Haley Graham (Missy Peregrym) je 17-ročná rebelka, ktorá má rada punk a všetko, čo môže zvýšiť jej adrenalín. Nie raz sa dostala do konfliktu s okolím a autoritami. Keď však dôjde k poslednej zrážke so zákonom, dostane na výber. Trest alebo zápis na elitnú gymnastickú akadémiu vedenú legendárnym trénerom Burtom Vickermanom (Jeff Bridges). Jej neskrotný duch a žarty rýchlo otrasú prísne vedenou školou... (oficiální text distributora)

tomeek

Příjemná pohodovka, velice svěže a svižně natočená a navíc s výborným soundtrackem. Příběh není nic převratného, ale sledovat se to dá naprosto v klidu. ()

lennyd

Haley Graham (Missy Peregrym) je taková živější mladá slečna. Když ji jednoho dne načapají policisté při nechtěném (holt někdy se skok na skejtu nebo bmx tolik nevyvede) navštívení cizího majetku dostane od soudkyně možnost volby - vězení - nebo atletická škola (ze které před časem, ač byla nadějná atletka, odešla). Samozřejmě zvolí atletiku, a tudíž musí se musí srovnat se svým trenérem Burtem Vickermanem (Jeff Bridges) a hlavně s nepřející atletickou komisí ... No nevím, o čem tento film měl vlastně být? Jak se stát z rebela (rebelky) úspěšnou sportovkyní reprezentující zemi na olympiádě? Nebo to mělo hlubší podtext? Nějak jsem ho nepochytil. Takže jediné, co bych mohl na filmu vyzvednout je spousta mladejch holek (a některý i hezký :) ) v atletických úborech a docela pěkné natočení sportovních scén. Pokud nejste ženského pohlaví nebo jste starší 12 let tak se filmu zdaleka vyhněte ... ()

oveckaoa

Podle popisu jsem čekal nějakou parádní komedii a výsledkem je slabá komedie s typickým klišé a skákajícím Jeffem Bridgesem (WTF) což k více než 2 hvězdám nestačí ()

venison

První půlka filmu nestála absolutně za nic - průměrné plytké plácání o ničem.. Druhá půlka kupodibu nabrala tempo a sekvence při závodech byla nejen velmi zábavná a napínavá, ale dokonce měla morální hodnotu.. Jeff Bridges byl v roli trenéra tvrďáka naprosto jedinečný, jen škoda, že si svou trenérskou dránu odbyl zrovna v takovém propadáku.. ()

terunka003

Sportovni, holcici, gymnasticke x vlazne, trn turnaj byl trosku trapny. Filmy se sportovni tematikou tahnou, i kdyz je to o gymnastice, ktera je pro me synonimem pro neskutecnou bolest a tvrde treninky (klobouk dolu gymnastum). Hlavni hrdinka je neskutecne zajimava a hezka, i kdyz mi na zacatku strasne vadila svym frockovitym jednanim. Dej obycejny, nic prevratneho se v nem nedeje. Posledni turnaj byl dost trapny tou svou rebelii. Film, ktery plyne a clovek se u nej nenudi. ..ty jova, ze si nezlomi zada pri tech pozdravech.. ()

geklon

ale né, tohle je dobře natočený sportovní drama s komediálními prvky pro zastydlý puberťáky,se vším tím klišé co k tomu patří, ale není to žádný okřídlený patos plný zmaru...jak tomu poslední dobou bývá..Mě ta synopse sportovních filmů u tohoto snímku vážně bavila...čtyři i kvůli tak bídnému hodnocení. ()

jack.hnut

Ach jo... Čekal jsem příjemnou teen oddychovku, místo toho jsem dostal naservírovanou debilní film s naprosto neuvěřitelným koncem. Jessica Bendinger je výborná choreografka, a tak by se raději měla věnovat jí a nikoli režii. Slabých 40% ()

prasacimor

Mal som pôvodne v pláne pozrieť si tieto mladé, skákajúce prdelky ako rozptýlenie pri jedle, poprípade ako uvoľnenie po náročnom dni. No všetko, čo obaľovalo hlavnú prdel, mi začalo tak neskutočne liezť na nervy, že som to musel po 7 minútach vypnúť. Takto afektované, otravné hovado som vo filme už dávno nevidel. A nezachránil to ani prežúvavec Bridges. Hodnotiť si tým pádom netrúfam, ale predpokladám že za vytrínu by si to tvorcovia nedali. ()

Soweek

Tak trochu novodobě rebelský pohled na gymnastyku. Tento film na 100% dává gymnastice znát, že její čas odzvonil. Za Jeffa Bridgese, který jako vždy odvádí svou práci skvěle 3,5* ()

ferero

Hlavní hrdinka se chová jako opravdově "hustá borka" až mi to lezlo místama už na nervy. Až do záverečné souteže mi film přišel celkem nudný. Jediné co se mi na filmu líbilo byla asi opravdu jen hudba a z části závěr. ()

b.tabor odpad!

Samotné výkony v gymnastice byly dobrý, ale nemusím zrovna, rádoby kladně podanou anarchii v podání náctiletých holek.... ()

Cruise

Vážně to nechápu, to se mi nestává, omluvám se, že to píšu do kometáře, ale...JÁ JSEM SE ZAMILOVAL!!!! Missy, I miss you! Úplně nevíc nejkočkovatější kočka na světě! Vydržel bych se na ní dívat pořád! Jinak velmi oddechový film s růžovými brejličkami pro chvíle pohody;)! MISSY JE VÁŽNĚ NÁDHERNÁ!!! ()

Paity

Klasická ptákovina z USA, kdy se holka co je nadaná, ale flákačka dostane do křížku se zákonem a má na výběr. Buď dráha trestance nebo gymnastika, ne gymnázium, nezaměňovat. Jak už to tak bývá, nejprve na to kašle, pak jí to začne jít a pka všechny svým super výkonem zachrání. ()

Radim

Moc příjemné překvapení. Žánr teenage komedie sice není můj šálek kávy, ale když je film dobrý, rád se podívám. Evidentně fundovaný pohled do sportovní gymnastiky, vynikající střih, krásná Missy Peregrym v hlavní roli. ()

defagoo

Film stojí celkem za houby, ale ta, pro mě neznámá, Missy Peregrym je tak uhrančivá... Nešlo z ní spustit oči, není nijak vyjímečně krásná, ale něco mě k ní prostě pořád poutalo... ()

Prochy38

Celkem koukám, že se filmek moc nelíbil zdejší veřejnosti. Nejsem žádný expert na gymnastiku. Jsem velkej fanda J. Bridgese a od toho filmu i M. Peregrym, která je fakt jako neskutečně nádherná a s gymnastikou už asi něco společného někdy měla. Film je ze začátku klasická teen anarchy, ale přehoupne se do solidního sportovního dramatu, a mně to teda sedlo neskutečně. ()