Jak jsem se stal psem

• Česko Chundelatý pes (více)

Dave Douglas je talentovaný právník, jeho kariéra je pro něj vždy na prvním místě. Na výchovu svých dětí nemá čas, což se jeho manželce Rebecce vůbec nezamlouvá. Mezi Davem a jeho dospívající dcerou Carly dochází poslední dobou ke konfliktům. Dívka totiž obhajuje činy svého učitele, který při boji za práva zvířat údajně podpálil výzkumnou laboratoř Grant&Strictland. Dave se ujme případu a jako právní zástupce této firmy se snaží přesvědčit porotu i veřejnost, že se učitel dopustil trestného činu, ohrozil lidské životy a měl by skončit za mřížemi. Navíc podle něj v laboratoři k žádnému týrání zvířat nedochází. Hluboce se mýlí, v jedné z laboratoří je totiž vězněn a zkoumán posvátný pes z Tibetu. Dave se nikdy netajil tím, že nemá rád psy, jenže právě pes mu jednoho dne od základu změní život... (TV Nova)

Alojs

Přesně tak. Průměr produkce cílené na menší diváky. Přesto se najde pár scén, které si užije i dospělý divák (ty s hadem zejména). Herecky příjemné, dějově v pohodě - ačkoliv se Lhář, lhář připomíná až příliš často. ()

PhoenixSwan

Americká naivita a tupost zabíjí jakoukoliv snahu o odpočinkovou rodinnou komedii, kdy to nezachrání ani Robert Downey Jr., který před Tony Starkem ze zoufalosti vlezl do všeho, jak tak koukám. Avšak na celé frašce byl nejvíc lahodící oku. ()

Najt

Nebudu davat 2 nebo 3* jen proto, že tak hodnotí ostatni. Mě se tenhle film prostě líbí a mám ho rád. Tim Allen je prostě borec, prostředí je krásný a navíc mám rád zvířata. Takže pohodová rodinná komedie se špetkou emocí na příjemné sobotní deštivé odpoledne. ()

borohub

Na to , že jsem od toho čekal píčoviny neskutečných rozměrů se z toho nakonec vyklubal docela pěkný a občas i vtipný film. Je pravda, že to celé působí tak nějak dětinsky ale tak jednou za čas proč ne.. Takže dávám tři hvězdy ()

megajalec odpad!

Film, ktorý si pozriete maximálne keď ste u niekoho na návšteve a nechcete byť blbý a prepnúť to. Potom musíte trpieť a túžobne čakať na koniec, ktorý nie a nie prísť ()

Pute

Jak již někdo psal - pro děti. Komedie pro děti. Pár dobrých vtípků, velmi naivní příběh, pár pěkných triků ... to je celé. ()

Manas50

Naivní rodinná blbina, na kterou mě nalákalo pouze zajímavé herecke obsazení, herci ale nic extra nepředvedli. Párkrat se sice zasmát dá, jinak o ničem. 40% ()

LencaN

Klasická průměrná americká komedie, která ničím nevybočuje, ale ani neumí pořádně zaujmout. Nesmíse to brát vůbec vážně. Celá ta zápletka je hodně ujetá. Mutace lidí a zvířat tu jedou jako na běžícím pásu. Ale bylo tu několik opravdu srandovních okamžiků, kdy jsem div neprskala smíchy. Tim Allen snažící se napodobit chování psa prostě pobavil. ()

Damnsinead

Nemůžu uvěřit, že téhle ptákovině dávám celé dvě hvězdičky. Na americké žvatlání o rodinných hodnotách jsem už dlouhou dobu alergická, vtipné to taky moc nebylo, až na pár momentů (honička s kočkou, Tim Allen a jeho zmutovaní zvířecí přátelé v autě, závěrečná scéna u soudu). Důvod, proč se na film podívat: Chcete vidět, jak Robert Downey Jr. aportuje. ()

frannyberry

Jako skalní příznivec psů takřka všech ras, jsem si tenhle film užila. Hafan je vážně roztomilý, herci sympatičtí, žánrová klišé (vydělávající muž je VŽDY příliš zaneprázdněný, aby se věnoval ženě a dětem, a žena mu to VŽDY vyčítá)tedy spíš odpustím. Ani jsem neměla chuť hnidopišit do scénáře, naopak jsem si užila i šílenosti typu zmutovaných zvířátek. ()

Jirkacek

V komedii Jak jsem se stal psem se opět vyřádil můj oblíbený komik Tim Allen a to hned ve dvojí roli. Jak už napovídá název, zahrál si zde právníka Davea Douglase a také psa. Pochopitelně měl dubléra a nemusel se učit jeho hlasité štěkání ! Ne. teď už vážně - hodně mne překvapilo poměrně špatné hodnocení zde na ČSFD, protože se mi tato komedii líbila a hlavně mne dokázala pobavit a rozesmát. To se o jiných rozhodně říci nedá. Tim Allen zkrátka nezklamal, nicméně vydatně mu pomohl třeba Robert Downey Jr. v roli potrhlého manažera či Danny Glover jako vážný společník Davea v advokátní firmě. Nepopírám, že samotný příběh byl velmi jednoduchý, na nic si nehrající a mající diváka hlavně pobavit. A to se dozajista povedlo, když se Dave ujal pozice žalobce firmy Grant&Strictland, která obvinila učitele vlastní dcery, že údajně podpálil výzkumnou laboratoř, v níž docházelo k pokusům na zvířatech. Jedním z nich byl i vzácný pes z Tibetu, který v jedné situaci Dave kousl a ten se vždy na několik hodin změnil v kopii posvátného hafana. Tato zápletka přinesla několik humorných situací, někdy pravda až stupidně jednoduchých, ale budiž, smích se dostavil do našeho obýváku a to bylo důležité. Až budu chtít plakat pustím si televizní stanici ČT24 a budu se dívat na zprávy z naší sněmovny. Nicméně i tady je to někdy k smíchu. Bohužel. Každopádně snímek Jak jsem se stal psem si u mne vyštěkal čtyři psí hvězdy ****. ()