Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  **

  Už druhý díl naznačil, jak sestupnou tendenci tahle série má. Jednička všem vyprášila kožich, ale na Shrek the Third oceňuju tak maximálně místy lepší animaci (zlobří miminka se skutečně povedla), modelace exteriérů i interiérů si zaslouží pochvalu. Vtipných momentů je pramálo, nesmyslných zase pohříchu, gagy obstarávají spíše vedlejší postavy, chybí nosnější příběh a minuty přibývají a stále nic zásadního nepřichází a divák se začíná nezvykle vrtět a sledovat hodinky a.. Totální K.O.(28.7.2007)

 • playboxguest
  **

  Tenhle film mi připomíná dobu, kdy byl Disney na pokraji svých sil a Pixar s Dreamworksem se ani nemuseli namáhat, aby ho vyřadili ze hry. Dobu, kdy Disney neprodukoval nic jiného, než béčková pokračování starých klasik a myslel si, že mu to projde. A nešlo o to, že Disney se snažil zachovat 2D klasiku, zatímco ostatní studia chrlila jak sedmihlavý drak jedno 3Dčko za druhým, šlo o to, že Disney prostě vykrádal sám sebe, aniž by se alespoň trochu snažil o trochu invence a myslel si, že mu to projde. A tentokrát si to samé myslel nepoučený Dreamworks a natočil totálně uzývanou vykrádačku sama sebe.(9.1.2011)

 • Sobis87
  **

  Peníze, peníze, peníze...jen proto vznikl třetí Shrek a je vidět, že tvůrci mysleli hlavně na ně a zapomněli na to, že s takovým scénářem, který měli po ruce, své oblíbené dojné krávy akorát zesměšní a zprotiví všem divákům, co mají dobrý vkus. Promyšlené vtípky a jemné pomrkávání na diváka nahradila hromada infantilních a trapných fórů. Ostuda. O dalších dílech snad ani nehci slyšet.(21.1.2008)

 • DaViD´82
  ***

  Jednoznačné zklamání. Shrek Třetí není sice vyloženě špatné dílo, jen je děsivě průměrné až nezajímavé. Andrew Adamson schází více než by se slušelo. Nejhorší na tom je, že i tento díl má ohromný potenciál. Co vtípků a humoru se dalo vytěžit z vynikajícího nápadu spolčení těch "zlých" postaviček z pohádek proti těm "dobrým". Závěrečný nápad s divadelním představením si přímo říkal o nášup citací... Jenže kde nic tu nic. Odkazů je zde jak šafránu a humor zmizel docela. Zbylo pár rádoby vtipných situačních gagů, ale je jich naprosté minimum. Ne že by zde humor nefungoval, on se o něj ani nikdo nepokouší. Čestnou výjimkou je Perníkový mužíček. Jediné dvě fungující scény v celém filmu má na svědomí právě on. Hraje se na to, že davům bude stačit návrat starých známých. Shrek se tedy postavil do řady průměrných rodinných animáků, proti kterým se v jedničce tak úspěšně vyprofiloval. Nyní již dospělým nenabízí nic krom další z nekonečné řady barevných žvatlaček pro nejmenší děcka.(20.6.2007)

 • klerik
  ****

  Dlho som to odkladal, kým sa sa odvážil... Tretí Shrek už pramálo stojí na scenáristickom humore a tvorcovia priveľa ťažia z padania, kĺzania, ničenia... nabušeného soundtracku. Decká v kine sa rehotali, no ja som začiatok skôr pretrpel. Potom sa to zlepšilo, dokonca ma nápad so školským prostredím okúzlil. Napokon som sa bavil aj napriek nechutnostiam (na ktoré doplatili aj Shrekove Vianoce) či prílišnej zahľadenosti do vlastnej veľkoleposti. Shrek, podobne ako PIRÁTI KRIBIKU 3 povymetal zo svojho už tak dosť využitého univerza všetko, čo mohol, až to hraničilo s hyenizmom, ale pokiaľ máte okolo seba kulisú chichúňajúcich sa detí, može byť... aj napriek tomu, že to moc detský film nie je...(19.8.2008)

 • - Kouzelník Merlin, kterému propůjčil hlas Eric Idle, prohlásil, že byl mimo jiné poslán hledat i smysl života, v originále „The Meaning of Life“. Stejný název nese celovečerní film Monty Pythonův smysl života (1983) humoristické skupiny Monty Python's Flying Circus, které byl Idle členem. (p3tris)

 • - Animák za 160 milionů trhl na prvním místě amerického žebříčku (18. – 20. 5. 2007) 121,6 mil. dolarů, čímž se stal nejúspěšnější animovanou premiérou a získal třetí nejlepší víkend historie. Předběhly ho jen další trojky, Spider-Man 3 (151,1 mil.) a Piráti z Karibiku (135,6 mil.). Celkový výdělek se vyšplhal na 321 milionů a tím se snímek stal druhým nejúspěšnějším v sérii. Jednička z roku 2001 vydělala 267,6 milionu a dvojka v roce 2004 neskutečných 441,2 mil. dolarů. (imro)

 • - Úspěch celé série podnítil i vznik muzikálové verze, která by měla mít premiéru příští rok. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace