Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Záhadné zmizení Lily Košvancové – tak se jmenuje třetí příběh čtyřdílného komediálně-kriminálního cyklu. Tato detektivní tajenka z časů první republiky nestaví na složité kriminální zápletce, ale přináší dobrou zábavu v podobě milostných pletek služky Poldy (K. Hrachovcová) s mladým kriminalistou Šimkem (A. Rašilov) a přidává několik zpackaných policejních akcí. Humorný, místy až groteskní příběh podivného únosu dcery velkouzenáře se sice odehrává v období první republiky v prostředí tehdejší takzvané lepší společnosti, ale přesto velmi souzní s dobou dnešní. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

topi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bohužel i třetí díl je tak stupidní a snažící se působit humorně, ale jednoduše to nefunguje ani náhodou. Film by se dal sestříhat na polovinu a i tak by to byla nuda. Takhle je to ještě úděsnější, když zápletka je tak blbá a kolem ní je zbytečně natahovaná omáčka, která se točí kolem milostných pletek koncipienta Zdeňka a služky Poldy, která slouží v domě unesené dcery velkouzenáře. Prachbídná podívaná, která má s dobrou humornou detektivkou pramálo společného. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rašilov v hlavní roli se sice snaží, a jeho postava v tomto díle dostane mnohem více prostoru na úkor ostatních, ale v rámci nastavované kaše to stejně nijak nevytáhne. Té omáčky okolo hlavní linky je strašně moc, a je neskutečně nudná. Opět by to chtělo zapracovat na střihu a zkrátit tak o 15 - 20 minut. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama