Film vypráví příběh zprvu zcela nenápadného mladého muže Oskara (Kryštof Hádek), který se v podstatě ničím nevymyká svému okolí – má rád počítače a kamarádku své sestry, dívku Lucii. Tu ovšem jenom zbožně pozoruje dalekohledem z okna na půdě. Jinak podstupuje všechno jako každý jiný běžný student, utkává se se svým profesorem (ve filmu se jmenuje Smrtka a neodolatelně ho hraje Petr Čtvrtníček), má problémy s vlastní sestrou a s rodiči. Oskar má kamaráda Filipa, který se přece jenom o něco víc vyzná. Po jednom z večírků se hrdina rozhodne radikálně změnit svůj životní styl. Koupí si nové oblečení, chodí do fit centra, svých znalostí v oblasti počítačů využívá k různým podnikatelským aktivitám. Díky nim se seznamuje s mnoha atraktivními ženami, které okouzluje víc, než jako počítačový "expert", svým mládím a nezkušeností... (Česká televize)

huriccan

Jestli to tvůrci myslí vážně, jakože tady máte nový film- pak jsou silně netalentovaní, ale jestli si děljí srandu, ve smyslu jakože dívejte se na co ti tupci jsou ochotní jít do kina-pak to beru, fakt mě dostali... Jsem si myslel, dobrý, tak mi není dvacet, těmhle fórům už prostě nerozumím, jenže on se v tom kině nesmál skoro nikdo. Naštěstí někoho napadlo, strčit tam Čtvrtňu coby prof. Smrtku a ten osamělej jezdec vytáhl film ze samotného dna. ()

OnCal

Film mne velice příjemně překvapil, neboť dokázal realizovat takovýto žánr bez hloupě nechutných scén a dialogů. Překvapení se konalo i po technické stránce - CinemaScope jsem naposledy viděl u Tmavomodrého světa a za DD5.1 zvuk tohoto filmu by se nemusel stydět leckterý hollywoodský trhák. Trošku znepokojující jenom byla malá hloubka ostrosti. Celkové hodnocení: Obsah ****, Herecké výkony *** (Hádek ****), Technická stránka ***** ()

Mic-hal

Mozna sem ovlivnenej tim ze jsem v podstate z oboru ale ja se 90 minut skvele bavil. Tenhle film neni ani tolik o hlaskach ale spis o situacnim humoru. a Ctvrtnicek je proste skvelej i kdyz si ho behem filmu moc neuzijete ()

omnihash

Film pro lidi z oboru. Podobnou střední sem absolvoval taky, takže sem pochopil. Celkově pohled do života lidí kolem počítačů nic víc, nic míň. Popoïsy osobností a jejich změn mě opravdu bavily, protože osobně dost podobnejch lidí znám. Ale chápu, že pro člověka, kterej se nezabejvá programováním bude tak 90% filmu naprosto o ničem ()

Lady_Q.E odpad!

S veškerým sebezapřením jsem vydržela sledovat tohle trapné cosi, co asi měla být komedie. Nečekala jsem nic extra, počítala jsem i s tím, že mozek si dá oraz, ale tento počin uráží i inteligenci děcek z prvního stupně základky. Při sledování se mi neustále honilo hlavou "Co to má sakra bejt???!!!" střídavě s "Jak to může někdo vůbec stvořil a mít tu drznost prezentovat na veřejnosti?". Never more! ()

xhonza5 odpad!

České ručičky nejsou v oblasti filmů a seriálů moc silné. V tomto filmu to není výjimkou, což mi dalo na výběr pouze z jednoho hodnocení. Pokud přemýšlíte, že si s přáteli nebo s rodinou shlédnete tento film, dejte ruce okamžitě pryč a vytáhněte deskovou hru. Budete se zaručeně lépe bavit, jenom nepodvádět. ;) ()

wrzec odpad!

Karel Coma byl asi trošku v kóma a zbytek jeho party pravděpodobně ožralí, že společně zplodili tento debilní počin. Trapnost a amatérismus bující z každého záběru, debilita dialogů a o hercích nebo spíše ochotníků ani nemluvě! Nedoporučuji psychicky těkavým jedincům, tohle je může rozlítit k rozbití televize, nebo dvd přehrávače, v nejlepším případě rozlomením vypáleného disku vejpůl, protože koupit si tohle na originálu, nebo jít na to do konce do kina, je na solidní srdeční zástavu, s vrácením peněz a doživotním odškodném! Tohle je další masivní hřebík do rakve českého filmu! ()

Houbos odpad!

