Kopu negativních komentářů naprosto nechápu, nenechte se odradit. Já se u této oddechovky parádně bavil, očividně i celé kino dle smíchu. Komedie pobavila, tudíž splnila účel. Děj takový nijaký, ale to se dalo čekat. A za krásu Nymburka jakožto mého rodného města musím dát i tu hvězdu navíc!(26.12.2016)

Zdena Studenková i ve svých letech vypadá sakra dobře :)(31.12.2016)

• netahlo

Na tehle zhovadilosti je nakonec nejsmutnejsi fakt, ze z tech "aquabel" mel nejvetsi kozy David Novotny.(23.5.2017)

• maverick10

Opět se budu opakovat jako vrátekkolo, ale říkám to dokola. Dobrých herců máme dost, ale dobrých tvůrců málo jako Babišovy empatie. A geniáních tvůrců? Kromě Svěráků neznám asi nikoho a to je dost málo nemyslíte? Ono se na ten komunismus plive, kde se jen může, ale jedno se jim upřít nedá - filmy se dělaly pro lidi!(25.5.2017)

• Likan7

Jednička nebyla bůh ví co, ale věděla to a díky tomu se stala celkem podařenou záležitostí na nedělní dopoledne ke kávě a štrůdlu (a práci na počítači). Tyhle filmy jsou jako zvuková kulisa ideální. Manžela na hodinu jsem ale i tak sledoval na 100% a přísahám, že 10 minut po skončení si nepamatuju o čem to sakra bylo a ani si nevybavuju jediný povedený vtip, povedenou hlášku nebo scénku, u který bych se usmál. Dvojka se úplně minula s jedničkou a je to škoda. Jak řiká malylada. S jedničkou to nemá skoro vůbec nic příběhově stejného a je to jen dojná kráva na "známé" značce. PS - Ani ten David Novotný to tentokrát nezachraňuje. Facku scénáristovi.(24.5.2017)