Komentáře uživatelů k TV seriálu (19)

• DJ Obelix

Disneyho odpověď na Bořka Stavitele. Mistr Manny však na rozdíl od jeho slavnějšího kolegy nevlastní těžkou techniku, ale příruční nářadí a na děti zkouší tu a tam mluvit anglicky. Jen pro nejmenší...(27.11.2009)

• Segrestor

Nakolik je tento seriál independentní záležitost, je určen především dětem a mladistvým. Mistr Manny ve své lascivní podobě koketuje s dynamičností žánru a majíc obsedantní pocit exaktní přítomnosti extravagance moderní doby, nabízí jako archetyp prosté nářadí. Ve lživé podobě tak pregnantně usiluje o jakousi imaginaci neživé věci, která nám cosi sděluje. Mistr Manny tak sám zprofanoval nejsvětější doktrínu dětského ducha par excelence. Sektářství dominantního nářadí nelze ignorovat věčně a tak hodnotím pouhou jednou hvězdou za religionistický podtext dobromyslných postav.(15.8.2011)

• honajz

Něco mezi dvěma třemi hvězdami. Manny je skutečně jakýsi Bořek, akorát místo míchačky Julči a Rolíka a tak má mluvící nářadí. Některé díly jsou docela zajímavé, jiné naprosto stupidní, zvlášť ty, kde se nářadí samo rozhodne jednat a buď vymalovat, nebo něco opravit.(5.4.2011)

• BoncheR

tak toto fakt nemusím(3.9.2011)

• Paity

Celkem mě u Mannyho vždycky mátlo, jak tam používají ty anglické výrazy. Ale třeba to děti něčemu naučím, nejsem odborník.(6.6.2013)

• honajz2

Je to jasně pro menší diváky.Ale mě to připadá jako blbina.(5.4.2011)

• Daewiik

Vím že je to pro děti, ale jako pohádka je to přece hrozné! To zpracování je děsivé. Vůbec se mi nelíbí jak je to udělané. Novodobé pohádky tohoto druhu jsou odporné, bez příběhu a navíc děsivě nadabované. Opravdu je to leda pro děti ještě předškolkáčského věku. A navíc jsem nikdy neměla ráda pohádky kde se postavy baví s dětmi, to je absurdní.(7.8.2011)

• Martin_W

Bořek je lepší!(19.2.2010)

• Wishkah

Bob the Builder rules!!!(11.8.2012)

• jasanka

Nějak jsem nepochopila, proč některá slovíčka do češtiny nejsou překládána, když jde o americkou tvorbu... Zvláštní. A o tom je i hlavní vada seriálu - to, jak jsou slovíčka podávána, nemůže nikdy nikoho nic naučit.(9.5.2012)

pro mého syna je to super.(19.7.2013)

• mkubalikova

Souhlas, pro menší děti je to super, protože se nenásilnou formou naučí pár anglických slovíček. Ale víc jak jednu hvězdu fakt nedám.(16.9.2013)

• honzik10

Koukal jsem na to ráno a bylo to nudný celkem :D(21.12.2014)

• L3G1ON4R

Malý kutilové, kteří představují základní nářadí s Mannym jenž vše opravuje za jejich pomoci. No popravdě jsem nevydržel u žádného dílu déle jak pár minut, a ani děti nijak zvlášť nereagovali na tenhle seriál, takže * za snahu.(25.11.2009)

• hammy333

remake bořka stavitele ale horší a o moc(6.7.2013)

• Cverna

Ježišmarjá...(4.8.2012)

• unclejack

Je to fajn , ak ste malé dieťa. Tie musia byť u vytrženia z toho hovoriaceho náradia , inak to neosloví.(6.3.2012)

• Ladorn

No tak narovinu fakt hrozný to je snad nejhorší seriál jakej jsem kdy viděl a nechápu proč tam jako mluvý anglicky.(5.11.2013)

• William_

Jako malej sem na to furt čučel a bavilo mě to a naučil jsem se pár slovíček anglicky.(1.3.2014)