sice už ne tak hard jako v prvím díle Dům tisíce mrtvol.. Ale opět skvělá hudba, typická režie a drsný spád zabíjení bezbraných lidí.. Kdyby ten konec nebyl tak přecoxovanej s nekonečně dlouho hořícím domem a týpkem, kterej je všechny zachránil bych dal plný počet * jako v prvním díle... 80% ()

Freeky06

Úchylné, zvrátené, šialené - umelecké dielo :) Voľné pokračovanie skvelého debutu Roba Zombieho Dom tisícky mŕtvol, na ktoré som sa dlho tešila a stálo to za to ! Rodinka sadistov, ktorá si vás získa hneď od začiatku a ktorým budete všetky tie nechutnosti žrať pardon chrumkať :) aj s navijakom. ()

kkarx

Famózně hrající William Forsythe v roli šerifa pozvedává úroveň filmu o stupínek výš. První naznačený konec mě zklamal a druhý to už nemohl napravit. Jo a ještě něco... někdo měl režisérovi říct, že kulka takovým slabým plechem projede jako nůž máslem. ()

strikeman odpad!

Vždycky jsem myslel, že u hororu by se měl člověk aspoň trošku bát nebo v něm najít aspoň krapet napětí. Tohle "revenge céčko" postrádá obojí. Je pouze nechutné a já tedy (asi narozdíl od ostatních zde) žádný významný posun oproti prvnímu dílu nevidím... ()

Wallis3

"NA SVÝ BOUCHAČCE JEŠTĚ CÍTÍM KUNDU TVÝ STARÝ...DOUFÁM, ŽE NEZREZIVÍ" Kdyby Zombík zakomponoval radši Doktora Satana, možná by to bylo lepší. Ale polda-mstitel byl dobrej rapl a to je asi tak všechno. ()

Rathalos

Pokracovanie filmu Domu tisicky mrtvol a opat drsna,nekompromisna,uchylna,brutalna,krvava a vulgarna jazda s dobrou hudbou a nechutnymi hercami,Rob Zombie je sialenec,ale asi preto je tak dobry v natacani hororov...:-) ()

Ronyk7

Dost brutální, avšak není to můj styl hororů. Ta blondýna by stala za hřích. Mimochodem je to Robova žena. 15.01.2007 ()