Po prvních deset minut jsem se nepřetržitě smál. Zpravidla neuvěřitelně debilnímu scénáři a mimořádně tragickým výkonům. Přesněji jsem se smál všemu až na momenty kdy bylo zamýšleno abych se pousmál. V Expertech byly namícháni neherci, velmi špatní, zdráhám se říct profesionální, herci a pár špatně vedených herců. Scénář je pozoruhodný, příběh se pravděpodobně odehrává ve skutečném světě dněška. Píšu pravděpodobně, protože mi není známo jaké psychotropní látky si scénárista dopřává. Zasloužený odpad! (Vzhledem k žánru pochvalné hodnocení, no ne?) V rámci odpadu řádově lepší než například Bobule, ze kterých není ani zábavné si utahovat. Mimochodem musím pochválit vynikající {oprava: vpřítomný} product placement. Horší: Gympl ()

ajlonka

Kryštofa Hádka mám ráda, snad jen kvůli němu jsem ten film vydržela do konce, taky jemu patří ta jedna hvězdička. Povedený film skutečně vypadá jinak. ()

martpolak

Mám rád, když jsem jediným, kdo hodnotí film opačně k valnému mínění. : ) Nicméně Experti jsou podle mě výborným filmem se špatnou zápletkou. Filmové zpracování bylo nadprůměrné, spousta střihů, rozdělených obrazovek, které se hodily a sedly scénám. Celý film je výborným odreagováním s mnoha vtipnými momenty. Vážnější scény byly nutností, která byla vcelku kvalitně odbyta a zábava mohla pokračovat dále. ()

B.e.r.n.y

Nepřišlo mi, že by to bylo až tak tragické, jak to tady někteří tvrdí. Alespoň první polovina filmu rozhodně ne. Vyobrazení radikální proměny z průměrného studenta do cílevědomého a svědomitého člověka mne zaujalo. Nicméně nebýt Čtvrtníčka, hodnotil bych o hvězdu méně. Ku prospěchu lze přičíst i zpracování scén a střih. Bohužel druhá polovina filmu se mi zdála dost zbytečná a o ničem. Konec to též moc nezachránil. Takže s čistým svědomím dávám 40%. ()

Spike86

Dobrá hudba, příjemný Hádek, ale jinak to je o ničem a povedené vtipné momenty lze spočítat na prstech jedné ruky. 30% ()

teseth odpad!

No co dodat. Trapárna, která se pokouší v mnoha ohledech kopírovat americký styl komedií, ale to naráží v každém ohledu na českou neschopnost napsat alespoň trochu kvalitní komediální scénář. Hezké slečny, Hádek a trapná hvězdička Foret to prostě nezachrání. ()

harmonikar

Tento film som si pozrel hlavne kvôli Kryštofovi Hádekovi,ktorý patrí medzi mojich najobľúbenejších českých hercov.On osobne ma vôbec nesklamal.Od tých protagonistov súťaže Česko hledá Superstár som toho ani veľa neočakával.Naopak Roman Holý ma sklamal.Očakával som od neho o niečo lepšiu muziku pretože jeho tvorba v skupine Monkey Business sa mi celkom páči.Napriek tomu bola hudba asi tou najlepšou zložkou tejto trochu trápnej komédie. ()

Peabody odpad!

Ten film je špatný, mne spíše zajímá vznik a okolnosti, ale nikdy jsem se na to Pavla Melounka nezeptal. To byla docela zvláštní postava, vcelku zajímavý a neortodoxní novinář v Zemědělských novinách, pohyboval se kolem filmu, napsal několik knížek, které byly jako on, dobrá až intimní znalost filmového prostředí, zajímavé postřehy, bez koncepce, nedodělané, prostě stylem - a šup už dál - a velmi osobně ovlivněné a místy neobjektivní hodnocení. Pak "objevil" Karla Janáka a nechal ho natočit v produkci své firmy Whisconti Snowboarďáky, přičemž nápad to byl, pokud vím, Karla Janáka, Nesehnal ale dost peněz a na filmu je to místy znát, si asi myslel, že udělá další objev a nechal natočit první (a poslední) celovečerák Karla Comu, který předtím udělal několik kraťasů, některé i dosáhly na ceny. Nevím, jestli to byl jako pan Drha i Melounkův přítel stejného náboženství (když si přečtete Drhovu adoraci od Pavla Melounka v knize o Čeští filmaři, něžní barbaři, pochopíte), ale dopadlo to prostě hrozně. Pochopitelně pan režisér už peníze na další film nesehnal, Karel Janák už své další filmy točil v jiné produkci a Whisconti úspěch rozměrů Snowboardáků taky nezopakovalo. No a pak Pavel Melounek brzo, v 53 letech zemřel.. ()

Paleček

Z filmu se mi neudělalo fyzicky nevolno, jako se mi udělalo z Krokodýlů, ale stejně jsem se hrozně nudil. Jenom sled tu více tu méně vtipných skečů. Něco mezi Kamarády (ten českej seriál), Básníky a Kluky, co to chtěj taky a pořád, přičemž všechny tyto dílka jsou mnohem mnohem lepší než Experti. Když už jsme u toho srovnávání, tak rozdíl mezi humorem Krokodýlů a Expertů je asi jako rozdíl mezi humorem, který produkuje Nova a humorem, který produkuje ČT. Vyberte si. ()