• maxifuxi

Po filmu mi vrtalo v hlavě jediné. Jak Svoboda mohl natočit Hodinového manžela což beru na české poměry jako solidní výkon, když pak natočí Manžela na hodinu nebo Jak se zbavit nevěsty. Točil to vůbec on ?? po tom co jsem včera viděl se mi ani nechce věřit. V tom filmu není lautr nic čím je zábavný Hodinový manžel(23.12.2016)

• koza3

Jedna hvězda za scénu v nebi, která měla nějakou myšlenku a hodnotu. Druhá hvězda za dronové záběry krásného Nymburka a okolí i když mám pocit, že už jich tam bylo přehršel. Kvarteto, které v prvním díle funguje, chlí vtipy, jsou pseudomačo, kteří musí drtit baby za prachy se ve dvojce úplně rozpadá. Každý si jede svoji linku a pojí je akorát nesmyslná dějová linka aquabel. Všechny zvraty jsou předvídatelné a smysl filmu ani jednotlivých mini příběhů je nesmyslných. Škoda, dalo se z toho určitě vytěžit víc, ale je z toho pouze průměrný film, který cílí spíše na publikum Prima Love. usmál jsem se pouze na konci díky Wohnoutům.(13.10.2019)

Recenzisti mě nebudou mít rádi, ale mě se to líbilo. Atmosféra prvního dílu je pryč, ale postavy se rozehráli do zajímavých linií. Nejlepší byly kecy Babčákové a jehovisti a vtipy na ně. ,,Pojďte si povídat o bohu." A Holubová na ně: ,, Jste dva, tak si povídejte spolu." Matásek, Polívka,Latiňák, Studenková i Holubová byly super. Tento film točil z části jiný štáb a stál polovinu z rozpočtu Hodinového manžela a za mě se jim to povedlo. Asi plno z vás nechápe název. Manžel na hodinu je to proto, že Studenková Polívku po jejich sňatku za hodinu opustila. Jen škoda, tak slabé návštěvnosti z prvních týdnů.(2.1.2017)

• makuk1

Čínské přísloví praví : do stejné řeky nikdy nevstoupíš dvakrát. A to v případě Manžela na hodinu platí doslova. Režisérovi se nepodařilo ani k té řece dojít natož do ní vstoupit, jako divák se s ním plácám v nějaké louži a po řece ani vidu ani slechu. Manžel na hodinu postrádá vtip a nadhled, Hodinový manžel nebylo žádné veledílo ale mě se to líbilo pro svou jednoduchost, přátelskou atmosféru a humor. To vše v Manželovi na hodinu není a je to zredukované do odvyprávění rádobyvtipné příhody o tom jak se Bolek nejdříve musí rozvést aby si vzal Holubovou. A okolo krouží dva jehovisté, kteří jsou jakože vtipní. Mimo plytkého scénáře je to i zbytečně dlouhé, tak že vše co je blbé jsem si řádně užil. Nečekal jsem film na oskara i po tom co jsem četl, ale mimo výkonu Lukáše Latináka a hudby z prvního dílu není moc co chválit za to jedna hvězdička. Ale je to spíš z nostalgie za jedničkou a protože jsou Vánoce.(24.12.2016)

• Hollohlaway

Další zklamání z českých luhů a hájů. První díl byl sice nic moc, ale tohle je ještě horší. Shluk naprosto imbecilních scének bez hlavy a paty a dialogy házené do prostoru naprosto bez souvislostí. Cca tři vtipy a jediná! příjemná věc , a to krásný akvabely, jinak nic. Upřímně mě zaskočila oplácaná Zuzka Norisová a nešikovný produkt placement.(21.5.2017)

• - Téměř celý film se natáčel ve městě Nymburk ve středních Čechách. (AnčaRambo)

• - Na konci prvního dílu Hodinový manžel (2014) čtveřice kamarádů zdědila 28 milionů korun a součastně Milan (Bolek Polívka) sbalil lékařku Elišku (Eva Holubová). Na začátku tohoto filmu, těsně před tím, než Milan požádá Elišku o ruku, říká její dcera u večeře: „A co vy dva? Jste spolu 2 roky a nic...“ Což nedává smysl, protože ještě nemají vyřešené to dědictví, takže spolu nemohou být 2 roky, ale max. 2 měsíce. (aartep12)