Jak jsem se stal psem

• Česko Chundelatý pes (více)

Dave Douglas je talentovaný právník, jeho kariéra je pro něj vždy na prvním místě. Na výchovu svých dětí nemá čas, což se jeho manželce Rebecce vůbec nezamlouvá. Mezi Davem a jeho dospívající dcerou Carly dochází poslední dobou ke konfliktům. Dívka totiž obhajuje činy svého učitele, který při boji za práva zvířat údajně podpálil výzkumnou laboratoř Grant&Strictland. Dave se ujme případu a jako právní zástupce této firmy se snaží přesvědčit porotu i veřejnost, že se učitel dopustil trestného činu, ohrozil lidské životy a měl by skončit za mřížemi. Navíc podle něj v laboratoři k žádnému týrání zvířat nedochází. Hluboce se mýlí, v jedné z laboratoří je totiž vězněn a zkoumán posvátný pes z Tibetu. Dave se nikdy netajil tím, že nemá rád psy, jenže právě pes mu jednoho dne od základu změní život... (TV Nova)

Paxxx.cz

Jasně jde o naprosto tuctovou komedii, u které se vyloženě za břicho nepopadáte, ale párkrát se jistě pousmějete. Tim Allen rozhodně patří mezi mé oblíbené komiky a tady se docela hodil, proto dávám (a to hlavně za něj) dvě a půl hvězdy. ()

mysiak

Na to že je to Walt Disney film a celkom dosť dobré obsadenie..je to maximálna magorina, v ktorej neviem akým spôsobom sa dostal Robert Downey jr., naivné, hrozné, trápne maximálne nepochopiteľné z mojej strany... ()

Orlau32

Proboha, co to zase natočili ?!! Pokud to měl být film pro děti, tak snad pro ty do 10 let. Starší to už nezkousnou. Nedokoukala jsem to, a takový film dávala Kabelovka na HBO !!!!!!!! ()

kajas

"Pane Douglasi, vážně jste teď vrčel na paní obhájkyni?" S Allenem nemám vůbec žádný problém, vedlejších rolí se také ujali sympatičtí herci, zkrátka opravdu milá komedie pro celou rodinu. ()

maverick10

Otrepany klise kam se jen podivate. Otec zanedbavajice svoji rodinu si az jako pes uvedomi(kdyz pochopitelne jako pes slysi co by tata neslysel) jak svoji rodinu zanedbaval. A nakonec se polepsi a vse stastne zkonci. Jako film predstavujic jeden z hlavnich artiklu novodobeho umeni, je tento snimek nekde na dne, jako rodinna osvezujici komedie je to podprumerny. Nebyt skveleho Roberta Downeyho Jr. tak by mi tento film vesel do hlavy jednim uchem a druhym razem utekl pryc. Takhle je tam alespon malinka nadeje ze si na tento film nekdy za par let vubec vzpomenu. ()

pufina

Žádný filmový zázrak to nebyl, Tim Allen, Downey Jr. a ten pejsek byli dobří, ovšem tím to končí.. Příběh mě nijak nezaujal. ()

StanislachKo

Tim Allen nebol nikdy vtipný... A tu máme hneď kombo - on, haldy roztomilých (občas dokonca hovoriacich) živočíchov a žalostne prehnané animácie... Fuh! ()

panMartin

Nenáročná zábava pro děti!! U tohoto filmu mám štěstí, že jsem si od něj nic nesliboval. Nic mě pak také nemohlo zklamat. Trapná ale jinak neškodná komedie. ()

baruss odpad!

Mal som pomerne veľké očakávania k tomuto filmu. Samozrejme, že som nedúfal, že prinesie niečo nové do žánru rodinné komédie (rodinné filmy). Ale predsa, zaujímavý námet a tak som očakával aj zaujímavý film. Film o otcovi, ktorý sa stane psom.. Ten kto má trochu fantázie si to ľahko dokáže predstaviť. Škoda, že autori filmy nenechávajú nič na fantáziu diváka a takmer polovicu filmu sa nám snažia vysvetliť ako je možné, aby sa otec rodiny stal psom. Dúfam, že veľa nevyzradím ak poviem, že za všetkým stoja genetické pokusy. Samozrejme, čo by to bol za rodinný film, ktorý by nemal rodinné problémy... A ako v každom dobrom filme sa tie rodinné spory na konci ako mávnutím prútika vyriešia. Samozrejme medzitým treba dať trochu omáčky nech sa divák zasýti, a nesmú chýbať milé zvieratká, ktoré sú vždy ochotné pomôcť hlavnému hrdinovi a robiť naprieky zloduchom. Škoda, že v tomto filme nevystupujú normálne zvieratká, ale akýsi mutanti... Musím zhodnotiť, že objem a nápaditosť námetu človeka v psej koži vyčerpáva len minimálne. Ak chcete kvalitnejší film na takúto rodinnú tému - doporučujem tento: Klika / Psí život ()

Ryuuhei

Psy normálně nemusím a taktéž se nemusím smát, abych něco shledal dobrým. Za mě velice příjemná komedie, kde k proměnám mezi psem a člověkem dochází na střídačku, což ubírá jinak možnému monotónnímu námětu jednosměrné proměny, kterou jsem už viděl (ve spirituální formě) v jiném filmu. Trochu moralistické, sem tam šílené, ale skutečně příjemné a hřejivé pokoukání, které mě překvapivě bavilo až do konce. 75% ()

Beky

Nenáročná zábava pro děti!! Tak by sedal charakterizovat Chundelatý pes!! Tim Allen se snaží a přinejmenším psí běh je udělán velice dobře (chvála trikařům)!! Já jsem se po většinu času nudil:(..těch pár dobrých scén nemůže zachránit celkovou plochost filmu zaměřenou pouze na nejmenší publikum, doufám že to byl záměr, protože tohle podsouvat dospělému divákovi je sebevražda!!..normálně bych napsal PG-13 a níže, zbytek má vstup zakázán!!..40%!! Jednou větou: Robert D.Jr. jako záporák v téhle taškařici.....to musíte vidět:)!! ()

T-pack

Zajímalo by mě, jestli se Downey jr. a Danny Glover jednou ožrali s Timem Allenem a souhlasili, že si s nim zahrajou v rodinný zvrhlosti, protože jinak si Chundelatýho psa vysvětlit neumim. Normálně ani neměnim hodnocení u věcí, co jsem hvězdičkoval takhle dávno, ale tenhle film mě přesvědčil, že je to krutá chyba. Ty nudně didaktický scény vykonstruovaný rodinný nepohody v závěru vyměněný s křečovitejma pohledama rodinky, která zas funguje jak gravitace, jsou prostě šměšný - asi proto mezi žánry komedie. ()

Master19

Tim si imitaci psa řádně užívá, ale schematický příběh, bez taháku pro "dospělé" diváctvo, se stává po chvíli poněkud nudným. ()

milo_wade

No popravdě jsem se na to díval jen proto abych si doplnil zhlédnuté filmy v Downeyho filmografii...a tak doukoukal jsem celkem v klidu...ale i pro děti mi to připadá lehce infantilní ...nevím nevím no...takové filmy mi nikdy moc nesednou. Ale dám za 2 ()

LadyVader

Je tam pár scén u kterých jsem se fakt zasmála.. Tim Allen běžicí po čtyrech,co odstřelil babku kamsi na strom.. Scéna na konci v soudní síni.. "Kozak! Kozak! Kozak! Go fetch!" :D Ale jinak teda film docela strašnej :) ()