Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se jí už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti" – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést! Kromě Milanových lapálií je tu ještě další problém – návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří. Zůstali jen tři... a to je sakra málo... Aby zachránili partu a vytáhli kamaráda Jakuba z depresí, rozhodne se Kryštof přivést do bazénu aquabely, se kterými chce natrénovat vystoupení. Honza z Kryštofova plánu zpočátku příliš nadšený není, ale posléze s vidinou záchrany kamaráda (a možnosti být v přítomnosti krásných aquabel) se všichni pustí do přípravy vystoupení s názvem „Hodinový manžel"... (Bohemia MP)

rozika

BEZ HODNOTENIA. Už druhý rok vlastním permanentku do kina a mám možnosť vidieť všetky filmové predstavenia koľkokrát chcem. Smutné na tom je to /a to ma SERIE/, že nemám možnosť vidieť kvalitné filmy. Iba samé GRCY. CSFD by malo rozdeliť hodnotenie filmov na 2 skupiny : konzumentov, ktorí sa vytešujú a dajú 3-4-5 hviezdiečiek každému stupídnemu filmu, ale dať aj šancu milovníkom filmov, ktorí kriticky napíšu svoj reálny názor po zhliadnutí filmu. HODINOVÝ MANŽEL je plytké dielo. MANŽEL NA HODINU ho určite prekoná o triedu. /stačila mi pozvánka na filmové predstavanie - Studénková+Latinák/. ()

Elizabetha

Nedejte na negativní komentáře a na film určitě běžte!!!! Skvělá Eva Holubová, Bolek Polívka i Zdena Studenková apod. Nenechte se odradit a běžtě na tuto vtipnou a vydařenou komedii! Těším se na další film Tomáše Svobody! ()

Mikel37

Zrovna o Vánoce nechci bejt negativní, ale nelze jinak. Jednička (Hodinový manžel) byla vcelku snesitelná komedie se špetkou humoru. Ale toto ? To je provar. Co se tam vlastně odehrává za příběh ? Přišlo mi to jako rozdělený na dvě dějový linky, kdy se v jedný čvachtaj kluci s holkama v bazénku a ve druhý se řeší nezrušené manželství s jednou zlatokopkou. No já nevim, ale tohle snad nebylo nutný. ()

psekera

Podle mě problém je, že film působí jako slepenec dvou příběhu Bolka, který se chce ženit a příběh Matáska a Novotného, ti se motají okolo bazénu. Ve filmu to působí, jako dva samostatné příběhy, které jsou násilně propojeny protože ani jeden nedá na samostatný film. V hereckém hodnocení se nevyhnu srovnání s jedničkou. Nemůžu říct , že by to bylo horší spíš jsem čekal něco víc oproti jedničce nějaký vývoj. Tady mě mrzí, že Studenková tomu nedala víc šťávy určitě to umí a určitě by to dala. Naproti tomu Šimčík s Příkazským v roli jehovistů se snaží přinést vtip, jenže dost toporně a k stylu celého filmu to vyznívá velmi trapně. Už v traileru mě to přišlo blbé, ve filmu kde se všichni chovají velmi civilně působí jak pěst na oko a rozhodně né vtipně. Suma sumárum dvojka nepřináší nic nového, bohužel naopak hodně věcí kopíruje z jedničky jedna k jedné hudba, penis atd.. 25% je adekvátních. ()

tmag22 odpad!

Nejsem prudérní, ale pokud se veškeré vtipy v komedii smrsknou na sousloví "ty vole" " kurva" "do prdele" tak mě to už s...re. O to víc mě s..re, že jsem za to zaplatil a je to pokračování filmu, který byl normální a příjemný. Tohle v žádném případě ne, předpokládám, že v TV to bude vypípané to pak bude pr..el !!! ()

kamilek2

Kvality jedničky to bohužel nedosahuje. Z jedničky to hodně čerpá, tak že pokud ji někdo neviděl tak vůbec nechápe jaké vztahy jsou mezi postavami. Manžel na hodinu je rychlokvaška stylu rychle rychle do kina jednička se líbila, lidi budou chodit i na dvojku. Recenze: (Fuka ji ještě nemá) https://www.novinky.cz/kultura/424459-recenze-manzel-na-hodinu-uz-nema-ani-napad.html http://avmania.e15.cz/manzel-na-hodinu-recenze-filmu http://kultura.zpravy.idnes.cz/manzel-na-hodinu-recenze-08o-/filmvideo.aspx?c=A161222_102046_filmvideo_ts ()

