Jenom jeden pes má právo vést smečku. A jenom jeden muž může kočírovat drogový gang. Občas ale i ti nejsilnější alfa samci dělají chybná rozhodnutí...  Narodit se příliš bohatý přináší všude na světě stejnou volbu. Buď majetek využijete ke vzdělání a zlepšení sebe sama, nebo vás peníze zkazí a vy jich začnete zneužívat. Devatenáctiletý Johnny Truelove, mladý dealer rekrutující se z vrstvy zlatých losangeleských dětí, si zvolil druhou cestu a dovedl ji až do krajnosti. Vždycky si přál, aby ho jeho okolí vnímalo jako nesmlouvavého drsňáka, a aby si vydobyl respekt, byl ochoten udělat cokoli. Proto se také jednoho dne rozhodl unést patnáctiletého bratra muže, který mu dluží peníze. Takové činy ale americké úřady nepromíjejí ani prominentům a vynášejí za ně dlouholeté tresty. Johnny a jeho gang zpovykaných, rádoby dospělých mladíčků nyní musí vymyslet, co s uneseným, sympatickým Zackem, který starší kluky obdivuje, dělat dál. Co si ale počít, když už neexistují správná rozhodnutí, ale jen špatná a ještě horší? V kriminálním dramatu režiséra Nicka Cassavetese, jež bylo natočeno na motivy reálného zločinu, se představí především talentovaný Emile Hirsch a v netradiční herecké úloze hudební superidol Justin Timberlake, ve vedlejších rolích se ale můžete těšit také na Bruce Willise a Sharon Stoneovou. (oficiální text distributora)

tahir

Absolutne nezaujimavo spracovany pribeh podla skutocnej udalosti s maximalne trapnymi vulgarnymi recami a hereckymi vykonmi. ()

p.paja11

Musel sem všechno přehodnotit, dal sem tomuto filmu před tím 3* , ale pořád si říkám že na to jak to na mě působilo to je moc málo... pro mě je na filmu nejduležitější to, aby se vás to nějakým okruhem dotklo a tento hodně realistický film byl místy až tak reálný, až mi mráz běhal po zádech. Sice za prvních 30 minut se počet sprostých slov dostal někam na počet 500, ale i to se dalo zkousnout, když si vezmu jak mluvíme my ve škole.. sice to nejsou slova takového rázu, ale vole, doprdele atd. používáme velmi často.. a američani zase jejich oblíbený fuck... Ben Foster jako vždy výborný, Jusitn překvapil že umí i hrát a Anton Yelchin jakožto mladý klučina byl fantastický... A posledních 25 min sem se radši ani nehýbal, protože sem byl tak napjatý že to nebylo ani možné... pro mě 75% ()

DonParegio

Dokumentárny film alebo akčný film ? Mne je to jedno, je založený podľa skutočnosti . To že vo filme hrá hviezda Bruce Willis a spevák Justin Timberlak je len veľký plus . Veľmi ma prekvapilo zakončenie filmu fakt som to nečakal . ()

aronofsky

I přesto, že hlavními diváky měli být pravděpodobně puboši pravidelně sledující MTV, je to dobré. Hodně dobré. 70% ()

LordMalak

Emile Hirsch sice fakt vypadá dost divně a jeho "drsoně" jsem mu moc nebaštil, ale jsou zde naštěstí jiní, takže jsem se ani nenudil, jak jsem předpokládal z většiny místních komentů. ()

wrzec

Tady hlavně pochválit Bena Fostera ve scéně, kdy ho popadne nepříčetnost tzv. "neovladatelný výstřik" a v tom vtrhne na párty, hledat Johnnyho, zliská tam všechny hlava nehlava i přes to, že mu někdo zezadu mrdne sklinku o hlavu, je opravdu skvostně natočená! ()

Svadbos

Cassaveteov scenár je napísaný podľa skutočnej udalosti, ale film je nezmyselný. Skôr je to ohraničujúci prostriedok pre dokumentárny snímok o prípade (použitím rozdelenej obrazovky), ktorý zmizne po úvodnej scéne a zase sa objaví na konci. ()

