O dost lepší než první film a největším plusem je to, že tentokrát je to celkově takové přirozenější. Příběh působí funkčně, což u předchozího filmu bylo na míle vzdálené. Partička kamarádů vypada sehraněji, uvěřitelněji. Humor je tentokrát umírněnější, ale zábavný i pro mně. Celkový dojem z toho jsme měl takový vysloveně příjemný, že to bylo fajn sledovat. A taky mi k tomu seděla podkresová hudba, která zůstala nad stejná s půvdním filmem. Možná jen škoda, že je to vystavené na předchozím filmu až moc a některé věci, bez znalosti předchozího filmu nedají divákovi ten správný smysl. Makak tady řádí snad ještě více než v prvním filmu + ono duo se Strážnou věží. Taky v tom je par věcí, které mi nesedly, ale to tentokrát nebudu řešit,protože jsem se u tohoto filmu přijemně odreagoval a pobavil.(21.8.2017)

• bearmeedek

Byl jsem zvědav, jestli odsouzenou dvojku vydržím. Kupodivu ano. Opět nenáročná zábava určená pouze do televize. Neopakuje se téma hodinových manželů, s touto prací už chlapi skončili. Název Manžel na hodinu má svůj význam v minulosti postavy Bolka Polívky. A problémy, které tady Bolek řešil, nebyly až tak špatné.(12.11.2017)

No, ono ani jednotka nebola až bohvieaká bomba, takže porovnať tieto dva filmy nie je žiadne terno. Ale prečo nie? Prečo nedať tomuto filmu šancu? Ja som tento film vybral v kine ako výplň voľného večera na dovolenke.....a nesklamal. Pohodovka, sem-tam nejaká dobrá hláška a hlavne Latinák a Bolek super !(8.1.2017)

• jirkahodr

Ťežko hodnotit. Navázat na chlapskou komedii ve stylu "chlapi sobě" skoro romancí je opravdu těžké a možná i neřešitelné. Chápu rozladěnost publika je to jako by někdo navázal na Pařbu ve Vegas Sexem ve městě. Aby to fungovalo to by musel být opravdu geniální scénář a i pro Hollywood by to byl oříšek. Jak to může dopadnout v našich nuzných podmínkách? Ano to už víme, né moc dobře. Pokud se na to budu dívat jako na pokračování Hodinového manžela tak je to úplně mimo, pokud jako na film který řeší nějaký zamotaný vztah tak mi nevadí, že se u toho moc nesměji protože to je prostě takové vyprávění a uzavřu to. Je to víc do TV než do kina, prostě horší průměr no.. Jen bych pro příště doporučil ať si všichni režiseři dobře rozmyslí, jestli s filmem jít rovnou do kina a ne jen do TV.(24.12.2016)

• MickeyStuma

Zoufalé pokračování nudící komedie ´Hodinový manžel´, který je ještě horší než jsme doufali. Proč tohle vzniklo budiž záhadou. Námět by nebyl špatný, takže opět výzva ke všemu možnému, jen ne ke komediální nudě. Ale tak hrozně napsaný scénář a jeho katastrofické zpracování je skutečně typické pro stále se zhoršující českou komediální tvorbu posledních několika let. Absolutně nezajímavý děj se táhne jak týden před výplatou a scény nataženy snad jak nejvíce to šlo. Mít to švih komedií 80. let, za půl hodiny by bylo hotovo. Ne, opravdu už ne. Pevně doufám, že ještě nevznikne trojka.(23.5.2017)