Veronice je 18, má po maturitě a odmalička má pocit, že osud je proti ní. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Pod tlakem okolností odchází z Prahy. A vydává se hledat "dobré lidi". Hrdinka prochází situacemi, které se vyvíjejí proti její vůli mnohdy díky vlastním úvahám a rozhodnutím jejího věku, ale přesto je silnou a zajímavou osobností. Bezstarostná letní atmosféra kontrastuje s někdy drsnými situacemi, do kterých se Veronika dostává. A její cesta je plná setkání s nejrůznějšími lidmi. Od vymahače dluhů s vybraným slovníkem přes ekoteroristy, kteří chrání nepravý strom, po opilou nevěstu, kterou unesli a nechali v hospodě. Veronika projde svou cestu až na konec. (oficiální text distributora)

D.Moore

Tak se mě tuhle někdo ptal, jestli jsem viděl Crash Road a kolik jsem tomu dal. Řekl jsem, že hvězdu. Za co, proboha? Za scény s nevěstou Lucií Pernetovou. Na Agátu nejsem nijak alergický, nechytám se za hlavu při každé zmínce o ní a ani kopřivku nedostávám, ale tohle se nepovedlo. Vážně ne. Chtěl jsem ještě přihodit jednu hvězdu za to, že jsem CR vůbec dokoukal.. Ale rozmyslel jsem si to. ()

lesumir

Mam pocit, ze tohle nebylo tolik Agatou, ale spis rezii, scenarem a celkove vsim. Coz mi vychazi, ze Agata snad jedina pozitivni. Rad davam filmu odpad, ale tohle ne-e. Dvojecku :) Jo a pro slecnu Janickap, sice nevim, kde jsi v tom kine byla, ale je bezne, ze pokud se film hraje kazdy den, mesic v kuse, v peti kinosalech denne, ze vas tam nebude 150. :) Tohle je uplne bezne, treba kdyz jsem byl na Transformers, byli jsme tam dva. ()

3497299 odpad!

Ta jedna hvězdička je za odvahu. Kdyby se Hanzlík a celý štáb pomátli úplně a nesnažili se reflektovat (proboha) existenciální krize budoucích modelek a zaměřili svůj ne-esteticismus jenom sami na sebe, byl by z toho možná skvělý art brut. ;-) Takhle je to jenom nej/ne-zábavnější (nevhodné zaškrtni) český film roku ve stánkovém prodeji. ()

hippyman

no scheisskarlgott, neskutečná slátanina, směsice agátiných úšklebků a tuctů vyblitých klišé... přesto jsem to nějak asi čekal ještě horší... 30% ()

Deimos

DVD/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Kamera 3/10/// PLUS: je to sice naivní, ale zajímaví příběh (putování) jedné rozpolcené holčiny, krom toho, že Agáta Prachařová (Hanychová) hrála úplně jinou postavu, než jak známe její mediální obraz (takže zajímavý kontrast), tak její herectví mi přišlo nenucené a přirozené, její postava vlastně byla sympatická MÍNUS: vše ostatní bylo bohužel hodně špatné, mizerný obraz, společně často divnou kamerou, neherecké kreace i od kvalitních herců, divné postavy (některé) a často ještě divnější dialogy, navíc všudypřítomný product placemant je fakt zlo/// Shrnutí: Milý příběh se zajímavou hlavní hrdinkou v příšerném (amatérském) zpracování./// Celkem 36%/// ()

Ruut odpad!

