Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.i.k.e
  **

  hodinový manžel byl fajn komedie...tohle je celkem evidentně pouze snaha o to vyždímat co nejvíc z "úspěchu" jedničky.Manžel na hodinu je v první polovině neuvěřitelně hloupý,otravný a jak prohlásila moje drahá polovička,sytděl bych se někomu říct,že jsem tohle viděl.Druhá půlka je o něco lepší,ale i tam se postavy chovají jako po lobotomii a podařený vtip aby divák opravdu hledal víc než důkladně.Je mi celkem líto poměrně kvalitních a sympatických herců,kteří tu musí hrát bandu momentálně zaostalých...40%(24.5.2017)

 • fila_B
  *

  Fuj to nemá s Hodinovým manželem nic společného. Lituji herců kteří v tom hrají to muselo být utrpení, ale je mi divné že svoboda dal Hodinového manžela a tohle úplně vůbec. Jak je to možné ? Ono je divné i to že se to jmenuje Manžel na hodinu a ne Hodinový manžel. A je divné, divné , že relativně úspěšného Hodinového manžela dělal Hollywood a tohle nějaká Bohemia, to neni přeci normální že by v tom nepokračovali, za tím asi něco bude proto se to i jmenuje jinak. Skoro mi to přijde jako by si to nechala vyrobit Prima která tam má všude logo, každopádně Manžel na hodinu je velmi volné pokračování "Manžela" a navazuje prostřednictvím postav. Bohužel tomu schází úplně všechno ta atmosféra, vtip, hudba je vzatá z "Manžela".(23.12.2016)

 • dopitak
  ****

  I já si myslím, že vtip už uzrál a dvojka je proto ještě o maličko lepší. Pročež snížím hodnocení jedničky na 3, abych dvojce dal 4. Protože na mě tenhle film funguje. I když Novotný není můj idol, Polívku mám za zpiťana a Holubovou filmově nemusím. Asi zásadní je scénář - je to sice ptákovina, ale tenhle styl vyprávění se mi líbí. Nejslabší je Studenková a její role. Je tam pár míst, kde jsem se dost nasmál.(13.6.2017)

 • rigby
  *

  Je lepší zůstat u prvního, beztak už ne moc vydařeného pokusu, než se pokoušet o další. Nevím, jaké měl tento film ambice, ale v podstatě šlo o další zbytečné pokračování. Bez jediného nápadu, bez jediného smysluplného pokusu o humor, s ubohým scénářem. Vrcholem je pěvecký pokus Bolka Polívky. Jen těžko se dalo vydržet až do konce, ale podařilo se. 1+(21.5.2017)

 • Adelka123
  *

  Z jedničky jsem byla nadšená, tak jsem se těšila na dvojku... Ale toto je pro mě absolutní zklamání... Vtipné to prakticky nebylo, děj taky vázl... U tohoto filmu by bylo lepší, kdyby nebyl... Jednu hvězdu dávám jenom z úcty k Polívkovi, Matáskovi, Novotnýmu a Norisový... Ale je to opravdu slabý film, který za návštěvu kina nestojí... Vy čtyři výše jmenovaní, prosím, příště pošlete režiséra s takovým brakem do háje... Děkuji ;-)(22.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace