• M.i.k.e

hodinový manžel byl fajn komedie...tohle je celkem evidentně pouze snaha o to vyždímat co nejvíc z "úspěchu" jedničky.Manžel na hodinu je v první polovině neuvěřitelně hloupý,otravný a jak prohlásila moje drahá polovička,sytděl bych se někomu říct,že jsem tohle viděl.Druhá půlka je o něco lepší,ale i tam se postavy chovají jako po lobotomii a podařený vtip aby divák opravdu hledal víc než důkladně.Je mi celkem líto poměrně kvalitních a sympatických herců,kteří tu musí hrát bandu momentálně zaostalých...40%(24.5.2017)

• zlamic

Tak to je superprůser, vůbec nerozumím tomu proč takovéhle pokračování vzniklo. Tam není žádný děj !! Už jednou jeté fóry, co to je ???!! Spáčilová tomu dala 25%, s tím fakt nemůžu souhlasit to nemá ani 10%. Já to nechápu jak stejný režisér muže na Hodinového manžela navázat něčím takovýmhle. Recenze Spáčilová http://kultura.zpravy.idnes.cz/manzel-na-hodinu-recenze-08o-/filmvideo.aspx?c=A161222_102046_filmvideo_ts(22.12.2016)

• makuk1

Čínské přísloví praví : do stejné řeky nikdy nevstoupíš dvakrát. A to v případě Manžela na hodinu platí doslova. Režisérovi se nepodařilo ani k té řece dojít natož do ní vstoupit, jako divák se s ním plácám v nějaké louži a po řece ani vidu ani slechu. Manžel na hodinu postrádá vtip a nadhled, Hodinový manžel nebylo žádné veledílo ale mě se to líbilo pro svou jednoduchost, přátelskou atmosféru a humor. To vše v Manželovi na hodinu není a je to zredukované do odvyprávění rádobyvtipné příhody o tom jak se Bolek nejdříve musí rozvést aby si vzal Holubovou. A okolo krouží dva jehovisté, kteří jsou jakože vtipní. Mimo plytkého scénáře je to i zbytečně dlouhé, tak že vše co je blbé jsem si řádně užil. Nečekal jsem film na oskara i po tom co jsem četl, ale mimo výkonu Lukáše Latináka a hudby z prvního dílu není moc co chválit za to jedna hvězdička. Ale je to spíš z nostalgie za jedničkou a protože jsou Vánoce.(24.12.2016)

I já si myslím, že vtip už uzrál a dvojka je proto ještě o maličko lepší. Pročež snížím hodnocení jedničky na 3, abych dvojce dal 4. Protože na mě tenhle film funguje. I když Novotný není můj idol, Polívku mám za zpiťana a Holubovou filmově nemusím. Asi zásadní je scénář - je to sice ptákovina, ale tenhle styl vyprávění se mi líbí. Nejslabší je Studenková a její role. Je tam pár míst, kde jsem se dost nasmál.(13.6.2017)

• maverick10

Opět se budu opakovat jako vrátekkolo, ale říkám to dokola. Dobrých herců máme dost, ale dobrých tvůrců málo jako Babišovy empatie. A geniáních tvůrců? Kromě Svěráků neznám asi nikoho a to je dost málo nemyslíte? Ono se na ten komunismus plive, kde se jen může, ale jedno se jim upřít nedá - filmy se dělaly pro lidi!(25.5.2017)