Některý odpad je grandiózní, veselý, hravý, přítulný :-). Tenhle by měl jít jen do koše, jinam nepatří. ()

kingik

Tenhle film není žádný zázrak, ale jednou (opravdu jen jednou) se vidět dá. Agáta v roli rebelky se rozhodla jít naproti osudu. Její otčím se hned na začátku zabije ve směšně natočené scéně pádem ze střechy, její matka nesnesitelně chlastá a vodí si domů chlapy, jde po ní vymahač a odmaturuje, jen když si to rozdá se svým profesorem. A tak raději odejde z domova. Na své cestě střetne samé pochybné existence, z nichž většina ji chce jen do postele. A tak je na filmu nejnapínavější její rozhodování, komu nakonec dá, a jestli vůbec někomu dá. První krize filmu se dostaví s protestní scénou na záchranu letitého stromu, které se naše hrdinka hrdě zúčastní, a následně to dorazí taneční číslo s tančícími dálničními prostitutkami a policistou na benzínce. Žalostné jsou postsynchrony a nasvícení scén. Žasnout se dá nad obsahem bezedné tašky, kterou sebou Agáta tahá a po zjištění většího množství Mattonky, kterou do sebe neustále lije i bez pocitu žízně, se přestaneme divit, proč pořád musí běhat na toaletu. Scénář je vůbec hodně zvláštní a dramaturgicky je film naprosto nezvládnutý. Kryštof Hanzlík režíruje místy docela nevkusně a místy jsou některé scény povedené a trefně vystižené. Herci ve vedlejších rolích pronášejí divné repliky a filmem zní divná hudba. Světe div se, Hanychová a její přirozený herecký výkon je pak na filmu tím nejlepším. Její filozofování z pohledu mladé dívky je v jejím podání celkem uvěřitelné, a kdyby měla větší podporu ve scénáři a v režii, určitě by film nemusel skončit v záporných číslech. Jenže i přes její dobrý výkon prostě film nemá na víc. 40% ()

Payushka odpad!

Tak tohle bylo i na me moc. Jak to nekdo muze povazovat za neco kvalitniho?! Nejen ze ta czech Lindsay Lohan je priserna herecka, navic jako daberka by byla snad horsi nez Lucka Vondrackova (jejimi bozskymi usty vyslovene vety typu "clovek musi litat a jestli to nejde, tak to je na prd" byly vazne excelentni). "Premiera blockbusteru Crash Road, v sobotu od 20:00 na NOVE!!!" ()

dr.horrible

Tak napríklad: "Kapitola sedmá: O babičce a o lezbičkách..." A takýchto viet, samozrejme smrteľne vážne myslených, je film plný. Humor som nejak nezaregistroval, menej reálny film asi neexistuje a nemám momentálne náladu plytvať naňho nadávkami, ale imbecilné je to značne. Okrem toho sa nám režisér neustále snaží nahovárať, aké je to tá Agátka vlastne milé, nevinné a inteligentné (!) stvorenie, no iba nás o to viac utvrdzuje v tom, že to tak nie je. Zabaviť sa na tom dá (na tom, aké je to blbé), ale umelecké alebo akékoľvek iné hodnoty by ste tu hľadali márne. Teda až na zopár (zhruba tridsať) morálnych ponaučení. A Agátka je herecky asi na rovnakej úrovni ako Tommy Wisseau. ()

Sobis87 odpad!

Snaha o postmodernu, existencialismus a především o dobrý film ztroskotala snad na všem...scénáři, režii, otřesných hereckých výkonech, atd. Blbec, co se krčí v koutě a poslušně drží hubu se dá lépe vystát než blbec, co furt kecá a mermomocí se snaží okolí přesvědčit, že mu to sakra pálí. Crash Road je naprosto dementní a příšerný film, který si hraje na umění a já ho vůbec nemohl vystát...ani dokoukat v jednom kuse. Ohavnost. ()

Fingon

Je to zvláštní... těšil jsem se, jak tenhle film strhám, že jsem si koupil DVD s filmem, kterému jen o fous uniklo ocenění Plyšový lev za rok 2007 (Poslední plavky jsou ale přece jen horší). Ale... přes veškeré chyby filmu (když Agáta v jednom momentě prohlásí, že nepije, málem jsem se potrhal smíchy - to se nedá považovat za chybu, ale spíš za absurditu takového ražení, jako když se v Andělské tváři Míša Kuklová snaží dokázat, že je ještě panna a přitom má za sebou dva díly Playgirls), které tu mnozí jmenují, na mně tenhle film zapůsobil - ne jako film samotný, ale spíš smutným osudem Veroniky. A taky tím, že i já bych chtěl létat... ()

Pedestrian

Drsná výpověď ze života jedné středoškolačky. "Dobří lidé" neexistují, do kalhotek Agáty Hanychové se chce dostat každý. Mě nevyjímaje. ()

Crocuta odpad!

