Sympatický mladík Melvin Smiley (Mark Wahlberg) působí na první pohled nesmělým dojmem, nicméně na živobytí si vydělává jako nájemný zabiják. Pro dobré profesionály je práce stále dost a i když je velmi dobře placená, musí Melvin z finančních důvodů brát vedle seriózních zakázek i menší melouchy. Proč? Jeho krásná snoubenka potřebuje peníze, jeho krásná milenka potřebuje peníze, každý potřebuje peníze. Kdo chce snadno přijít k balíku, může přijít za dobrákem Smileyem a prostě ho o něj požádat. Melvin se totiž nedokáže smířit s představou, že by ho někdo neměl rád a tak se lidem snaží za každou cenu vyhovět. Z těchto důvodů se také připojil k menší akci svého kolegy Cisca (Lou Diamond Phillips), který naplánoval únos dcerky japonského šéfa hollywoodského studia. Nikdo nepochybuje o hladkém průběhu standardní akce, ovšem dokonalý plán bere za své ve chvíli, kdy se zdrcený otec obrátí s žádostí o pomoc na svého přítele, který je kmotrem unesené dívky. A co čert nechtěl, je také mafiánským bossem, který si pravidelně najímá Melvinovu zabijáckou partu. Konsternovaný Cisco je pověřen tím, aby vypátral a zlikvidoval únosce, tedy vlastně sám sebe. Jak se dostat ze zapeklité situace? Což takhle hodit všechno na dobráka Melvina... (oficiální text distributora)

Fakipics

Nádherná, přehnaně svižná momentka pro neandrtálské líné zadnice, co mají rádi akční střih, pevnou řiť, japonské, jebavé oči a King Konga. Wahlberg ohromil svou rolí, jakožto citlivý nájemný zabiják se svědomím v konečníku, vypadal daleko víc přirozeně oproti filmům, které jsem s ním viděl naposled. Zápletka jednoduchá, přímá, zábavná, jo a používám stejné posilovací zařízení jako ten černý pán, zákazník měsíce. ()

JohnSmith

Akční nářez s californskejma šampónkama.Děj je sice téměř nulovej,ale akce a hlášky jsou vynikající.Hlavně musíme vrátit tu kazetu s King Kongem ()

BuryGol

Takhle zkombinovat akčňák a komedii, to je teda něco. Nájemnej profi zabiják co má pocit méněcennosti a je podpantoflák jak prase? No to mi ho teda vyndej! Parádní devadesátiminutovka s Markem Wahlbergem v hlavní roli, pro kerýho je rozřezání a vyčištění člověka jako pro nás papírování. ()

HomeAlone

Velmi zaujimava akcna komedia s maximalne sviznym tempom , ktoru som pri jej vzniku zboznoval a vedel ju pozerat stale dokonala . Dnes ju este stale radim medzi tie nadpriemerne filmy kombinujuce akciu s humorom . Hodnotenie - 80% ()

Braddy

Bavil jsem se skvěle, Mark Wahlberg byl sladkej i drsnej zároveň a místama mi ho bylo fakt líto,jak s ním všichni zametali. Scéna se psem a svázanou japonkou byla super a stejně tak výstup Eliota Goulda:-) ()

vincent

Nekačakal som od toho skoro vôbec nič a nakoniec som dostal riadnu dávku srandy. Vždy, keď som sa zasmial, tak ma napadlo, že to bolo asi poslednýkrát. Ale nebolo. Smial som sa od začiatku do konca. Škoda, že ten film nie je taký známy ako napríklad Zbal prachy a vypadni! nakoľko sa mi zdá (možno menej vizuálne premakaný ale) omnoho vtipnejší! ()

sedm.1

2 shlédnutí srpen 2013 - Big Hit je paradox jak kráva. Přestože jde totiž o totálně ujetou podívanou, kde zápletka nerespektuje svou šíleností absolutně žádné mantinely, kde se všechny postavy a vlastně i jejich herečtí představitelé chovají buď jako naprostý retardi nebo jako hovada utržený ze řetězu, kde akce je tak nesoudná a praštěná až je to k neuvěření, tak i přesto všechno je celá tahle asurdita zároveň i tak nehorázně zábavná, našláplá a lahůdková, že se snad u ní nelze ani nebavit a ten paradox spočívá v tom, že většina takovýchto filmů se s těmito ingrediencemi vždy nakonec utápí ve vlastní trapnosti a nefunkčnosti, což ovšem neni případ právě Big Hitu, neboť přestože jde totiž o extra koninu, tak je celý film doslova až po hrdlo napumpovanej testosteronem a adrenalinem, kde neni ani vteřina času na oddech, protože je to jednoduše po celou dobu jízda s plynem na podlaze, kde se náramě působivě prolíná perfektně choreograficky zvládnutá akce s funkčním humorem a vlastně i tak trochu milostnou vsuvkou 8D a vše to i přes onu zmiňovanou tvůrčí nesoudnost náramně ladí a baví. Big Hit je tak zkrátka hodně nenáročná blbůstka se začínajícím Markem Wahlbergem a excelujícím Lou Diamond Phillipsem a přesně tomuto typu filmu se kdykoliv poddám, protože mi vždy na 200% dobije energii a šťávu. /////////////////////////Super akční jízda,nenáročná,vtipná,nadupaná,hodně,hodně moc se mi to líbilo.Ten film má neuvěřitelné tempo. DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!! ()

BMAJTZ

Mark Wahlberg jako ujetý nájemný zabiják. Proč ne. Tahe akčňárna se vážně moc nebere a jako taková je ulítlá až na půdu. v každém případě ušlo to. ()

vaja

Oddychová komedie s neotřelými akčními záběry, dobrou zápletkou a ukázkovým předvedením rčení: když je něco "velká haluz". Navíc, kdo by řekl, že nadívání kuřete může být tak erotické... :) ()

Seti

Překvapivě docela zábavná blbinka. Zelenáč Mark Wahlberg se nesnaží o Oscara (nebo Malinu) a naivního jelimana mu není těžké uvěřit. Akce svižná s devadesátkovým feelingem, několik vtipných momentů, všeho všudy příjemná akční oddychovka. ()

iXtr3m3

Celkom slušná uletená akčná komédia s viac než dobrým obsadením od hlavných úloh až po tie vedľajšie. Na druhú stranu to nie je nič, čo by si človek musel raz za čas zopakovať. ()

wosho

Pro milovníky akčních komedií hotové hody. Scénář narvaný humorem a akcí. Scény z rodiného oběda(Elliot Gould je tady dokonalý), či ve vidopujčovně mají neskutečnně kultovní potenciál. Navíc celý film má dobře udělané akční scény, s perfektním mixem přijatelné brutality a nadsázky (to platí hlavně u úvodní akce nájemných vrahů). Navíc vrah-dobrák až na kost co ho každý obírá až na kost v podáni mladého Marka Wahlberga je sympaťák a držet mu palce jde samo. A ta mladá Japonka.....olaláááá. Vřele doporučuji. ()

Frakira

Vydržela jsem to do půlky...Nepřišlo mi to ani moc vtipný, ani moc svižný...jediné co snad stojí za zmínku je L. D. Phillips ()

ti88na

Je to také blbé až je to dobré, ale len dobré zdôrazňujem. Jednohubka na jedno pozretie, kde som miestami nevedela či sa mám smiať alebo plakať na tou prostotou, rozhodne to však nebola nuda. Nezničiteľný Lou Diamond Phillips pobavil rovnako aj sympatický Mark Wahlberg. ()