Dylan Ramsey je sice sympaťák, v životě však příliš štěstí nemá. Jeho restaurace balancuje na pokraji krachu, rozešla se s ním přítelkyně a jediný způsob, jak dokáže trávit volný čas, je hraní pokeru s babičkami z prvního patra. Náhle mu však svítá nová naděje. Do sousedství se přistěhuje krásná Francouzka Lila Dubois a on se do ní okamžitě zamiluje. Má to však menší háček. Jediné, na čem Lile záleží, je její kariéra cellistky v místním filharmonickém orchestru. Navíc ji neustále pronásleduje její bývalý snoubenec René, kterému Dylan zdánlivě nesahá ani po kotníky. Cesta k Lilinu srdci ale přece jen existuje. (oficiální text distributora)

Ryuuhei

Taková průměrná romantická podívaná se sympatickým hlavním hrdinou a vyvrbením, které se dalo vzhledem k zápletce již předem tak nějak odhadnout a vypočítat z ostatních podobných tvoreb stejné pointy. Jinak ale fajn, na chvíli, kdy skutečně není na co kouknout, ideální. ()

Brandon

Trapná komedie. Nudná komedie. David Spade je rádobyvtipnej ubožák......Čtyři hvězdy. Musí všechno dávat smysl? :-) ()

Kaja

Roztomilá komedie o hledání vlastně ani neztraceného pejska. Sophie Marceau a David Spade jsou velmi roztimlý pár, ale jak to tomu přidá jen trošku. ()

AlPacino

Za jednu z nejhoších nočních můr (po shlédnutí tohoto filmu) považuji asi situaci, kdy jdete do kina film a zjistíte, že hlavním hrdinou je trapák, slizoun a pan "jenjájsemtadytenvtipnej". Mám tiím na mysli Davida Spada. Kdo to vůbec je?! Nejhorší na tom všem je, že on má být jedním z hlavních portagonistů nového milostného páru. Humus. Naštěstí jsem film viděl v tv a netáhnul jsem se kvůli němu až do kina, i tak mě ale ta představa děsí. ()

Pavlík

24. 06. 2011 (219.); ztrátu pejska bych určitě zažíval jinak (naše rodina má pejska) a Sophie je opravdu postavově stále mladá ()

Jeremiah

Vážení přátelé, NE ! Tento film mě neoslovil, a to ani svojím příběhem, ani výkonem hlavních představitelů /snad jenom Jake byl obstojný/ a samotný půvab Sophie Marceau to prostě zachránit nemůže. Proč i přesto dávám 2 hvězdičky? Film mě ničím neurazil, byl barevný a o hodně lepší než kdybych koukal na barevnou zeď. ()

El-Barto

Byla to fakt hrůza. Neoriginální a klišovitá. Je na tom vidět, že si Spade psal dialogy sám, snaží se bejt zas tím cool pohodovým a pozitvním chlapíkem, kterej má hlavu větší něž tělo. Ale má jeden problém - je k uzoufání nudnej. ()

Olík

Pokud chcete ve své skromné kuchyňce připravit chutnou čalamádu z ingrediencí jakými jsou léty prověřený francouzský komediální šarm a výřečný dětsky neodolatelný střízlík, musíte se nejprve přesvědčit, zda některá z přísad nezačíná zavánět. Zatím co u, jako vždy kouzelné, Sophie Marceau nemusíme o "čerstvosti" vůbec pochybovat, David Spade působí ve své variaci na mladého M.J.Foxe jako neposkvrněným početím gravidní prvorodička.............a jelikož je jeho postava sympatického majitele restaurace, tak trochu postavou hlavní, padá s ní i celá i bez tak průměrná, osmedesátkamy zavánějící romantická komedie. ()

cerbygerby

Taková obyčejná komedie kde se zoufalec snaží zbalit bohyni, kterých je fakt mnoho, ale tahle je zvláštní jen díky Sophii Marceau :) víc není co dodávat a rozhodně stojí za zkouknutí - 3* a 50% ()

Patrik200s

Fajn komédia v hlavnej úlohe s Davidom Spadeom. Dobré na zhliadnutie počas nudného nedeľného odpoludnia. Odporúčam pre klasikov môjho razenia. ()

KdG

Klasická romantická komedie, rozměj pár solidních vtípků, trocha té klišovité romantiky a happyend. Sophie Marceau je fakt kočka a tak jsem se koukal až do konce. ;-) ()

dogma97

Největší překážkou vyšší kvality je výběr představitele hlavní role - prťavý slizounek David Spade, postrádající jakékoli charisma či špetku talentu, filmu vyloženě škodí. Ovšem ani scénář není žádné veledílo. ()

Cortyx

Film mě zaujmul svojí lekhostí,nadsázkou na život. Celý film má volnější tempo,ale scéna skoro na konci kdy David Spade rozproudí zábavu na konci úžasným vystoupením písní od Neila Diamonda .Za mě 45% za konečnou scénu a celkový dojem. ()

j_design

Film je hrůza.... jediné co je na něm hezké je nádherná Sophia Marceau! Ten malý blonďáček je ale příšerný herec.... ()