Pod povrchem

• USA Beneath (více)

Šestica priateľov Kitty, Matt, Simon, Zeke, Deb a Johnny sa vydala na výlet do prírody, presnejšie povedané, k Čiernemu jazeru. Tam nasadnú na malú loďku a odrazia sa od brehu. Stane sa však to, čo nik z nich nečakal; ostanú visieť v strede jazera obklopení masami vody, v ktorých na nich číha obrovská ľudožravá ryba. Pri jej neustálych útokoch postupne prichádzajú nielen o veslá, ale aj nervy. Ak niečo nespravia, prídu aj o to najcennejšie čo majú: o život. (beso74)

Smashed

Ta ryba byla udělaná daleko líp, než jsem očekávala. Žádná počítačová sračka, jak to u podobnejch filmů bývá zvykem. A celkově se jedná o docela dobrý dílko, kde je krásně vidět, že v nouzi jede každej na sebe... ()

haasha odpad!

Nechápu, proč něco takového vzniklo. Asi se někdo na střední filmové škole nudil a řekl si, že o velkou přestávku natočí "horor" v dědině na jezeře. Masožravou rybu jim k tomu vyrobili děti ze sousední školky. ()

Mark1983

To je takový slabší hororový odvar pro zcela nenáročné diváky, jenž si film užijí přinejmenším relaxačně během nedělního odpoledne, když venku prší a ani nemají nic na plánu. Ovšem, co se týče mě, tak i když se nepovažuju za náročného diváka, ač se mi mnohdy líbí i průměry, u nichž jiní tvrdí, že jsou nudné a nesofistikované, ale tenhle snímek je pro mě nanejvýš na jedno kouknutí, ač monstra, jenž při prvním pohledu je poznat, že jsou umělá, mě moc neberou. ()

Martin29

Prosil bych do žánru připsat komedie jelikož tak dlouho jsem se zasmál naposledy u Zombeavers. 6 kámošů z toho 4 kluci a 2 holky (5 z nich má iq houpacího koně) si jedou po škole zajet na loďce kdesi na jezero. V jezeře podle mýtů žije obří lidožravá ryba tak tam dojedou a zjistí, že mýty nelžou. Postupně tam plave a požírá jednoho po druhém oni mezi tím řeší postupně to, že nemůžou umřít jelikož z nich bude dobrá zpěvačka a dobrý režisér a později to s kým vším spala jedna z holek. Celé to končí ve stylu já to přežil, ale víš jsi prachatý hajzl takže chcípneš. Ryba vypadá příšerně po trikové stránce tak hrozně, že megapiraňě v filmu Megapiraňa od Asylumu jsou proti ní na oskara a herci kromě toho indiána jsou příšerní a to dokonce tak moc, že člověk začne fandit té rybě. 40 procent za to, že jsem se zasmál nejvíce u scény kdy 3 lidi dokážou utáhnout loďku s motorem a taky tomu, když do ryby zatínaly valašku a myslely si , že ji tím zabijou. Jinak ani gore nečekejte jedna ukousnutá ruka horor nedělá ()

DyingAngel

Stupídne dialógy a ešte stupídnejšie správanie hlavných aktérov ma donútili vypnúť film v polovici. Rybička pekná, ale to je asi všetko... ()

Nikol45 odpad!

Bože co jsem si to zase pustila. To, že američtí studentíci jsou vypatlaný na to už jsem si zvykla z jiných hororů, ale co ta ryba proboha a vůbec byla to blbost. Už nikdy více ()