Beethoven 3

• USA Beethoven's 3rd (více)

George Newton požádá svého bratra Richarda, aby se postaral o bernardýna Beethovena, protože odjíždějí na dlouhou dovolenou do Evropy. Richard si právě pořídil velký luxusní obytný karavan, vybavený dokonce DVD přehrávačem, a chystá se vyrazit se svou rodinou na dovolenou napříč Spojenými státy, během níž se chce pokusit rozklíženou rodinu opět stmelit. Když ostatní členové rodiny zjistí, že je na cestě bude ještě doprovázet obrovský, slintající bernardýn, postaví se rozhodně proti. Pokus nechat bratrova psa v útulku nevyšel, takže Beethoven jede s nimi. Jediná Sára si velkého dobráka okamžitě oblíbí a jen ona si všimne, že je od začátku cesty na dovolenou sledují dva muži ve starém autě. Nikdo z nich totiž netuší, že na DVD, které si Newtonovi vypůjčili na cestu, není film, ale ukradený supertajný počítačový kód, který zloději chtějí získat zpět. (TV Nova)

Chen

Jediné, co evokuje minulé díly je pes a jméno filmu. Roztomilost i vtipné scénky už se ani nesnažte hledat. ()

P1tr odpad!

Jedniný společný rys s původními díly je samotný pes i když ani toho už nehraje jeho původní představitel. Důvod vzniku trojky je více než jasný. Peníze jsou důležitější než divákova spokojenost. ()

spikey1 odpad!

příjde mi že Beethoven je stejný princip filmů jako je Willie, vezměte cosi co vypadá zvláštně a lidé to mají rádi(kosatku, bernardýna, opičáka) vymyslete pár trapných vtípků a máte tu film o psu s rybářským kloboučekm?! ach jo... filmaři nikdy nebyli hlouběji(ok Herkules 3D mě donutil přeměřovat všechno jinak) ()

Paity odpad!

Když nevíš kam s příběhem amerického filmu, udělej z něj road trip show, aneb jak se rodina vydává na výlet s obřím slintou. ()

Hanys_ odpad!

Předešlé eskapády Beethovena si fakt už nevybavím, ale těch pár desítek minut, které jsem zahlédl z téhlé trojky, byly příšerné. Věřím, že pouštět dětem tyhle sračky může být vážně zdraví nebezpečné. ()

Damielka odpad!

Už ty předešlé díly stály za prd, ale aspoň tam byli hezcí pejsci. Tentokrát mě nebavila už ani ta zvěř. ()

outsider odpad!

Většinou dávám všem filmům šanci až do konce. I těm špatnejm,protože co kdyby to mohlo bejt lepší? Tohle je vzácná vyjímka a nejsem si jistá,jestli jsem vydržela aspoň do půlky... ()