Mladá včela jménem Barry se nechce bezmyšlenkovitě zapojit do pracovního procesu. Když vylétne z úlu a rozhlédne se po světě, zamiluje se do sympatické květinářky Vanessy. S její pomocí zažaluje u soudu lidské firmy za vykořisťování, ale po vyhraném procesu musí napravit důsledky obousečného vítězství. (HBO Europe)

Ridick

pan vcielka je diskutabilny animak...dejom nijako obzvlast nevycnieva, obsahuje plno klise a ziadnu vynimocnu animaciu...no na druhej strane je velmi naucny (ako aj einstainov vyrok: " den kedy zomrie posledna vcela, zahynie aj ludstvo"), a aj vtipny aj ked nie tak ako pixarovky...no co uz mam robit v tejto dobe presytenej animakov? musim dat 4*, lebo predsa len trosku vycnieva..:) ()

JJ.Gibson

Když se to vezme kolem a kolem, má Bee Movie docela zajímavý námět. Včelky umí mluvit s lidmi a chtějí je zažalovat za krádež medu. Mně to přijde jako dobrý nápad. Animace se mi taktéž líbí. Ale co zde naprosto chybí, je humor!!!! Za celý film jsem se ani jednou nezasmál, protože prostě nebylo čemu!!! A když si uvědomíme, že dnešní animáky vypadají vesměs dobře, příběhy někdy super někdy ne, humor většinou (60:40) ano. Tak Bee Movie nemá moc s čím konkurovat... ()

Pierre

(VÍKEND BYL SKVĚLEJ, PODZIMNÍ PRÁZDNINY NA KRKU, RÁD SI ODPOČINU OD SEZENÍ V LAVICI, ALE OČEKÁVÁNÍ VŠELIJAKÝ, NÉLI-MIZERNÝ. NO JO, NĚJAK JSEM SE ROZUMNĚ VYSPAL DO OBĚDA DOKUD TO JDE..A HELE, PAN VČELKA NA DÉČKU! HAHA, TO MĚ DOBŘE ODREAGOVALO. A JDE SE ZASE HRÁT NA KRITIKA.)  Upozornit na kšeftování nás lidí s medem? Jako takové téma by mě opravdu nenapadlo, ale vlastně proč ne?  Je svým způsobem neotřelé (NEASI)  Notabene v animovaném rodinném žánru. Ale tady jsou na animák neotřelé i jiné věci. Milé děti, včely,  dospívající, věčně infantilní jedinci a trpětliví rodiče (JINÉ DIVÁCKÉ SKUPINY UŽ MĚ TADY NENAPADAJÍ. MIMOCHODEM, VŽDYŤ JÁ PATŘÍM DO VŠECH KROMĚ VČEL A RODIČŮ. ), uvidíte piloty upadající do bezvědomí, náznaky milostného  vztahu  mezi včelou a ženou pokus o likvidaci včely plamenem,  podezíraní, že včela je robot, hudebnika Stinga  likvidaci Medvídka Pů (CHUDÁK PRASÁTKO) ,atd.  Tento animák nikdy nepatřil k mým favoritům, ale jako menšímu se mi třeba líbilo  hezké včelí centrum v úvodu (VŽDYŤ SIS Z TOHO NIC NEPAMATOVAL)  a dneska mi v něčem připadala zábavá ta   směsice bizárností. Notabene když se ke sledování přidal brácha, který z té bizárnosti měl permamentní výtlem. Kdybych neměl chvilkového  parťáka, tak je asi tento komentář dost krátky, možná ani nevznikne nebo během deseti minut na nějákýho Včelku zapomenu. Ale bizár může být někdy fakt  fajn, notabene ve více lidech. Pana Včelku bych sice moc nedoporučil jako vyloženě dětský film (i když třeba první půlhodina bude pro děti pěkná), ale spíše pokud se chcete vysmát něčemu výstřednímu s lidmi naladěnými na stejně bizární styl humoru. Až se  jednou (mimo svého bráchu) s dalšími podobnými lidmi setkám, možná zažiju s Panem včelkou ještě celkem zábavný večer a rád se na něj podívám znovu. Možná je tohle další případ, kdy bych měl zapomenout na nějaké další dojmy, uvědomit si, že to je prča, udělat si z prčy prčů, dát z aprílu (JE ŘÍJEN, VOLE) vysoké hodnocení,  a jít dál. Ono by to sem fakt sedlo.  Ale k úplnému stoprocentnímu guity pleasure tomu ještě něco  chybí (PROČ NAD TÍM  TAK PŘEMÝŠLLÍM?) Sice jsem se celkem bavil, ale pokud se díváte sám, musí to být nuda (PROČ NAD TÍM POŘÁD TAK PŘEMÝŠLÍM? Pokud  by Václav Moravec ale udělal duel Včelka Mája vs. Pan včelka  (jdu mu napsat), dal bych i zamýšlenou čtvrtou hvězdu. A to už myslím stačilo. Když pan Včelka poprvé vypadl mrazilo mi v zádech, je to občas sranda, ale ne na skoro  třičetiřádkovou referenci (HLAVNĚ ABY TO PO MĚ NEPŘEPOČÍTAVALI,.) Jak jsem se sem vlastně vůbec dostal? Vy radši užívejte podzimních prázdnin. A nezapomeňte:  VYSAJTE TY KATKY AŽ DO DNA!!! Ale nejdůležitější je bejt volnej jako vosa!  (TEĎ JSI MĚL V TELEVIZI VČELKU....A BACHA, V SOBOTU MÁŠ STARDANCE....DODATEk PO SOBOTĚ: BYLO TO SUPER...TEĎ BYCH SE MOHL JÍT PROJÍT. ALE JO, SVĚT JE PARÁDNÍ, JAK ZPÍVÁ KAŠPÁREK V ROHLÍKU.)  ()

