Slyšel, že je v L.A. težký život. Nevěděl ale jak těžký. Krokodýl Dundee se vrací!!! Odešel z Austrálie a přišel si pro svou přítelkyni do Los Angeles. Jak bude jejich dobrodružství pokračovat? (oficiální text distributora)

Mr.Sock

Jedna hviezdička len za Lindu Kozlowski , na ktorú sa stále dobre díva, bohužiaľ, bola to jediné na čo sa dalo pozerať... Smutný koniec jednej legendy ... ()

4848

Američani ten film totálně potopili ,když se něco povede natočit v evropě nebo v tomto případě v austrálii,američani hned natočí svůj remake který nikdy nepředčí originál,nejvíce sprasili Petersenův nekonečný příběh, hlavně třetí díl ,to je humus. ()

soukyd33

Zasmál jsem se, ale to je tak všechno. Příběh to sice mělo, ale mě osobně nezaujal. Na hercích je vidět, že už stárnou. Výborný Soundtrack! 👍 Hvězdiček 3*** ()

-ETIENNE-

Ja mám Krokodíla Dundeeho rád a fakt, že zmenil prostredie mi vôbec nevadí. Niektoré ftípky sa opakujú, ale príjemný pocit zostáva. ()

martina2898

Achjo. Proč ho chudáka vytáhli do Los Angeles? V jeho Austrálii to bylo mnohem lepší. Už to nebylo tak zajímavé, protože krádeže ať už obrazů, nebo čehokoliv jiného vidíme ve spoustě jiných filmu-hlavně v detektivkách. Krokodýl Dundee má lovit krokodýly a ne řešit ukradené obrazy...škoda! Ale je jasné, že nemůžu zapomenout na to, že to bylo (naštěstí) i vtipné. Veci jako Prase Dundee a tak mě dokážou rozesmát :) ()

nicky.2000

Osobně mám třetí díl o fous, ale skutečně jen o malinký fous radši než dvojku. Každopádně skvělé jedničce nesahá ani jedno z pokračování ani po paty. ()

RajmikCZ

Paulie Hogan a jeho extravagantní kousky tentokrát v Los Angeles, nevim proč to hodnocení, ale podlě mě by jsi to zasloužilo více /60-70 % ()

J.Trinity

Oproti předchozím dílům pro mě velké zklamání. Australské prostředí na mě působilo více, než „džungle“ zvaná Los Angeles. ()

arit

Natočit k původnímu veleúspěšnému filmu pokračování nebývá problém. Zbude hodně nezpracovaného materiálu a nápadů. Tohle ale.... Udělejte si kafe, turka. V nouzi to můžete zalít ještě jednou a dá se to.. Ale když to zalijete potřetí, tak to už opravdu nejde. Stejně jako "Krokodýl v Los Angeles". ()