Děj tohoto třídílného filmu je zasazen doprostřed Bermudského trojúhelníku. Skupinu rozličných profesionálů svede v tomto třídílném filmu dohromady pátrání po jedné z největších záhad. Miliardář Eric Benirall přijde nečekaně přijde o několik nákladních lodí i s posádkou a chce znát odpovědi. Sestaví tým expertů na různé obory včetně skeptického novináře Howarda Thomase, odporníka na oceánologii Emily Pattersonovou, vědeckého inženýra Bruce Gellara (Michael Rogers) a psychoanalytika Stana Lathema. S příslibem neomezených prostředků má tento nesourodý tým šanci, která se naskytne jen jednou za život - vyřešit jednu z nejzáhadnějších světových hádanek, záhadu Bermudského trojúhelníku. Poté, co nad Trojúhelníkem zmizí tryskové letadlo, se každému z Benirallova týmu začnou dít podivné věci. Když se o jejich vyšetřování začne zajímat vláda, tým zjišťuje, že stojí před něčím mnohem nebezpečnějším, než mohli tušit. Z výzkumné mise se bleskově stává zběsilá jízda v srdci Bermudského trojúhelníku… (oficiální text distributora)

Ravi

Film Vás nevytrhne z reality, což je v tomto případě spíše pozitivum, ale zároveň je to skvělá zábava a vědecko-technické okecávání mě tentokráte nenudilo, ale zajímalo. Navíc herci pomohli uvěřitelnosti děje, takže jsem se výborně bavil a byl jsem trochu překvapen kvalitou zpracování. 75% = 4/5 ()

Borat

Nic světoborného, ale taky ne propadák. Trilogie o Bermudském trojúhelníku měla své dobré i stinné okamžiky. Pěknou animaci nebo akční scénu, střidal nudný nezajímavý dialog. Děj byl někdy plitký a nezáživný. Ovšem bylo se i na co koukat:), že jo Catherine:). Na to že to byl TV film, doceal dobře zabavil.|65%| ()

Cejny

Jako trojdílný televizní film je to rozhodně dobré. Do kin by to ale asi nemohlo. Sice se zde objevuje několik efektních, pro oko diváka, dobrých záběrů, ale pokulhává zde děj. Je to až moc překombinovávané, ale pro milovníky záhad a tajemna povinné zhlédnutí. 50 % ()

borec999

Bavilo ma to najmä kvôli mysterióznej a záhadnej téme Bermudského trojuholníka. Ak by ma téma nezaujímala už pred pozretím filmu, film by to pravdepodobne nezmenil. Herci sú snaživí a máme tu aj pár známych tvárí (Stoltz,Phillips,Sam Neill z Jurského parku), no potenciál na lepší film zadupáva do zeme dĺžka 240 minút, pri ktorej sa jednoducho nedá natočiť pútavý film ani keby ste veľmi chceli. Záver mohol byť tiež lepší. Ako televízna adaptácia je to však znesiteľné a určite pozerateľné. 55% ()

Giggs

V podstate straviteľne sci-fi s celkom slušnym pribehom, avšak umelo naťahovane a zbytočne dlhe. Chcelo by to vyhodiť a skratiť par zbytočnych scen. ()

Paity

Asi jako každý kdo na tenhle film koukal, jsem čekal "něco víc". Nakonec se žádné veliké odhalovací překvapení nekonalo a výsledkem tak je průměrná televizní podívaná. Snad až na tu výpravu... ale tak Amíci mají pěnez dost i na takovýhle blbosti. ()

Adramelech

Není to špatně vymyšlené. Sice trochu překombinované, ale je tam pár dobrých vychytávek. Představa, že bermudský trojúhelník vyblije zpátky, co kdy sežral, je věru roztomilá. Mám rád filmy o hrátkách s časem nebo časoprostorem. Přikládám záznam tematicky korespondujícího snu. - - - Sen o tabatěrkové Bibli (v noci z 6. na 7. září 2019) - - -     Je horké léto. Nějak vím, že se píše srpen 1969. Sedím v hospodě mezi samými mladými lidmi. Všichni mě evidentně vidí v mém tehdejším věku. Bavím se s nějakou šestnáctiletou slečnou ve slušivých minišatech. Slečna drží v ruce sklenku červeného vína a opatrně z ní upíjí. Pak mi ji podá s tím, jestli bych ji nechtěl dopít, protože ona už na víno nemá chuť.      U vedlejšího stolu sedí nějací mládenci. Chvílemi na sebe pokřikujeme různé vtípky, vše ve velmi přátelském duchu. Z této útržkovité konverzace se dozvídám, že slečna je tu docela známá a že má přezdívku Svízel přítula.      Jdu na WC a při návratu si všimnu, že se čas posunul o padesát let dopředu, i když všechno vypadá stejně. Slečnu, která si mezitím objednala pivo, si přišla vyzvednout její matka. Zakoupení půllitrové sklenice piva v roce 2019 ovšem představuje nemalou investici, a proto matka pivo dopíjí. Slečna se tváří dost otráveně. Najednou sebere z podlahy kovovou tabatěrku a podá mi ji se slovy, že jsem ji ztratil. Otevřu tabatěrku a koukám, že na její pravé straně je upevněná miniaturní tabatěrková Bible. Vlevo se nacházejí cigarety, aby si člověk při četbě Písma svatého mohl zakouřit. Slečna říká matce, že člověk, který s sebou nosí Bibli, je určitě slušný a důvěryhodný. Nemohla by v hospodě pod mým dohledem ještě nějaký čas zůstat? Alkohol by už nepila.      Matka na mě zkoumavě pohlédne. Zdá se, že dvanáctka, kterou do sebe urychleně kopla, jí poněkud zatemnila úsudek, protože to vypadá, že o dceřině návrhu uvažuje. Také je zřejmé, že mě vidí jako starého chlapa. Slečna na mě spiklenecky mrká. Dojde mi, že tu tabatěrku vyčarovala. Šikovná holka! ()

