Magazín o filmových novinkách z domova i ze zahraničí. (Česká televize)

MM_Ramone

"Kinobox" bol jeden z prvých televíznych magazínov o filmových novinkách, ktorý ma zaujal a podporil môj záujem o kinematografiu. Bol to zdroj cenných informácií o snímkoch, ktoré sa premietali v česko slovenských kinách alebo mierili rovno do početných video požičovní. Originálna a nevšedná moderátorská dvojica Roman Holý a Miloš Kohout ma vedela vždy svojimi skečmi dobre pobaviť. Začiatkom deväťdesiatých rokov minulého storočia som mal "Kinobox" hodne rád a pravideľne ho sledoval. *** ()

Mahalik

Dobrý kačer! ....... Já prostě z Čtvrtníčka nemůžu! :))) 16.2. 2008- Ale jo můžu....už je to zkrátka nuda ()

Gimp

Nefunkční. Trailery si můžu vevětší kvalitě stáhnout na moviezone nebo jinde a Holého komentář oželím. České filmy mě nezajímají. Aktualizace 21.9.- dnes jsem náhodou shlédnul kinobox a musím říci, že je vidět jednoznačný posun k lepšímu. Čtvrtníček má velmi specifický humor ostřejšího ražení, který můžu a filmy jsou DOKONCE hodnoceny, byť anonymně.. ()

Hrabka

Nutnost pro všechny filmové maniaky. Nevyhledával jsem to, ale když už jsem na to narazil, tak jsem se rád podívat. Teď už to snad ani neběží nebo nevim. ()

LiVentura

Již zaniklý projekt informativního českého pořadu z velkého světa filmového průmyslu. Upoutávky, komentáře... to vše bylo slušné a jediné u nás.! ()

ajuska

Škoda, že už je to jen takový nudný přehled novinek a nejnavštěvovanějších filmů. Určitě by se z toho dal udělat mnohem poutavější pořad pro všechny filmové fanoušky (ale buďte rádi alespoň za toto:-) ()

Boogeyman

Když si jen vzpomenu na časy dua Holý –Kohout a jejich mnohdy brutálně vtipné scénky, musím zatlačit slzu v oku, tohle byl Kinobox ve své nejlepší formě a prožíval zlaté časy. Jenže život je změna, Kohout i jejich společ-né scénky zmizely, zůstal pouze Roman Holý, který byl posléze omezen jen na čtení komentáře. Kinobox ztratil své střelené kouzlo a stal se z něj pouze formální pořad o novinkách v kinech, přesto jediný na našich obrazov-kách. Nakonec z lodi vyskočil i Roman Holý a byl vystřídán jiným hlasem, forma pořadu se nezměnila, přesto nelze nemluvit o jistém úpadku, Kinobox prostě ztratil tvář. Tu se v poslední době pokouší oživit Petr Čtvtníček a ač je všobecné přijetí jeho pojetí a humoru rozpačité, já jsem nadšen a každý nový Kinobox je pro mne očekáva-ným humorným zážitkem navíc spojeným s mým největším koníčkem. ()

Stegr

70% - Hodnotím pouze verzi předtím, než se do uvádění pustil Čtvrtníček, s ním jsem neviděl ani jeden díl... ()

Anderton

Kedysi sme sa na gympli strašne zabávali na tej prvej zvučke Kinobox devadesáttři. Inak snažil som sa dlhé roky nevynechať žiaden diel. Vždy som sa tešil na TOP 5. V Čechách ho vždy ovládol na jeden týždeň Jean Claude. ()

stilgar1

Do doby "velké změny" tohoto pořadu by se dalo mluvit i o nadprůměrnosti. Po dosazení P. Čtvrtníčka to však šlo velmi příkře z kopce... ()

Sašenka165

Kinobox miluju už od dětství - samozřejmě, že se tam nedovíme nic "nového" (všechno si můžeme najít někde na netu), ale mě baví přestávky mezi reportážemi. Vždycky to bylo spíš o těch prostorech mezi a o zajímavostech ze světa filmu... No a teď, když je tam Čtvrtníček, bavím se dvojnásob. ()

Trajektt

Společně se Cinemou a dalšími časopisy mě v 90. letech doprovázel světem filmu tento magazín doplňováný vtipnými scénkami trojice Holý, Čtvrtníček, Kohout. V době, kdy světu nevládl internet jsem se mohl dozvědět o nových filmech, které dávali u nás i v zahraničí, ale i žebříčky návštěvností atd. V dnešní době už to takhle vtipně dělat neuměj. Za mě 100% ()