Veronice je 18, má po maturitě a odmalička má pocit, že osud je proti ní. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Pod tlakem okolností odchází z Prahy. A vydává se hledat "dobré lidi". Hrdinka prochází situacemi, které se vyvíjejí proti její vůli mnohdy díky vlastním úvahám a rozhodnutím jejího věku, ale přesto je silnou a zajímavou osobností. Bezstarostná letní atmosféra kontrastuje s někdy drsnými situacemi, do kterých se Veronika dostává. A její cesta je plná setkání s nejrůznějšími lidmi. Od vymahače dluhů s vybraným slovníkem přes ekoteroristy, kteří chrání nepravý strom, po opilou nevěstu, kterou unesli a nechali v hospodě. Veronika projde svou cestu až na konec. (oficiální text distributora)

anli odpad!

Jak mohl na tohle prispet fond z penez navstevniku kin proste nepochopim!!!Kdo nakukal Agate,ze je vubec schopna se objevit na platne?A nedej boze snad hrat!!!O reziserovi ani nema cenu mluvit.Velky odpad se vsim vsudy,tohle se musi pretrpet,aby si clovek vazil opravdovych filmu.Tohle mezi ne opravdu nepatri!!! ()

Akumulátor odpad!

Proč režíruje režisér bez talentu a proč hlavní roli hraje "herečka" bez jakéhokoli hereckého nadání? Potom vznikne takováhle sračka, na kterou ještě ke všemu přispěje stání fond ČR. ()

lennyd

Jediný způsob, jak se vyrovnat s osudem, je dělat nečekané věci. Alespoň to si myslí osmnáctiletá Veronika (Agáta Hanychová), a tak si - po smrtí milence své matky - sebere svých pět švestek a vydává se do "světa" hledat "dobré lidi". Jenže dobrých lidí je pramálo, o to víc Veronika naráží na ty zlé - nebo alespoň na ty podivné ... Film s takovýmto hodnocením, s Agátou Hanychovou v hlavní roli - to jsem prostě musel vidět (už jsem říkal že jsem někdy filmový masochista?). A musím říct, že se s komentáři a hodnocením ostatních musím stoprocentně ztotožnit - Agáta není žádná velká herečka (obrážet večírky jí jde mnohem líp), z ostatních herců jsem všichni (až na Radka Kuchaře stoprocentně zapomenutelní), režie a vyprávění hrající si na umělecký film - k smíchu. A proč teda ta jedna hvězdička ? Za docela příjemnou hudbu, a to ještě jen proto, že nemůžu dávat půlhvězdičky... ()

Master19

Zajímavá kamera a rázný střih mě chvilkami nahlodavalo k tomu, že to celé je brutální absurdita, ale stačilo jedno slovo a bylo to zase pryč. Něco tak stupidního se opravdu jen tak nevidí. Jednu hvězdičku dávám za to, že pokud si vypnete zvuk a přimyslíte si své dialogy (jakékoliv), může to pobavit... ()

Dreadd odpad!

Agáta Hanychová jezdí po republice, sype ze sebe rádoby moudra a utíká před všemi, kteří se s ní chtějí vyspat (což představuje téměř každá mužská postava). Její herectví je naprosto příšerné, to musí poznat snad každý, se zbytkem obsazení jsem až takový problém neměl. Celý proces se měl zastavit u scénáře, protože jak si někdo přečetl ty infantilní dialogy, muselo mu být jasné, že získá přinejlepším nějakou malinu. Vizáž filmu působí téměř jako home video a nemohu stále pochopit, jak "režisér" mohl získat příspěvek od Státního fondu pro podporu a rozvoj české kinematografie. Dokud se budou podporovat takovéto snímky, český film půjde do kytek. ()

Drnqonovic

Že je A. Hanychová píča, jsem věděl. Že je AŽ TAKOVÁ PÍČA, jsem doteď nevěděl, děkuju pěkně. Tohle jsem měl vynechat. ()

Ploutev odpad!

Musím se přiznat, že tohle je první film který hodnotím bez shlédnutí, a i tak jsem si jistý, že dohnocení je objektivní. Stačí mi jméno hlavní postavy, když se k tomu přidá galerie a trailer...jsem si jistý, že tohle videt nechci ani s donucením. ()

netahlo odpad!

Ty kravo, reknete mi nekdo, ze se mi to zdalo! Ze to nikdo nikdy nenatocil, ze to nikdy nedavali v biografu! Coze? Fakt to tak bylo?!? Agata je sexy asi jako muj kamos Bobesch po 12ti krusovicich a sedmi zelenych a k tomu neuveritelne netalentovana a dementni. Ne, ja fakt neverim, ze tohle nekdo nekdy vyrobil, nezlobte se. ()

brooklyn73

Crash Road je pribeh,ktery si jiste sve divaky najde,ja vsak mezi patrit nebudu.Jedno sledovani jsem vsak podstoupil a rad se dival na pohlednou tvar hlavni hrdinky,skoda ze nebylo mozno vice videti.Na svuj vek se mi hrdinka zdala az presprilis inteligentni a vsemu rozumejici. Film je ochucen jejimi zivotnimi moudry,ktere bych ocekval spise od osoby daleko,daleko starsi. Ve filmu zaznelo nekolik pisnicek v anglictine,ktere do ceskeho filmu i v dnesni dobe jiz bezhranicniho sveta nepatri. ()

JamesSi

Crash Road je docela neuvěřitelným bizárem, který zasazením vypadá jako parodie na začátek 21. století. Účesy, staré telefony, slang. Kdyby se někdo pokusil natočit film z toho období, nedokázal by ho napodobit lépe. Taky je to dost inspirované coolovitostí té doby. Tarantino, Matrix, Besson! Bullet Time kopu do rozkroku sexuchtivého pervetního učitele. Je to rozděleno na kapitoly, které mají podobné názvy jako inspirativní příspěvky na Facebooku nebo MySpace. Veronika v podání expartnerky Jaromíra Soukupa Agáty Hanychové je vychytralou 2000s bad girl, která potkává random bizarní postavičky. Například babičku s pistolí, týpka s Downovým syndromem, nadržence s infarktem po Viagře, ekoaktivisty nebo gangsteři s nagelovanými blonďatými vlasy jako pophvězdy z devadesátých let. Film je naprostou definicí bincání odnikud nikam. Tohle je Estetika! Snové sekvence! Taneční scéna s prostitutkami uprostřed filmu! Crash Road je spirituálního cesta do surealistického světa přechodu devadesátek a 2010s. Film, kteří chce říct hodně, ale nemá co. Možná v době vzniku šlo o jeden z nejhorších filmů, dneska pro mě s budoucí vizí nostalgie, jde jen o zvláštní kapitolu české filmové historie. A neironicky jsou hůř natočené filmy. "Měl ho takhle malýho?" "No, tak ty ho znáš!" ()

Slimak odpad!

Hanychová mi trhá žíly jen se na ní podívám....mít jí doma tak jí vobalim držku hadrama.Byl to šeredný zážitek... ()

Paity odpad!

Všude, kde "hraje" nula jménem Agáta Hanychová, je tak odporně pitomé, že se z toho oprudí moje televize. Víckrát už nikdy! ()