• rigby

Je lepší zůstat u prvního, beztak už ne moc vydařeného pokusu, než se pokoušet o další. Nevím, jaké měl tento film ambice, ale v podstatě šlo o další zbytečné pokračování. Bez jediného nápadu, bez jediného smysluplného pokusu o humor, s ubohým scénářem. Vrcholem je pěvecký pokus Bolka Polívky. Jen těžko se dalo vydržet až do konce, ale podařilo se. 1+(21.5.2017)

• Likan7

Jednička nebyla bůh ví co, ale věděla to a díky tomu se stala celkem podařenou záležitostí na nedělní dopoledne ke kávě a štrůdlu (a práci na počítači). Tyhle filmy jsou jako zvuková kulisa ideální. Manžela na hodinu jsem ale i tak sledoval na 100% a přísahám, že 10 minut po skončení si nepamatuju o čem to sakra bylo a ani si nevybavuju jediný povedený vtip, povedenou hlášku nebo scénku, u který bych se usmál. Dvojka se úplně minula s jedničkou a je to škoda. Jak řiká malylada. S jedničkou to nemá skoro vůbec nic příběhově stejného a je to jen dojná kráva na "známé" značce. PS - Ani ten David Novotný to tentokrát nezachraňuje. Facku scénáristovi.(24.5.2017)

• fila_B

Fuj to nemá s Hodinovým manželem nic společného. Lituji herců kteří v tom hrají to muselo být utrpení, ale je mi divné že svoboda dal Hodinového manžela a tohle úplně vůbec. Jak je to možné ? Ono je divné i to že se to jmenuje Manžel na hodinu a ne Hodinový manžel. A je divné, divné , že relativně úspěšného Hodinového manžela dělal Hollywood a tohle nějaká Bohemia, to neni přeci normální že by v tom nepokračovali, za tím asi něco bude proto se to i jmenuje jinak. Skoro mi to přijde jako by si to nechala vyrobit Prima která tam má všude logo, každopádně Manžel na hodinu je velmi volné pokračování "Manžela" a navazuje prostřednictvím postav. Bohužel tomu schází úplně všechno ta atmosféra, vtip, hudba je vzatá z "Manžela".(23.12.2016)

• M.i.k.e

hodinový manžel byl fajn komedie...tohle je celkem evidentně pouze snaha o to vyždímat co nejvíc z "úspěchu" jedničky.Manžel na hodinu je v první polovině neuvěřitelně hloupý,otravný a jak prohlásila moje drahá polovička,sytděl bych se někomu říct,že jsem tohle viděl.Druhá půlka je o něco lepší,ale i tam se postavy chovají jako po lobotomii a podařený vtip aby divák opravdu hledal víc než důkladně.Je mi celkem líto poměrně kvalitních a sympatických herců,kteří tu musí hrát bandu momentálně zaostalých...40%(24.5.2017)

• zette

Ze po uz tak spatne jednicce bude natoceny druhy dil, to uz chce hodne odvahy... I vtipy zde vypravene pusobi strasne plose, spatny scenar, herci nemaji co hrat. A ac mam Babcakovou celkem rad, uz me zacina celkem nudit, hraje porad dokola to same. Uplne zbytecny film. Svobodova dosavadni tvorba je zoufala a v mych ocich bych sotva hledal horsiho ceskeho rezisera.(27.8.2017)