Režie:
Glenn JordanScénář:
Gregory GoodellKamera:
Thomas Del RuthHudba:
David ShireHrají:
Ellen Burstyn, John Lithgow, Richard Masur, Annette O'Toole, Brian Doyle-Murray, Veronica Cartwright, Timothy Stack, Željko Ivanek, Mark Harelik, Raye Birk, Amy Aquino, Idris Muhammad, James Greene (více)Hrají
Ellen Burstyn
USA
Nejlepší filmy:
Requiem za sen (2000)
Interstellar (2014)
Příští rok ve stejnou dobu (1978)
John Lithgow
USA
Nejlepší filmy:
Shrek (2001)
Interstellar (2014)
Pocta Shakespearovi (2016) (divadelní záznam)
Richard Masur
USA
Nejlepší filmy:
Věc (1982)
Na východ od ráje (1981) (seriál)
Věc cti (1993)
Annette O'Toole
USA
Nejlepší filmy:
48 hodin (1982)
Smrt na Sunset Highway (1995) (TV film)
Fiktivní zločiny (1994)
Brian Doyle-Murray
USA
Nejlepší filmy:
JFK (1991)
Lepší už to nebude (1997)
Na Hromnice o den více (1993)
Veronica Cartwright
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Vetřelec (1979)
Akta X: Jedináček (1999) (video kompilace)
Akta X – Akta 11: Pacient X (1998) (video kompilace)
Timothy Stack
USA
Nejlepší filmy:
Trosečník (2000)
Malý toaster (1987)
Vichry války (1983) (seriál)
Željko Ivanek
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Černý jestřáb sestřelen (2001)
Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)
Dogville (2003)
Mark Harelik
USA
Nejlepší filmy:
Trumbo (2015)
42 (2013)
Labutí princezna (1994)
Raye Birk
USA
Nejlepší filmy:
Bláznivá střela (1988)
Její případ (2005)
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)
Amy Aquino
USA
Nejlepší filmy:
Bílý oleandr (2002)
Pod vlivem úplňku (1987)
Prison Break: The Final Break (2009) (TV film)
James Greene
USA
Nejlepší filmy:
Cesta do zatracení (2002)
Columbo (1971) (seriál)
Uzavřený případ (1988) (TV film)
Peter Michael Goetz
USA
Nejlepší filmy:
Sláva (1989)
Pán velkoměsta (1981)
I Know My First Name Is Steven (1989) (TV film)
Michael Alldredge
USA
Nejlepší filmy:
Zjizvená tvář (1983)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Střílejte na měsíc (1982)
Wren T. Brown
USA
Nejlepší filmy:
Nejtvrdší zápas (1996) (TV film)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Tajemné zlo (1987)
Kathe Mazur
USA
Nejlepší filmy:
Americký sniper (2014)
Gymnastka (2006)
Barbaři za branou (1993) (TV film)
Rosanna Huffman
USA
Nejlepší filmy:
Den poté (1983) (TV film)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Adilah Barnes
Nejlepší filmy:
Základní instinkt (1992)
Erin Brockovich (2000)
Andělé s ocelovým hlasem (2004)
Jeanne Mori
Nejlepší filmy:
Star Trek III: Pátrání po Spockovi (1984)
Skutečný genius (1985)
Barbaři za branou (1993) (TV film)