Sairina

První díl 4*: Velmi pěkný začátek, trochu napínání, zatím člověk čeká, co bude dál. Druhý díl 1*: Nevím co se tam vůbec stalo, je to taková rychlá změna po prvním díle jako, kdyby do scénaristy uhodil blesk a přeskočilo mu. No prostě realit je tam hodně a čert, aby se v tom vyznal, hlavně v těch fylozofickejch žblastvech o tom, jak se to a tamto ...(nebudu nic prozrazovat) Třetí díl 3*: Po zklamání z druhého dílu nastává opět změna (asi se scénarista vzpamatoval). Ale i tak je to slabá kvalita oproti prvnímu dílu. Celkem 3*: Z dobrodružného filmu se vyklube podprůměrná sci-fi, takže pro ty, co nemaj rádi zmatené prolínání alternativních realit, nedoporučuji. Ale těm, co je baví každičká zmíňka o Bermudském trojúhelníku, doporučuji. Aspoň zjistí jednu z teorií o vzniku, docela překvapující, kdyby to teda byla pravda. ()

Paldiny

Niekdajšia Markíza to v minulosti šikovne vyriešila a film pustila čoby 4-hodinovú verziu. Pre jeho dĺžku môže byť náročné skúsnuť celok na jeden hlt, no práve vďaka VHS sa nemusím doma mordovať s tromi diskami. Na televíznu produkciu má Trojuholník bohaté obsadenie a vynaliezavý scenár. Jednotlivé príbehy prelínajúce sa v časopriestoroch a pohrávajúce s "pravidlom diagonály“ vo väčšine prípadov spôsobujú príjemné zimomriavky (potápajúce sa lietadlo, nekrológ, člen Greenpeace a jeho rodina). Projekt by si rozhodne zaslúžil pozornosť väčších produkcií, predsa len triková stránka za obsahom mierne zaostáva. A aj napriek nejednoznačnému konci, v ktorom našli scenáristi až príliš jednoduché východisko, ide o solídny mysteriózny kúsok, k akému si aspoň raz za priestupný rok cestu nájdem. ()

Cement73

4hodinový maratón som prežil celkom v pohode. Herecké obsadenie na úrovni. Iba ma miatli prvé dve hodiny dve úplne oddelené dejové línie, mechanika greenpeace a náš triangle team :) Nakoniec to ale ako tv film vyšlo veľmi slušne. Ale hlavne pre fanov sci-fi, lebo realista zaspí po hodine :)) ()

Darkslayer

Tento film som pozeral v televizii. To znamená 4 hodiny nepretržitého sledovania. Možno preto to vyšlo tak zle. Nepopieram sľubný začiatok s dobrou mystickou atmosférou, avšak ten sa v polke flmu (možno aj skor) vytráca s prvýmy odhalenými skutočnosťami ohľadom trojuholníka. Potom to už začína byt prehnané (pravdu povediac aj tie vízie už boli trocu veľa). Pochováva to strašný koniec, ktorý som v skutku nečakal. Celkovo sa film dosť naťahoval a prílišne obkecával. A to zahravanie sa s časopriestorom bolo fakt na strašnej úrovni. ()

AxelWers

Mal som príležitosť to vidieť ako jeden celý film, bolo to strašne dlhé. Na jednej strane mysteriózne, na druhej strane miestami veľmi chaotické, do čoho sa človek zamotáva tak, až nakoniec stratí pojem o deji. Asi lepšie je si to pozrieť po častiach. ()

LordMysti

Rozjezd opravdu parádní, myšlenka také velice zajímavá, bohužel nebylo to dotaženo do konce, nasazené tempo nebylo udrženo. Škoda, mohla to být opravdu výborná trilogie, navíc televizní. ()