Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se jí už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti" – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést! Kromě Milanových lapálií je tu ještě další problém – návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří. Zůstali jen tři... a to je sakra málo... Aby zachránili partu a vytáhli kamaráda Jakuba z depresí, rozhodne se Kryštof přivést do bazénu aquabely, se kterými chce natrénovat vystoupení. Honza z Kryštofova plánu zpočátku příliš nadšený není, ale posléze s vidinou záchrany kamaráda (a možnosti být v přítomnosti krásných aquabel) se všichni pustí do přípravy vystoupení s názvem „Hodinový manžel"... (Bohemia MP)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (172)

makuk1 

všechny recenze uživatele

Čínské přísloví praví : do stejné řeky nikdy nevstoupíš dvakrát. A to v případě Manžela na hodinu platí doslova. Režisérovi se nepodařilo ani k té řece dojít natož do ní vstoupit, jako divák se s ním plácám v nějaké louži a po řece ani vidu ani slechu. Manžel na hodinu postrádá vtip a nadhled, Hodinový manžel nebylo žádné veledílo ale mě se to líbilo pro svou jednoduchost, přátelskou atmosféru a humor. To vše v Manželovi na hodinu není a je to zredukované do odvyprávění rádobyvtipné příhody o tom jak se Bolek nejdříve musí rozvést aby si vzal Holubovou. A okolo krouží dva jehovisté, kteří jsou jakože vtipní. Mimo plytkého scénáře je to i zbytečně dlouhé, tak že vše co je blbé jsem si řádně užil. Nečekal jsem film na oskara i po tom co jsem četl, ale mimo výkonu Lukáše Latináka a hudby z prvního dílu není moc co chválit za to jedna hvězdička. Ale je to spíš z nostalgie za jedničkou a protože jsou Vánoce. ()

chelseaman22 

všechny recenze uživatele

To by nebylo správné pokračování, aby nenavázalo na pekelně ubohý scénář, kterým se chlubí prvotina. Grupa padesátníků se již nesnaží podnikat v oblasti hodinového manželství, nýbrž znovu rozjíždí business s provozováním plaveckého bazénu, kam chodí zejména školky a ženy v nejlepším věku (tj. 25 – 30 let), provozovat synchronizované plavání. A David Novotný? Těžko změřitelná trapnost! 17% ()

Reklama

angel74 

všechny recenze uživatele

K mému velkému překvapení se mi volné pokračování komedie Hodinový manžel docela líbilo. Nepřítomnost Jitky Čvančarové určitě sehrála svou roli, teď mi však pro změnu vadila Zuzana Norisová, o jejíchž hereckých schopnostech mám už dlouho značné pochybnosti. Nicméně musím po pravdě připustit, že sexistický humor byl tentokrát mnohem lépe stravitelný, příběh víceméně taky a vkusný hudební doprovod zaštítěný René Ryparem mě vyloženě potěšil. (60%) ()

Martrix 

všechny recenze uživatele

Netuším z jakých peněz je tento film financován, ale tajně doufám, že šlo o výtěžek z nějaké charitativní akce na podporu lobotomizovaných scénáristů, nebo režisérů bez talentu. Prostě z jiných peníz, než těch z fondu na podporu kinematografie. Jinak by totiž šlo o plýtvání nejen časem diváků, ale i zdroji, které mohl použít nějaký talentovaný student třeba na žížalí porno. Podprůměrného Hodinového manžela 2014, "překonává" jeho pokračování ve všech ohledech. Scénář s až urážející prostoduchostí, posouvá postavy dějem bez špetky invence a citu pro vtip. Je to napsané a zrežírované dokonce tak blbě, že ani herci, které humor živí, nedokázali z těch pár okamžiků, kdy tam potenciál pobavit byl, vyprodukovat opravdový vtip. Možná jsem zbytečně krutý, ale vidět tolik dobrých herců, v tak nudném a hloupoučkém filmu...to je frustrující. Pokud někdo něco takového pustí úplně klidně do kin a ještě o Vánocích, dá se to vyložit buď pohrdáním českým divákem, nebo jde o vykalkulovaný počin, kdy se předpokládá, že si vystresovaní a uběhaní lidé, rádi odpočinou u lehké české komedie. Každopádně je to podvod na diváka. Budete oloupeni o peníze za lístek na komedii, která není vůbec vtipná a vlastně ani lehká, protože trvá 104 minut a to je na tu nudu dost brutální stopáž. Vyspěte se raději zadarmo doma. Jednu * dávám jen z úcty k těm nevinným hercům, osvětlovačům, kameramanům, zvukařům... . ()

Adelka123 

všechny recenze uživatele

Z jedničky jsem byla nadšená, tak jsem se těšila na dvojku... Ale toto je pro mě absolutní zklamání... Vtipné to prakticky nebylo, děj taky vázl... U tohoto filmu by bylo lepší, kdyby nebyl... Jednu hvězdu dávám jenom z úcty k Polívkovi, Matáskovi, Novotnýmu a Norisový... Ale je to opravdu slabý film, který za návštěvu kina nestojí... Vy čtyři výše jmenovaní, prosím, příště pošlete režiséra s takovým brakem do háje... Děkuji ;-) ()

Galerie (36)

Zajímavosti (3)

  • Téměř celý film se natáčel ve městě Nymburk ve středních Čechách. (AnčaRambo)
  • Na konci prvního dílu Hodinový manžel (2014) čtveřice kamarádů zdědila 28 milionů korun a součastně Milan (Bolek Polívka) sbalil lékařku Elišku (Eva Holubová). Na začátku tohoto filmu, těsně před tím, než Milan požádá Elišku o ruku, říká její dcera u večeře: „A co vy dva? Jste spolu 2 roky a nic...“ Což nedává smysl, protože ještě nemají vyřešené to dědictví, takže spolu nemohou být 2 roky, ale max. 2 měsíce. (aartep12)

Reklama

Reklama