Canniosh2

Naprosto skvělá, odlehčená, zábavná komedie, plná hlášek, po kterých jsem se já i celé kino ze srdce smál. Alfou a omegou je pak postava hraná Davidem Novotným, bez něj bych dal minimálně o hvězdičku méně; navíc skvělý Lukáš Latinák mu zdatně sekunduje a jeho hlášky "po slovensky" jsou významným kladem tohoto filmu. Naopak David Matásek je v tomto filmu jakýsi "zakřiklý", jeho postava je dána do pozadí, ale to nic nemění na tom, že já se skvěle bavil a budete i vy! Když si tak pročítám negativní komentáře, tak přemýšlím, jestli jsme byli na stejný film, anebo si oni náhodou nespletli promítací sál ... ()

jjemi

Jindy bych souhlasila s komentářem třeba malylady **, ale chtěla jsem se smát, zapomenout na vše hnusné, co mně zrovna potkalo. Nechala jsem za dveřmi sálu měřidla uměleckých hodnot a fakt jsem se bavila. ()

rejzaTom odpad!

Chtěl jsem dát 2 hvězdy. Je to horší než jednička, ale úplný průser to není. Do TV naprosto OK. "Odpad" dávám a jen na základě 4 hvězdičkového komentáře od "tsatsiki" aby se to vyrovnalo. Zjevně člen štábu, protože píše, že film točil jiný štáb a stál polovičku jedničky. Ok pokud kvalita filmu hodnotí takto, tak se zeptám. Bylo vstupné poloviční? U nás v kině tedy ne, zaplatíte mi tedy půlku? Asi ne , tak, že je to jen jak ošulit diváka a nalákat ho na něco co není Hodinový manžel. ()

Final

Průměr je pro českou kinematografii úspěch. A není se čemu divit, české filmy jsou hodnoceny úspěšně, jen pokud byly natočeny před rokem 1989. Tím spíše je nutné si cenit filmů, které tento zažitý mýtus vyvrací a světe div se, není to díky Troškově tvorbě. Po celkem příjemném filmu Hodinový manžel přichází druhý díl, který vlastně nepřináší nic nového, ale dobře se na něj dívá a umí být i vtipný. Kdyby tohle bylo to nejhorší, co česká kinematografie světu přinese, byly bychom na tom velice dobře. Ovšem, i tak je to stále jen průměr. ()

Zuzina odpad!

Ve srovnání s prvním dílem, kde jsme se celkem i bavili a smáli, nyní jsme jen tupě hleděli. Příšernost, úděsné dialogy, křečovité situace. Ani Polívka s Holubovou film nezachránili. Zklamání. ()

kekebreke

Nenadchne, ale ani neurazí. Taková jednohubka. Co mně vadí je, že do echt českých filmů cpou anglicky zpívané písničky. Což nemáme dost našich.... 40% ()

IGATY

Každý pokus o navázání na úspěšný úvod je jistým riskem. Dávám 3 hvězdy, protože jsem čekal víc. Ale ve výsledku jsem se celkem bavil. Kdyby ten děj nebyl tak zdlouhavý a hlavní tématická linka byla trochu propracovanější, dal bych i čtyři. ()

bratr_jezek

Volné pokračování Hodinového manžela se nese v podobném příjemném duchu, dá se na to koukat, linie se Zdenou Studenkovou nabízí dost prostoru na komedii, bohužel podobně jako v prvním díle se drží při zdi. O to vtipněji vyniká myšlenka na mužské akvabely či problémy s tím, že všichni hlavní aktéři jsou spárováni, což někde bohužel skřípe víc než tvůrci chtěli. Je to zdařilá dvojka zdařilé jedničky, ale neopustí vás podobný dojem jako u jedničky, na nadprůměr by to ještě něco chtělo. Přesto jsem rád, že oba filmy nezapadnou do podprůměru, ve kterém se současná česká komedie topí. ()

TomQ

Pohodový film, žadné drama, žádná taškařice, žádné velké umění, ale dívá se na to příjemně. ()