• pepe_r

Jedna věc je jasná Manžel na hodinu není Hodinový manžel i když si na to hraje jak nejvíc může. Je to jen šméčko jak vytáhnout z lidí peníze. Problém asi je v tom, že scénář na Hodinového manžela ještě rozjížděl Kolečko a Svoboda ho doupravil a tohle je zjevně práce jen Svobody, který si myslí , že je geniální režisér a tak umí napsat i scénář. Problém je, že už na "Jak se zbavit nevěsty" ukázal, že filmová režie mu blízká neni, záběry a scény, které nenavazují chyby které student druhého ročníku Famu už nedělá. No a v Manželovi na hodinu v tomto trendu zdárně pokračuje, ale ještě si podráží nohy scénářem, který si napsal a zapoměl přidat vtipy, nebo že bych si jich nevšiml ??, Navíc film je i jinak natočený jako by televizně, hodněkrát jsem měl pocit jako bych se díval na televizní inscenaci. Film má s Hodinovým manželem jen společné slovo "manžel" a Svoboda s režisérem má společné jen to, že mají oba díru v zadní sedací části těla.(23.12.2016)

• ostravak30

Nemůžu jinak. Předchozí díl jsem hodnotil dvěma hvězdama a bohužel ani tentokrát své hodnocení nezvýším. Opravdu nelze na tomto filmu najít mnoho důvodů proč jej vidět. Zkrátka, když pominu herecké výkony, neboť se v tomto filmu jednalo většinou o české hvězdy, jediný plusový bod uděluji za hudbu. Několika scénám jsem se pousmál. Příběh je ve skrze banální, přesto by mohl slibovat zajímavější zápletku, ale tu nenabízí. Snímek je k uzoufání nudný, nic zajímavého se v něm neděje. A jehovisti byli silné kafe už i na mě. Nebyli vtipní, patrně měli být, spíše trapní. Další film, který sice můžete jednou shlédnout, ale jen proto, abyste si udělali čárku. Nových důvodů proč sledování zopakovat opravdu mnoho nenajdete. Spíš žádný.(12.3.2018)

• Mrkvič

Prvnímu dílu jsem předpovídal zlidovění, i když měl některé vtipné scény obšlehnuté z jiných filmů. Dvojka nenabízí ale už takřka nic. Pát trochu dobrých hlášek, pár povedených, které byly ale už i v prvním díle, a jinak prázdno. Hlavní hvězda Hodinového manžela, David Novotný, tu trochu ustupuje do pozadí na úkor Polívky a jeho dvou manželek, což je dost nudná dějová linka (a takřka jediná). Deprese, akvabely a získání dědictví měly být tou nosnou příběhovou linií.(14.9.2017)

No, ono ani jednotka nebola až bohvieaká bomba, takže porovnať tieto dva filmy nie je žiadne terno. Ale prečo nie? Prečo nedať tomuto filmu šancu? Ja som tento film vybral v kine ako výplň voľného večera na dovolenke.....a nesklamal. Pohodovka, sem-tam nejaká dobrá hláška a hlavne Latinák a Bolek super !(8.1.2017)

Mám tradičně přesně opačný názor,než většina Art-uživatelů na ČSFD.Dvojka je oproti jedničce o parník lepší.Ubylo přiteplených záběrů na herce v odpudivých plavkách,i díky účasti akvabel,přibylo úsměvných scén(opět navzdory většiny uživatelů) a hlavně děj se tentokrát točí okolo postavy Bolka Polívky,což celý film jednoznačně posouvá dopředu.Bolek je prostě king.Naštěstí ho pan Svoboda taky nesvléknul do plavek.Sorry Bolku..Četl jsem tu i názory na vizáž ZuzanyNorisové.A co..Genetika+mateřství udělá své.To neznamená,že když přibere nějaké kilo,tak bude sedět doma na prdeli,za zataženými závěsy.David Novotný taky vypadá jako vorvaň kříženej se Shrekem a jakej je to borec.(28.5.2017)

• - Téměř celý film se natáčel ve městě Nymburk ve středních Čechách. (AnčaRambo)