Sathine

Na jednu stranu to nebyl špatný film. Ukazoval, kam může zajít obrovská prkotina, která je ale velmi častá. Mladí lidé mají všechno, peníze, luxusní, bezproblémový a nenáročný život, ale chtějí ještě více. A bohužel, mnohdy to dopadá až velice špatně. Nicméně, i když příběh byl zajímavý, pojetí už zas tak zajímavé nebylo. Začátek byl v podstatě někde uprostřed a trvalo mi docela dlouho, než jsem se zorientovala, kdo je kdo. Dějová linie vcelku chaotická, nedokázala mě ani pořádně vtáhnout a oslnit. ()

montel

Mladý drogový dealer Johnny Truelove (Emile Hirsch) má vše na co si může vzpomenout. Velký dům, spoustu peněz, krásné holky a respekt svých kamarádů a okolí. Jednoho dne jej navštíví Jake Mazursky (Ben Foster), který mu dluží dost peněz, ale bohužel nemá na zaplacení. Po zběsilé rvačce slíbí Jake Johnnymu, že si jej najde a zlikviduje. Johnny ovšem nelení a snaží se najít Jakea dříve, než si Jake najde jeho. To se mu ale nedaří a tak když náhodou narazí na Jakeova bratra Zacka (Anton Yelchin), rozhodne se jej i se svými kamarády unést. Zackova rodina je vystrašená a ani Jake nemůže svého bratra najít. Zack se mezitím se svými únosci skamarádí a místo velkých potíží si užívá alkoholu, drog a polonahých dívek. Jakmile ovšem Johnny zjistí, že za únos dítěte můžou všichni dostat doživotí, rozhodne se pro osudový krok a Zackovi začne kopat hrob...Film inspirovaný skutečným příběhem. Herci ze sebe vymáčkli maximum a tak se z filmu stal docela důvěryhodný příběh. Bruce Willis a Sharon Stone tady sice hrajou druhé housle, to ale v žádném případě nevadí. 60% ()

Patroxi

Hodně zajímavý film a jedna z pravd gangstrů ... bohužel né jen toto se neděje v améru, ale na celým světě ... podle mě dost dobře zpracovaný film 4 ()

Unrealik

Prvních cca 30 minut značně nezáživných, to jsem zvažoval, že se nedodívám. Bylo štěstí, že zbytek filmu začal být lepší, až tedy na tu iritující hudbu. A rovněž byly nesympatické hlavní postavy, které nebyly zrovna z nejbystřejších, v mnohých momentech jim ani nešlo jejich chování uvěřit. ()

CZBios

Akční a svižné drama od Nicka Cassvetese, vyprávějící konec života mládence, který doplatí na chyby svého bratra, drogového dealera a vedlejších postav. Ukazuje temnou stránku podsvětí či pokud chcete drogového průmyslu. Během 3 dní se odehrají zajímavé mylníky v životě Zacka a taktéž Jesseho Jamesa Hollywooda. Zack, do doby únosu byl poslušným klučinou žijícím v e slušné rodině, avšak musel zaplatit za chyby svého bratra. Během únosu zažívá Zack momenty nahoře a momenty dole, zažije dobrodružství nevázaného života, života bez roičů za zády, objeví v sobě samém své svůdné já a mnoho dalších věcí. Truelove se z dealera drog, nebo také mafiána, během tří dní vypracuje na FBI hledaného zločince, vraha a drogového bosse. Film ukazuje tvrdou realitu, kde malý žertík, nedomyšlený plán se může zvrhnout v tragédii, chladnokrevnou vraždu Zacka Mazureskeho ()

9HK

Poměrně milé překvapení...děj a scénář byly co se týká ve filmu nejlepší....Timberlake by asi měl jenom zpívat...a nehrát...na mě to asi bylo až moc cool...ale za děj a konec tři hvězdy... ()

luis13

Mě se ten film hodně líbil. Samozřemě příběh je lehce domyslitelný. Budu se opakovat a řeknu, že Ben Foster je fakt řízek ()

whass

Celkem slušný film o drogových dealerách kdy každej jednou udělá chybu.Možná se z tooho dalo vyždímat více, ale i tak se celkem pobavíte. ()

Ben Foster jako Jan Žižka

19.06.2016

Guy Ritchie zkusí muzikál

Guy Ritchie zkusí muzikál

06.07.2009

Tahle zpráva se proplétá internetem už asi měsíc a kvůli podivné kombinaci tvůrce a žánru to vypadalo na kachnu, ale opak je pravdou. Ritchie natočí novou verzi Mankiewiczova Guys and Dolls (u nás… (více)

Sláva, drogy a sebevražda

Sláva, drogy a sebevražda

15.01.2007

Jako již tradičně vám přinášíme ty nejzajímavější aktuality, které se o právě skončeném víkendu ve světě filmových pásů a movitých celebrit vyrojily. Zavzpomínáme na nejznámějšího novodobého… (více)