• makuk1

Čínské přísloví praví : do stejné řeky nikdy nevstoupíš dvakrát. A to v případě Manžela na hodinu platí doslova. Režisérovi se nepodařilo ani k té řece dojít natož do ní vstoupit, jako divák se s ním plácám v nějaké louži a po řece ani vidu ani slechu. Manžel na hodinu postrádá vtip a nadhled, Hodinový manžel nebylo žádné veledílo ale mě se to líbilo pro svou jednoduchost, přátelskou atmosféru a humor. To vše v Manželovi na hodinu není a je to zredukované do odvyprávění rádobyvtipné příhody o tom jak se Bolek nejdříve musí rozvést aby si vzal Holubovou. A okolo krouží dva jehovisté, kteří jsou jakože vtipní. Mimo plytkého scénáře je to i zbytečně dlouhé, tak že vše co je blbé jsem si řádně užil. Nečekal jsem film na oskara i po tom co jsem četl, ale mimo výkonu Lukáše Latináka a hudby z prvního dílu není moc co chválit za to jedna hvězdička. Ale je to spíš z nostalgie za jedničkou a protože jsou Vánoce.(24.12.2016)

• Adelka123

Z jedničky jsem byla nadšená, tak jsem se těšila na dvojku... Ale toto je pro mě absolutní zklamání... Vtipné to prakticky nebylo, děj taky vázl... U tohoto filmu by bylo lepší, kdyby nebyl... Jednu hvězdu dávám jenom z úcty k Polívkovi, Matáskovi, Novotnýmu a Norisový... Ale je to opravdu slabý film, který za návštěvu kina nestojí... Vy čtyři výše jmenovaní, prosím, příště pošlete režiséra s takovým brakem do háje... Děkuji ;-)(22.12.2016)

• zlamic

Tak to je superprůser, vůbec nerozumím tomu proč takovéhle pokračování vzniklo. Tam není žádný děj !! Už jednou jeté fóry, co to je ???!! Spáčilová tomu dala 25%, s tím fakt nemůžu souhlasit to nemá ani 10%. Já to nechápu jak stejný režisér muže na Hodinového manžela navázat něčím takovýmhle. Recenze Spáčilová http://kultura.zpravy.idnes.cz/manzel-na-hodinu-recenze-08o-/filmvideo.aspx?c=A161222_102046_filmvideo_ts(22.12.2016)

• Sexton

Jsem z Nymburka a na film jsem se opravdu tešil, po povedeném prvním dílu přichází strašné pokračování. Pan Svoboda řekl na předpremiéře prvního dílu v roce 2014 na otázku jestli natočí i pokračování, že se nechce zapsat mezi filmy Kameňák 1, 2, 3... Dva roky poté natočil pokračování a na předpremiéře řekl "Jednička příběhově dopadla moc dobře a my si mysleli, že je tam prostor pro další zajímavé pokračování". Bohužel zajímavý scénář se vytvořit nepodařilo. Například "jedno účelné" záběry z drona, které sice vypadají úchvatně, ale nemají vůbec žádnou souvislost s dějem filmu a celým filmem se táhnou jen pro nastavení časové osy. Filmem se prolínají celkem 3 zápletky, které nepobaví ani nenadchnou. Hurá do 3. dílu s rekonstrukcí bazénu!!!(30.12.2016)

• Hollohlaway

Další zklamání z českých luhů a hájů. První díl byl sice nic moc, ale tohle je ještě horší. Shluk naprosto imbecilních scének bez hlavy a paty a dialogy házené do prostoru naprosto bez souvislostí. Cca tři vtipy a jediná! příjemná věc , a to krásný akvabely, jinak nic. Upřímně mě zaskočila oplácaná Zuzka Norisová a nešikovný produkt placement.(21.5.2017)