Her0.89

Tak toto mě velice mile překvapilo. Nemělo to sice žádný našlapaný příběh, ale ty ty hlášky..... U žádného animáče jsem se takhle s chutí nezasmál. Sice jsem se neválel smíchy, ale jak jsem už řekl, film mě bavil. Nejmenší tento humor asi neocení, protože je určený spíše pro starší ( ti co znají Stinga :-) ), ale i tak se to bude určitě líbit. Co dodat, prostě BLACK AND YELLOW. ()

Makky

Je pravda, že som zo začiatku nebol príliš naladený na pohodovú rozprávočku. Zhruba po 15 minútach som dokonca rozmýšlal, že to vypnem. Ale som rád, že som tak neurobil. Milené včielky mi zlepšili náladu a nakoniec som mal super pocit. Toto je klasická, miestami trošku detská, nenáročná rozprávka, ktorá musí pobaviť každého. Bol som príjemne prekvapený ()

SarumanKo

Ďalší z animovaných výplachov pre tých najmenších. A úprimne povedané, veľmi milo som sa prekvapil. Kvalitného humoru je síce pomenej, a obstarávajú ho výlučne nápady tvorcov, tých je ale strašne veľa. Práve nálož nápadov a príjemná atmosféra robia z Pána Včielku milú a prepracovanú záležitosť. Animácia sadne okrem detičiek asi málokomu, ale dá sa na to pozerať a celkovo to výborne zabaví. (70%) ()

kaylin

Když jsme na tom byli s přítelkyní v kině, tak jsme si to docela užili, smáli jsme se a něco nám v hlavě zůstalo. Když jsem měl ale snímek zhlédnout podruhé, nějak jsem si říkal, proč vlastně? Ale jo, pořád je vidět, že to je pěkně promyšlené, hlavně ten včelí svět, no a navíc jsou tu dobré vtipy a snaží se to o nějaké to poselství. Stále příjemné. ()

scroochy

Jerry Seinfeld umí a bez něj by Bee Movie stálo jistojistě za starou bačkoru. Vtipný film, který možná v druhé půlce ztrácí dech, ale to vyvažuje spousta hlášek, narážek a bonmotů. ()

decouble

Jasný, včelky se rozhodli stávkovat, protože jsou vykořisťovaný, a tak po bambilionu let promluví na lidi, aby je zažalovali. Soudkyně je afroameričanka, aby to bylo korektní, ale je tak vypatlaná, že včelkám dovolí vyhrát soudní spor, takže ty pak přestanou opylovat a tudíž se svět nevyhnutelně řítí do záhuby. Panu Včelkovi je ale líto, že jeho člověčí holka přišla o práci květinářky a tak s rojem kámošů vezmou svět na milost, protože otročit pro lidi je vlastně radost, když jeden vyrábí med, že? WTF?!! ()

Vědma

Sem tam se vtípek poved a vzhledem k tomu, že Nova měla včelí nedělní odpoledne a předchozí Cena medu (starší český film, totálně zprasený) byla ještě větší nuda, i když jsem to naštěstí neviděla celé, tak tohle ještě šlo. Ale v rámci animáků horší průměr. Malé děti by to mohlo dost poznamenat, kdyby tomu snad věřily. :-) ()

Fanucci

Na můj vkus místy až moc ujeté (včela u soudu, přistávání letadla), ale celkem jsem se pobavil. Taková oddychovka se známými hlasy (Zellweger, Seinfeld). ()

fallangell

Cekal jsem od Jerryho Seinfelda aspon prumerny narez zabavy, ale az na par mist, kde se clovek mohl bez postranich usklebku zasmat bylo pramalo. Zvuk zacal byt slusny az ke konci a animace byla opravdu mizerna. Hvezdicka za tech par usmevnych mist. ()

Valsadora

Skvělý animáček, který mě dostal! Moc pěkně udělané, hezký příběh, ale nejlepší je stejně hlavní hrydina, který ukáže svou odvahu podívat se do lidského světa. 5* ()

ilemas

Viděno opět po osmi letech a přidávám jednu hvězdičku. Začínám mít slabost pro animáky. Rozhodně lepší než včelka Mája, opět jsem si to skvěle užíval, spousta výborného humoru a různých narážek, které někdo nepochopí, Sting, smál jsem se a bavil víc než u trapných rádoby komedíí poslední doby bez špetky humoru. ()

shyster

Jděte už do...le s těmito typy filmů. Pár povedených vtipů tam najdeme, ale ten zbytek je jen několikátá recyklace ze všech možných animáků. ()

marcek

Celkem slušný animáč. Pro děti je spíše ta animace, pro dospělé spíš obsah. Normálně jsem od té doby začal i vosy a včely vyhánět z okna než abych je zabil :o) ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány