Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Deimos

VHS/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +Arielle Kebbel a Stiflerův mladší brácha taky není špatnej, odkazy na původní trilogii (Jimův táta, starší brácha Steve Stifler, Šerminátor), hlášky a některé hodně vtipné scény -přezevšechno slabší příběh, zápletka (i když všichni víme, že o to až tak nejde), hlavně soutěže (hudební souboje) byly dost slabé, menší kadence smrtelných hlášek (u trojky jsem se nasmál daleko víc)/// V době kdy už vyšel šestý díl se mi teprve teď podařilo zhlédnout tento čtvrtý. Z teen komedií jsem už pomalu vyrostl, nebo alepoň ta doba není daleko, ale pořád to je můj oblíbený žánr a Prcičkovská série je asi moje nejoblíbenjěší. Čtvrtý díl je sice slabší, ale naštěstí si pořád zachovává atmosféru původních dílů. Je škoda, že se musíme obejít bez původní sestavy, ale Stývův mladší bratr (přesněji Tad Hilgenbrink) tuto obsenci skoro 100procentně zachraňuje. Je opravdu dobrej a svoje ksichty dokáže prodat. Nejvíc mě ovšem zaujala Arielle, která je tak sladká a hezoučká, až to možný není. Trošku mi připomíná Menu Suvari z jedničky. No každopádně radost pohledět. Eugene Levy je taková stálice a opět bude rozdávat svoje moudra.No a scénky s kamerama, s nápojema apd. dokážou dobře pobavil. Já jsem tedy spokojenej./// Celkem 66%/// ()

hansel97

Tohle je fakt průser. Jednička bylo dobrá, dvojku podělali, trojkou to přece jen vylepšili, ale tímhle to dojebali na plný čáře. Naprosto nefungující spin-off na nešpatnou komediální sérii, kterou fakt není schopný zachránit. Zasmál jsem se jednou, jednou, prosím. Taky bych trochu změnil název filmu, tohle nejsou žádný prcičky, ale romantická komedie pro holky. Jediný co mi ten film potvrdil, je, že Arielle je vážně sexy, ale to už jsem věděl. Asi budu sám, ale Stifler je z původního castu moje nejmíň oblíbená postava, jeho bratr je lepší, ale založit komedii jenom na Stiflerovo chování je fakt chabý. ()

H34D

První tři díly American Pie měly jakš-takš styl, svou nevyzrálou pubertálností a přiměřenou nechutností mě dokázaly slušně pobavit, ale Band Camp už je zcela jiné kafe... Přesněji pěkně hnusné kafe a bez Stiflera už to snad ani není kafe, nýbrž jen odstátá voda. Stiflerův brácha je mladší a trapnější, o co víc je v pubertě věkem, tím méně jsou jeho pubertální kousky vtipné... Násilné navázání na původní trilogii je zkrátka nepovedlo. 2/10 ()

Spooner

Tohle je přesný příklad toho zbytečného pokračování,které vůbec nemuselo vzniknout. Z původní sestavy nezbyl (skoro) nikdo a humorných situacích je také velmi pomálu. A navíc se to celé jeví spíš jako nějaká trapná lovestory a příběh o převychování rošťáka v hodného kluka. A to mi do této série vůbec nesedí ()

Real Tom Hardy

Prvý spin-off povestnej série išiel neprekvapivo priamo na dátový nosič a "obsahom" je tak inde, že ho ako súčasť série nevidím ani len duchovne. Je skôr filmovým stelesneným slávnej porno franšízy Girls Gone Wild, ktorá bola na vrchole svojej popularity práve v tomto období a dokonca presakovala aj hlboko do mainstreamu, čo sa prakticky žiadnej značke/štúdiu takéhoto odvetvia doteraz nepodarilo, a to ani takému pojmu ako Brazzers, ktoré je vlastne synonymom celého porno priemyslu. Nielenže je tu na GGW množstvo odkazov, celý film mi miestami odzrkadľoval začiatky Joea Francisa, ktorý v zásade pracovne operoval podobným spôsobom, len menej ošemetne a viac úspešne. Band Camp rovnako parazituje na značke American Pie ako aj na úspechu GGW. A to sa cení len máličko. Hviezda z veľkej milosti za Eugena Levyho, ktorý celú túto šaškáreň drží pokope ako jediný vzťažný bod série... ♪♫ (x / x / x / x / x / x / x / x) (9.9.2017) (11.2.2021) (14.9.2021) (17.5.2022) ()

• V jedné scéně je mylně řečeno, že Mattovi (Tad Hilgenbrink) uvízl penis v hoboji. Nejedná se o hoboj, ale o anglický roh. (Idée_fixe)
  • Na konci filmu říká ředitelka školy doktorka Dr. Susan Choi (Lily Mariye), že Brandon Vandercamp (Matt Barr) byl diskvalifikován kvůli plagiátorství. To by ovšem musela být diskvalifikována i Elyse Houston (Arielle Kebbel), jelikož její skladba je podezřele podobná skladbě "Pomp and Circumstance" anglického hudebního skladatele Edwarda Elgara. (Severus007)

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)