Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  **

  „Toto mal byť MÔJ šťastný koniec!“ – „Musíš si ho nájsť niekde inde.“ Tak Spielberg už scenáristov platí aj za to, že Perník vyserie ružový bonbón. No že ha-ha-ha! Na prvom SHREKOVI som bol - na rozdiel od jeho akožefanúšikov - v roku 2001 v kine a bola to bomba. Dvojku som si nechal na video a hoci jej dávam 80%, moment prekvapenia bol fuč (viac akcie, viac postáv, zamotanejší dej). Trojku som si už nechal už rovno na televíziu a dobre som urobil. Za prvé, postavy sú nesympatické. Od princa Krasoňa (ktorý svojou prítomnosťou ničil už relatívne vysoký kredit dvojky) po Artuša pardon Artieho (ha-ha-ha!). Tentokrát sú ale nesympatickí už i Shrek a Fiona. A zápletka stojí za prd. Zhrdený Krasoň navštívi krčmu s asi dvadsiatimi zápornými figúrkami a dostane ich na svoju stranu - ovládnuť kráľovstvo dvojminútovou akčnou scénou (kráľovstvo, ktoré MUSÍ mať stovky vojakov), aby sa stal novým kráľom a na konci usporiadal divadelnú hru. ČOŽE!? Kto im to vymýšľa a prečo ho ešte púšťajú do areálu? Situáciu ako-tak zachraňuje štipka slušnej akcie (dvestokilová zelená Fiona robí karate, ha-ha-ha!) a vedľajšie postavičky (Oslík začína byť otravný a Kocúr v čižmách Antonia Banderasa stratil charizmu, takže sa predvedie aspoň „to drevo“ Pinokio, veľmi zložito odpovedajúci na veľmi jednoduché otázky, lebo všetci vedia, že ak bude klamať, narastie mu nos). DreamWorks a Shrek sa utopili v trápnych pop-kultúrnych odkazoch (Artuš: „Hastalavista, bejby, som kráľ sveta!“, ha-ha-ha!). Z niečoho, čo bolo kedysi kúzelné, rozkošné, šikovné a originálne, sa stal otravný škaredý mutant, ktorého ďalšie časti sa nakrúcajú len aby štúdio zarobilo na plyšákoch.(13.1.2010)

 • Isherwood
  odpad!

  Koncentrát trapnosti a ubohosti se potkali ve vlezlé taškařici, která svou odporností trumfuje i rodinné tajtrlíkování s dětmi a zvířátky z Disneyho produkce. Děti se zřejmě budou smát a tleskat, ale pop-kulturních narážek chtivý divák zapláče jako nikdy. Z milovaných postaviček jsou loseři, které litujete za to, že během redendrování neměli k dispozici scénář k přečtení - po tomhle by do toho nešli ani za rekordní finanční nabídky. Zároveň bych chtěl vědět, kdo zpronevěřil rozpočet ve výši 160 mil. dolarů, na filmu to totiž vidět není ani omylem.(11.10.2007)

 • Rosaviva
  ***

  Ale tak, nebylo to zas tak hrozný. Samozřejmě, že je o mnoho horší než předchozí 2 filmy, ale i přesto jsem se tam párkrát zasmála, co mě fakt dostalo byla ta chůva "Dej sem dítě!" :D) a Růža usínající při každé příležitosti taky nebyla špatná. Dívat se na to dá, občas se u toho zasmějete, občas se chvíli nudíte, ale myslim, že 3* budou dostačující.(15.11.2009)

 • Sobis87
  **

  Peníze, peníze, peníze...jen proto vznikl třetí Shrek a je vidět, že tvůrci mysleli hlavně na ně a zapomněli na to, že s takovým scénářem, který měli po ruce, své oblíbené dojné krávy akorát zesměšní a zprotiví všem divákům, co mají dobrý vkus. Promyšlené vtípky a jemné pomrkávání na diváka nahradila hromada infantilních a trapných fórů. Ostuda. O dalších dílech snad ani nehci slyšet.(21.1.2008)

 • flanker.27
  *

  Do třetice všeho zlého, chtělo by se říct. Třikrát jsem se zasmál, třikrát znechuceně přimhouřil oči. Zbytek je vata, omílání již vyzkoušeného, jen provedeného neskonale hůř. Kde je ta svěžest prvního a trefnost druhého dílu. Spousta tlachání jak v Troškárnách, ubohé pokusy o humor spočívající především v prdění, zvracení , padání a vlně opravdu ne příliš roztomilých Shrekátek. Odhodlával jsem se tři týdny se podívat, tak dlouho trvala předoperační příprava, díky tomu pacient zákrok přežil, ale znova se pod kudlu nevydá.(23.2.2008)

 • - Do kin kopie filmu rozváželi pod názvem „Stone“. (imro)

 • - Úspěch celé série podnítil i vznik muzikálové verze, která by měla mít premiéru příští rok. (imro)

 • - Film zvítězil na People' s Choice 2008 v kategorii nejoblíbenější rodinný film. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace