Děj tohoto třídílného filmu je zasazen doprostřed Bermudského trojúhelníku. Skupinu rozličných profesionálů svede v tomto třídílném filmu dohromady pátrání po jedné z největších záhad. Miliardář Eric Benirall přijde nečekaně přijde o několik nákladních lodí i s posádkou a chce znát odpovědi. Sestaví tým expertů na různé obory včetně skeptického novináře Howarda Thomase, odporníka na oceánologii Emily Pattersonovou, vědeckého inženýra Bruce Gellara (Michael Rogers) a psychoanalytika Stana Lathema. S příslibem neomezených prostředků má tento nesourodý tým šanci, která se naskytne jen jednou za život - vyřešit jednu z nejzáhadnějších světových hádanek, záhadu Bermudského trojúhelníku. Poté, co nad Trojúhelníkem zmizí tryskové letadlo, se každému z Benirallova týmu začnou dít podivné věci. Když se o jejich vyšetřování začne zajímat vláda, tým zjišťuje, že stojí před něčím mnohem nebezpečnějším, než mohli tušit. Z výzkumné mise se bleskově stává zběsilá jízda v srdci Bermudského trojúhelníku… (oficiální text distributora)

E lan

Katastrofální scénář se stupidními dialogy a špatným příběhem, televizní zpracování a špatné herecké výkony. Dáte-li tomu název obsahující Bermudský trojúhelník, tak se to snad chytne. Tak snad za ten název tu jednu *:-) ()

artuš

Pěkné zpracování této záhady, kterou se snaží vysvětlit každý vědec. Pěkná podívaná s nečekaným rozluštěním. Za všechny díly dávám tak 4 hvězdičky. ()

sefino

První díl mě nadchl, druhý jsem sledovala už pouze napůl a třetí díl mě naprosto zklamal...zvolila jsem tedy vhodný průměr... ()

waska

Na televizní film to opravdu není špatné. Má to atmosféru, napětí, trochu té nadpřirozenosti, slušné herecké výkony. Je to někdy sice trochu natahované a některé postavy a události zbytečné ( myslím, že dva díly by tomu seděly lépe ), ale dá se to celkem v pohodě skouknout. A je tam stále nádherná Catherine Bell :) Trochu mě zklamal konec, takovéhle rozuzlení je maličko neuvěřitelné.. ()

Colour

Začiatok bol dobrý, napínavý, trošku strašidelný, no čím hodiny (!) nabiehali, tým to bolo nudnejšie a záver bol veľmi slabý. Zbytočne dlhé, strašne dlhé. Zrejme ani scenárista netušil, kam skonopí, lebo koniec je neskutočne podivný a pochybný. Rozum šiel na vychádzku. Na tv film dobrý pokus, herci nie sú na zahodenie, efekty nie sú na smiech, škoda scenára. 45% ()

Hellknight12

Na TV film to nie je vôbec zlé spracované. Nie je to síce perfektné dielo ale ani zlé. Raz za pár rokov si to pozrieť sa oplatí. Film je rozdelený do troch častí a to po 80 min. Nápad je fajn a príbeh je zaujímavý a chápem aj tú 4 hod stopáž ale mohlo sa to trochu zostrihať. Máme tu celkom zaujímavý výber hercov. E. Stoltz, C. Bell, L. D. Philips, B. Davison a S. Neil. Oni hrajú hlavné postavy a s tým čo majú hrajú výborne. Efekty sú priemerné ale dá sa na to pozerať. Mám pocit, že skoro celý rozpočet ušiel na výplaty a minimum na efekty. Prvá časť je sústredená na zoznámenie postáv a s ich problémami. Druhá sa venuje z veľkej časti následkami po návšteve trojúholníku. V tretej časti sa to celé snažia vyriešiť. Film môžem odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 65%. ()

swiss

Je to zábavné. I ta logika. Když chceš zabít lidi, kteří tě chtějí odhalit, použij na ně zbraň, jejíž použití jim pomůže vše pochopit! ()

raneczech

Bože na tohle jsem koukal čtyři hodiny? Klasická ukázka toho, že blbý konec dokáže zabít vše. Ze začátku jsem vývoj pátrání po tajemství slavného trojúhelníku sledoval s napětím, posléze alespoň se zájmem. Ke konci ovšem už jen ze setrvačnosti, z touhy nevzdat to a neodejít bez rozuzlení. Měl jsem to udělat. možná bych měl na tuto sérii lepší vzpomínky než jako na kravinu, která mi svým vyzněním vždy bezděčně připomene skvělou píseň od Sto zvířat "Nikdy nic nebylo". Abych ovšem pouze nehaněl, musím ocenit solidně hrající hlavní hrdiny, vyjma Bell, která je tu pravděpodobně pouze na okrasu (byť v této funkci je nepochybně úspěšná). ()

