Po nečekaně vtipné a pro mně možná i překvapivě líbivé jedničce přišla dvojka, která sice je zbytečně dlouhá, ale stejně jako jednička dokáže v určitých pasážích a okamžicích velmi pobavit. K filmu se musí přistoupit stylem - nic nečekám, nechám se bavit a budu nekritický. Pak i takovéhle komedie mohou navodit dobrou atmosféru. Tady navíc jsou super písničky, bezstarostná čtverka hlavních hrdinů a skvělá Holubová. Za mně dobrý.(28.12.2017)

• malylada

No tohle se hodně minulo s jedničkou. Tentokrát je to koukání na slepenec nudných scén, pramálo vydařených vtipů a především odpudivých herců. Nic proti tomu nemám, ale je celkem smutné vidět těžkotonážní Zuzku Norisovou. Tentokrát to s hodinovými manžely nemá nic společného a vyloženě se film pokouší vytěžit cash z předchozího dílu. Nad většinou scén jsem kroutil hlavou, než se usmíval a docela jsem si přál, kdy to skončí. Slabota......3/10(22.12.2016)

Keď sa na to pozriem z globálu, tak v podstate som videl veľmi voľné pokračovanie Hodinového manžela síce so všetkými pôvodnými postavami, ale s viac rozvinutým dejom a trošku viac sa tu venovalo priestoru takým tým "ľudským" situáciám. Niektoré hlášky fajn, no v celku je to len jedna z ďalších priemerných komédií, v rámci žánru tá lepšia, a určite jemný posun k lepšiemu voči jednotke. 60 %(9.6.2018)

• maxifuxi

Po filmu mi vrtalo v hlavě jediné. Jak Svoboda mohl natočit Hodinového manžela což beru na české poměry jako solidní výkon, když pak natočí Manžela na hodinu nebo Jak se zbavit nevěsty. Točil to vůbec on ?? po tom co jsem včera viděl se mi ani nechce věřit. V tom filmu není lautr nic čím je zábavný Hodinový manžel(23.12.2016)

• makuk1

Čínské přísloví praví : do stejné řeky nikdy nevstoupíš dvakrát. A to v případě Manžela na hodinu platí doslova. Režisérovi se nepodařilo ani k té řece dojít natož do ní vstoupit, jako divák se s ním plácám v nějaké louži a po řece ani vidu ani slechu. Manžel na hodinu postrádá vtip a nadhled, Hodinový manžel nebylo žádné veledílo ale mě se to líbilo pro svou jednoduchost, přátelskou atmosféru a humor. To vše v Manželovi na hodinu není a je to zredukované do odvyprávění rádobyvtipné příhody o tom jak se Bolek nejdříve musí rozvést aby si vzal Holubovou. A okolo krouží dva jehovisté, kteří jsou jakože vtipní. Mimo plytkého scénáře je to i zbytečně dlouhé, tak že vše co je blbé jsem si řádně užil. Nečekal jsem film na oskara i po tom co jsem četl, ale mimo výkonu Lukáše Latináka a hudby z prvního dílu není moc co chválit za to jedna hvězdička. Ale je to spíš z nostalgie za jedničkou a protože jsou Vánoce.(24.12.2016)

• - Téměř celý film se natáčel ve městě Nymburk ve středních Čechách. (AnčaRambo)

• - Na konci prvního dílu Hodinový manžel (2014) čtveřice kamarádů zdědila 28 milionů korun a součastně Milan (Bolek Polívka) sbalil lékařku Elišku (Eva Holubová). Na začátku tohoto filmu, těsně před tím, než Milan požádá Elišku o ruku, říká její dcera u večeře: „A co vy dva? Jste spolu 2 roky a nic...“ Což nedává smysl, protože ještě nemají vyřešené to dědictví, takže spolu nemohou být 2 roky, ale max. 2 měsíce. (aartep12)