Magazín o filmových novinkách z domova i ze zahraničí. (Česká televize)

Rakosnicek77

Ať si říka kdo chce co chce, byla doba kdy mne právě Kinobox směřoval do kina, na konkrétní filmy. Info nebylo kde brát. Takže jsem vděčný :-) ()

stration

Ale Holý s Kohoutem forever. "Hobluj, hobluj Vánoce!", "Ona byla němá, v krabici od banánů, lékaři ji měli rádi, moc šancí jí však nedávali..." ()

Fanucci

Jako filmový fanoušek jsem za takový pořad ČT vděčný. Dlouhodobě se drží na vysoké úrovni. Nevidím důvod nedat plný počet hvězdiček... ()

Petfruf

Kinobox byl jedna z mála věcí, které mě co týden provázela světem filmu, už od malička. Skvělou tečkou byly scénky Holého a Kohouta, klasika nějvětší. To, kam se pořad nakonec dopracoval ani netřeba komentovat. Přesto na něj ráda vzpomínám. ()

Had6

Teď už to je obyčejný pořad o filmech. Ale když ho ještě uváděl Holý a Kohout tak to byl zábavný pořad se vším všudy. Takže pro jejich Kinobox bych klidně jednu hvězdičku přihodil. ()

Innuendo1987

Uznávám, že filmový magazín by z podstaty měl přinášet filmové novinky, a to tak, aby si nezasvěcený člověk mohl udělat obrázek o tom, co se ve světě filmu děje. A právě v tom asi tento pořad selhával, ale mě to vůbec nevadilo. Koukal sem na něj stejně jenom kvůli scének Kohouta/Holého, které mě vždycky dostaly do kolen. A taky kvůli chytlavé znělky, které se jen tak nezbavíte. ()

Elyssea

Zjevně je to tím, že nemám ráda Čtvrtníčka... Tohle mi přijde jako trápení... Kinobox už není co býval... :-( ()

cariada

Jo dřív jsem to sledoval častějš ještě za doby Holého a Kohouta ty dva tam dělali neuvěřutelný kousky ,kdy jsem smíchy ch.... Pak jsem to přestal sledovat a až pak zase po letech sem tam sleduju mě Čtvrtníček nevadí taky je dobrý a má občas hustý hlášky hlavně jeho "Hezký kačer" mě vždy dostane. Sice se tam mnoho věcí o filmu nedozvíme a těch žebříčků tam bylo několik ne jako ted pouze jeden. Přesto je to solidní pořad. ()

Nautila

Na české telescéně nejlepší svého druhu...mělo to šmrnc, styl, informace byly sice občas nijaké nebo prapodivné, ale pořád pořad v naší dědině nadprůměrný. Samozřejmě jen do "velkého smrsku" se Čtvrtníčkem, ten raději ani do hodnocení nepočítám. ()

lakikaki

Humor Petra Čtvrtníčka je... jedinečný. A záleží na každom či sa mu páči či nie. Podľa mňa sú niektoré jeho hlášky na popukanie, iné už menej. To by bolo tak na priemerné 3 hviezdičky, tú štvrtú dávam za "Dobrý kačer!" :) ()

BUD-SFIS

Opravdu souhlasím, že za dob Holého a Kohouta to mělo nějakou úroveň. Bohužel s přibívajícím věkem klesala i jeho originalita a zábavnost. ()