Taffey

Nemám rád následující moudra: 1. Za tu cenu dobrý 2. Na TV film dobrý buď je to dobrý nebo není a to bez ohledu na cenu nebo na to, zda je to plnotučný nebo TV film. Takovou slátaninu, jako je tenhle trojfilm, to se jen tak nevidí. Jak mám rád cestování časem, odskoky v časoprostoru nebo porušení časového kontinua, tak tady mi to připadlo naprosto trapné. Velmi špatně uděláno. Toto je téma na 120 minutový film. Ale 4? ()

KdG

Pěkná slátanina, žádná atmosféra, resp. v prvním díle byl náznak atmosféry pak to šlo do kytek. Závěr fakt trapnej, ale dalo se to čekat. No a herci průměrní až podprůměrní. Mechápu proč takové nesmysly vůbec někdo točí. ()

DjMetal

Neviem,ale prislo mi to dost nerealne vysvetlenie na skutocnost, ze tam naozaj miznu lode.Ci to bol len vyplod fantazie rezisera,alebo ma nejake naozaj podklady-zdroje.hmm,tazko povedat,ale pekna podivana. Toto bol moj nazor po prvom diely. po Tretom diely som si zasiel na wikipediu a docital som sa, to co bolo v tomto filme aj zahrane,presne ako som to cital a je tam zahrnute aj namornictvo. Len ,jasne, je to film. kebyze to je take ako v tom filme,tak uz je vsetko v poriadku:) . ()

Tiiso

Filmy tvořené televizní produkcí jsou buď velmi dobré nebo úplně špatné. A pak je třetí skupina tzv. průměrná. Ona totiž tv produkce je už sama o sobě škatulka, která láká člověka ke sklonům neobjektivně hodnotit. Trilogie patří podle mého do průměrného průměru. Děj sám ve své podstatě je silný a vysoký potenciál, založený na mysterióznu nechvalně proslulé oblasti Karibského moře, se dá výborně zužitkovat. Takže, díky tomuto potenciálu se tyto tři filmy jeví jako silnější výrobek. Ale po odhození této šalby mě zůstal před očima jen chabě natočený snímek, rozuměj tři, s chabými výkony jak hereckými tak realizačními. Je to škoda. I filmy z tv produkce mohou vypadat přece velmi dobře. Když si vzpomenu na českou Krávu... ()

Jaromír

Průměrné sci-fi s řadou chyb typu snahy o "vědecké" vysvětlení a hlavně přehnané délky. Na mě moc roztahané, tři díly je moc. Hodina a půl by stačila až až. ()

atlee

Fakt neviem čo by som viac od TV filmu mohol očakávať. Tajomné na začiatku a vyhrotené až do konca. Palec hore za Stoltza, o herectve ktorého som na začiatku asi najviac pochyboval. A tiež za oprášenie Catherine, mňam. ()

Stejšn

Neuvěřitelná mizérie plná nesmyslů. Hrdinové kteří mají úplně všecko okamžitě k dispozici (ponorky, vrtulníky), na místě pádu dopravního letadla do moře jsou po třiceti minutách, svým neskutečně briskním myšlením ihned příjdou na správné řešení a nic je nepřekvapí... strašné. Filmy přesně tohohle druhu nemám rád. Překotné tempo bez jakékoliv logiky. A ani ty triky nejsou nic moc. ()

Olafsson

Jako teenager jsem hltal literaturu o záhadách (vč. Bermudského trojůhelníku), UFO apod... Někde hluboko ve mně to zůstalo a tento filmařský počin zabrnkal po dlouhé době na tuto skrytou strunu... Užil jsem si to, a přestože jde o TV film (a bylo to na něm vidět - efekty, exteriéry, rekvizity), herecké výkony byly kvalitní a hlavní ženská hrdinka je kost... Takže za 4 hvězdy... ()

marek29

Nevim no, viděl jsem to už dříve - tak 2 roky z5 a docela mě to zaujalo. Ale teď po absolvování 4,5h maratonu jsem nucen konstatovat, že zas taková sláva to není jemnost pane.. Na konci sci-fi záblesk, kdy se vše vyresetovalo (těch tam teda bylo plno), ale moment, kdy lítá najednou tisíc letadel a pluje milion lodí uvězněných za ta léta v Bermudském trojúhelníku, to prostě sebralo tu 4. hvězdu :( škoda. Jinak slečně z JAGu nejde říct ne..! ()