Tenhle film stojí za hovno celkově, ale hlavně Agáta by se napříště měla držet toho co jí jde nejlíp - chlastat, tropit výtržnosti a předvádět se v bulváru! Určitě tím napáchá méně škod než svými pseudohereckými krea(tůra)cemi. ()

bassator odpad!

Co tohle mělo být to fakt nevím. V životě sem neviděl nic horšího. Dokoukal sem jen kvůli tomu, že mě zajímalo jak tohle může skončit, nebo ještě protože sem hledal alespoň jeden světlejší okamžik filmu. Ale nenašel sem. Žalostné ve filmu úplně všechno včetně příšerných hereckých výkonů, hlavně Agáty... To je člověk který nemá ani zrnko hereckého talentu. Tvůrci chtěli nalákat jen na jméno Agáta Hanychová a to nevyšlo. Její žalostné napodobování hraní, nepřirozený hlas, vše hrůza. To jak se pokoušela hrát, jak ji každý hází klacky pod nohy, jak má smolný život, že se vše proti ni spiklo... Jak procházela různými příběhy na své cestě, jak je řešila a na co si přitom hrála, opět hrůza. Nepochopím jak na tohle může stát dávat nějaké peníze, na film co nemá žádný smysl... Mé hodnocení by bylo pokud by byla ta možnost - minus 10% - (0%) ()

Arsenal83

Agáta Hanychová hrá v tomto skvoste chytrú ženskú. Ale to sa snáď ani zahrať nedá, ani keby to bol žáner sci-fi. Zatiaľ jej najlepší herecký výkon sú Rytmusove Zlatokopky. ()

Othello

Dneska nad tim prakticky samym filmem všichni škytáte nadšením, ale v roce 2007 tahle témata ještě nebyla holt úplně cool. Zábavná exploitace 2010s z ženské pozice, něco mezi Nymfomankou a Mandragorou a to hlavně z toho důvodu, že nehledě na všeobecně hmatatelné limity všech zúčastněných jde vidět, že tohle někoho děsně bavilo točit a přemýšlel o tom. Nějak mi to bylo sympatický. ()

Jenda odpad!

Nejdřív jsem se divil, že někdo vůbec může natočit takový shit! Naprosto dementní scenář totiž ještě umocnuje absolutní dřevákovatost projevu Agáty Hanychové. Proti téhle hrůze je totiž i Crossroads oskarový hit. Pak jsem se podíval na profil režiséra. Ano, přátelé, co bychom mohli chtít od jednoho z umělců podepsaných pod kvalitou jménem "Ulice". ()

Necrotongue odpad!

Na tento "film" jsem se rozhodl znovu podívat jen proto, že jsem si vůbec nepamatoval, o co v něm šlo. Teď jsem ho viděl podruhé (a naposled) a stále to nevím. Největší katastrofou celé této záležitosti pro mě překvapivě nebyl silně neherecký výkon Agáty Hanychové, ale bylo jím totální neumětelství scénáristického dua, které stojí za něčím, co připomínalo spíše finální produkt trávicího systému než mozkové činnosti. S takovým materiálem by si neporadila ani největší světová herecká hvězda (čímž neomlouvám to neštěstí v hlavní roli). Čistá hrůza. ()

Hismael odpad!

Nic horšího v roce 2007 v kině asi nebylo. “Film“ je rozdělen do 10 částí a každá z nich má rádoby chytrý název. Kdyby scénář neexistoval, dopadlo by to podobně. Hanychová není žádná velká herečka, ale stejně, tohle by nezachránila ani ta nejlepší herečka na světě. ()