Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bearmeedek
  **

  Byl jsem zvědav, jestli odsouzenou dvojku vydržím. Kupodivu ano. Opět nenáročná zábava určená pouze do televize. Neopakuje se téma hodinových manželů, s touto prací už chlapi skončili. Název Manžel na hodinu má svůj význam v minulosti postavy Bolka Polívky. A problémy, které tady Bolek řešil, nebyly až tak špatné.(12.11.2017)

 • pepe_r
  odpad!

  Jedna věc je jasná Manžel na hodinu není Hodinový manžel i když si na to hraje jak nejvíc může. Je to jen šméčko jak vytáhnout z lidí peníze. Problém asi je v tom, že scénář na Hodinového manžela ještě rozjížděl Kolečko a Svoboda ho doupravil a tohle je zjevně práce jen Svobody, který si myslí , že je geniální režisér a tak umí napsat i scénář. Problém je, že už na "Jak se zbavit nevěsty" ukázal, že filmová režie mu blízká neni, záběry a scény, které nenavazují chyby které student druhého ročníku Famu už nedělá. No a v Manželovi na hodinu v tomto trendu zdárně pokračuje, ale ještě si podráží nohy scénářem, který si napsal a zapoměl přidat vtipy, nebo že bych si jich nevšiml ??, Navíc film je i jinak natočený jako by televizně, hodněkrát jsem měl pocit jako bych se díval na televizní inscenaci. Film má s Hodinovým manželem jen společné slovo "manžel" a Svoboda s režisérem má společné jen to, že mají oba díru v zadní sedací části těla.(23.12.2016)

 • bari68
  ***

  No, ono ani jednotka nebola až bohvieaká bomba, takže porovnať tieto dva filmy nie je žiadne terno. Ale prečo nie? Prečo nedať tomuto filmu šancu? Ja som tento film vybral v kine ako výplň voľného večera na dovolenke.....a nesklamal. Pohodovka, sem-tam nejaká dobrá hláška a hlavne Latinák a Bolek super !(8.1.2017)

 • otík
  ***

  Po nečekaně vtipné a pro mně možná i překvapivě líbivé jedničce přišla dvojka, která sice je zbytečně dlouhá, ale stejně jako jednička dokáže v určitých pasážích a okamžicích velmi pobavit. K filmu se musí přistoupit stylem - nic nečekám, nechám se bavit a budu nekritický. Pak i takovéhle komedie mohou navodit dobrou atmosféru. Tady navíc jsou super písničky, bezstarostná čtverka hlavních hrdinů a skvělá Holubová. Za mně dobrý.(28.12.2017)

 • Likan7
  *

  Jednička nebyla bůh ví co, ale věděla to a díky tomu se stala celkem podařenou záležitostí na nedělní dopoledne ke kávě a štrůdlu (a práci na počítači). Tyhle filmy jsou jako zvuková kulisa ideální. Manžela na hodinu jsem ale i tak sledoval na 100% a přísahám, že 10 minut po skončení si nepamatuju o čem to sakra bylo a ani si nevybavuju jediný povedený vtip, povedenou hlášku nebo scénku, u který bych se usmál. Dvojka se úplně minula s jedničkou a je to škoda. Jak řiká malylada. S jedničkou to nemá skoro vůbec nic příběhově stejného a je to jen dojná kráva na "známé" značce. PS - Ani ten David Novotný to tentokrát nezachraňuje. Facku scénáristovi.(24.5.2017)

 • - Téměř celý film se natáčel ve městě Nymburk ve středních Čechách. (AnčaRambo)

 • - Na konci prvního dílu Hodinový manžel (2014) čtveřice kamarádů zdědila 28 milionů korun a součastně Milan (Bolek Polívka) sbalil lékařku Elišku (Eva Holubová). Na začátku tohoto filmu, těsně před tím, než Milan požádá Elišku o ruku, říká její dcera u večeře: „A co vy dva? Jste spolu 2 roky a nic...“ Což nedává smysl, protože ještě nemají vyřešené to dědictví, takže spolu nemohou být 2 roky, ale max. 2 měsíce. (aartep12)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace