• bearmeedek

Byl jsem zvědav, jestli odsouzenou dvojku vydržím. Kupodivu ano. Opět nenáročná zábava určená pouze do televize. Neopakuje se téma hodinových manželů, s touto prací už chlapi skončili. Název Manžel na hodinu má svůj význam v minulosti postavy Bolka Polívky. A problémy, které tady Bolek řešil, nebyly až tak špatné.(12.11.2017)

• pepe_r

Jedna věc je jasná Manžel na hodinu není Hodinový manžel i když si na to hraje jak nejvíc může. Je to jen šméčko jak vytáhnout z lidí peníze. Problém asi je v tom, že scénář na Hodinového manžela ještě rozjížděl Kolečko a Svoboda ho doupravil a tohle je zjevně práce jen Svobody, který si myslí , že je geniální režisér a tak umí napsat i scénář. Problém je, že už na "Jak se zbavit nevěsty" ukázal, že filmová režie mu blízká neni, záběry a scény, které nenavazují chyby které student druhého ročníku Famu už nedělá. No a v Manželovi na hodinu v tomto trendu zdárně pokračuje, ale ještě si podráží nohy scénářem, který si napsal a zapoměl přidat vtipy, nebo že bych si jich nevšiml ??, Navíc film je i jinak natočený jako by televizně, hodněkrát jsem měl pocit jako bych se díval na televizní inscenaci. Film má s Hodinovým manželem jen společné slovo "manžel" a Svoboda s režisérem má společné jen to, že mají oba díru v zadní sedací části těla.(23.12.2016)

No, ono ani jednotka nebola až bohvieaká bomba, takže porovnať tieto dva filmy nie je žiadne terno. Ale prečo nie? Prečo nedať tomuto filmu šancu? Ja som tento film vybral v kine ako výplň voľného večera na dovolenke.....a nesklamal. Pohodovka, sem-tam nejaká dobrá hláška a hlavne Latinák a Bolek super !(8.1.2017)

Po nečekaně vtipné a pro mně možná i překvapivě líbivé jedničce přišla dvojka, která sice je zbytečně dlouhá, ale stejně jako jednička dokáže v určitých pasážích a okamžicích velmi pobavit. K filmu se musí přistoupit stylem - nic nečekám, nechám se bavit a budu nekritický. Pak i takovéhle komedie mohou navodit dobrou atmosféru. Tady navíc jsou super písničky, bezstarostná čtverka hlavních hrdinů a skvělá Holubová. Za mně dobrý.(28.12.2017)

• Likan7

Jednička nebyla bůh ví co, ale věděla to a díky tomu se stala celkem podařenou záležitostí na nedělní dopoledne ke kávě a štrůdlu (a práci na počítači). Tyhle filmy jsou jako zvuková kulisa ideální. Manžela na hodinu jsem ale i tak sledoval na 100% a přísahám, že 10 minut po skončení si nepamatuju o čem to sakra bylo a ani si nevybavuju jediný povedený vtip, povedenou hlášku nebo scénku, u který bych se usmál. Dvojka se úplně minula s jedničkou a je to škoda. Jak řiká malylada. S jedničkou to nemá skoro vůbec nic příběhově stejného a je to jen dojná kráva na "známé" značce. PS - Ani ten David Novotný to tentokrát nezachraňuje. Facku scénáristovi.(24.5.2017)

• - Téměř celý film se natáčel ve městě Nymburk ve středních Čechách. (AnčaRambo)

• - Na konci prvního dílu Hodinový manžel (2014) čtveřice kamarádů zdědila 28 milionů korun a součastně Milan (Bolek Polívka) sbalil lékařku Elišku (Eva Holubová). Na začátku tohoto filmu, těsně před tím, než Milan požádá Elišku o ruku, říká její dcera u večeře: „A co vy dva? Jste spolu 2 roky a nic...“ Což nedává smysl, protože ještě nemají vyřešené to dědictví, takže spolu nemohou být 2 roky, ale max. 2 měsíce. (aartep12)