Žena, která se zoufale snaží prorazit na sociálních sítích, narazí na jackpot v podobě pozvánky na luxusní svatbu. Výlet ale neprobíhá podle jejích představ. (Netflix)

husokachna

Až mi z toho bylo blbě. Kdyby to nebylo tak povrchní a nebyl to jen vynikající nápad hozenej na papír bez nějakýho solidního základu. Takhle jen musím říct, že mě to vtáhlo a drásalo, ale je to (jak často u BM bývá) zajímavej konstrukt, kterej by v reálu asi nemohl úplně fungovat. Což mi u seriálu tohoto typu trochu vadí. Jinak bez větších výtek a B.D. Howardová je skvělá. ()

Massaro74

Super díleček, doufám že se toho nedožiju. Jen kdyby se třeba nad 4,6 nemuselo chodit do práce, to by za výzvu stálo 🤔 Snad to nezatřese s tvůrci seriálu, když dám jen 4 hvězdy.. A sakra, co když oni dají mě jen 3 a zakážou mi koukat na další díly 🙄 ()

warrenur

Velmi blizko k tomuto "umelemu" spravaniu sa su uz niektore moje zname a mam z nich niekedy husiu kozu. Sfilmovana predstava az do takehoto extremu, zrejme by som bol ako ta stara pani v kamione. ()

Cermbo

Jeden z nejlepších dílů Black Mirror. Dokonalá myšlenka, geniálně zpracovaná a tradičně anti happy end, takhle se to dělá! Tu neuvěřitelnou originalitu opravdu cením. P.S. ta čeština v originálním znění mega potěšila! ()

Lukin413

Jo, tenhle díl tne do živého. Poodkrývá (opět) zvracený svět blízké budoucnosti, kdy o vašem sociálním statusu rozhoduje hodnocení ostatních, lidé se tedy k sobě chovají nepřirozeně slušně. Závěrečná scéna je dokonalá. ()

Dlaha

Je to pěkné, kvalitní vykreslení temné budoucnosti a Bryce skvělá. Jen je to trochu zbytečně natahované a závěrečná pointa jde vidět už z dálky. ()

djfun

Další zářez geniálního seriálu, kterej v tomto příběhu odhadl dnešní překorektnělej a pokrytecky zkurvenej svět naprosto trefně!!! Viděno a psáno roku 2023. Takže nezapomeňte: hlavně být sluníčkově pozitivní, nevybočit z řady a nemít jiný názor (vlastně nejlépe žádný!) než je dovoleno, jinak budete v lepšim případě šváb na okraji společnosti, v horšim jako holka z povídky - v base! A komu to ještě nedošlo, bude muset potkat nějakou kamióňačku nebo padnout střemhlav... ()

lemonova

Neprestáva ma to prekvapovať.. tvorcovia akoby striehli na každú technologickú nástrahu a rozohrali s ňou desivú hru. Zvláštne a mrazivé je uvedomenie si faktu, že to nie je technológia, ale naša ľudská zvrátenosť, ktorej sa treba obávať. Sme ako Eva, ktorá sa zakaždým nechá oklamať a vezme si jablko od hada.. bez ohľadu, akú podobu to jablko má. V tejto epizóde je tým jablkom márnivosť a jeho obeťou úžasná Bryce Dallas Howard.. ()

Robinson00

Vize společnosti, jež mi byla natolik odporná, až to pro mne bylo téměř nesledovatelné. Opravdu k zblití, a to k tomu nemáme daleko. Fuj. ()

Anayka

Pro mě jeden z nejlepších dílů. Na začátku jsem si říkala, že je to "růžové až poblití" a jestli to vůbec vydržím do konce... ale pak vám začne docházet, že to vůbec neskončí dobře a ten závěr, ten byl mocný. ()

Mngwa

Příběh: Geniální - Herečka v hlavní roli: Kurevsky geniální - Pointa: Nej pointa všech dob. To prostě nejde dát něco jiného než 5 *. Pro mě nejlepší díl Black Mirror. ()